1

@MESSIah16 Tour de Pologne?

1

@NeroTFP Ale dziwić się, że Thiago nie chce do nas wrócić...

0

@BarcaInfo u niego klauzula czy negocjacje wartości transferu? nie orientuję się

0

@Ratamahatta Coutinho nawet chciałem rok wcześniej, tak w niego wierzyłem... Griezmann dobry grajek, ale o potencjale nie do dopasowania u nas na razie

0

@MaTt_BarcaFan ale musiałby zagrać mniej, niż 24 mecze...

3

@Janiama swoje z(a)robił, może odejść...

0

@Tomek54321 każdy reaguje inaczej. Też oczekiwałbym jego reakcji natychmiast, ale nie przesądzałbym, że nie wystąpi z jasnym przekazem

2

Niepokoi mnie trochę ta cisza ze strony Messiego... Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu, aż da znać o sobie i potwierdzi, że nie odejdzie, że jest wqrwiony i wciąż głodny zwycięstw.

7

@BarcaInfo ciekawe kto od przygotowania fizycznego? to jest co najmniej tak potrzebne jak i zmiana taktyki

2

@BarcaInfo znaczy jego praca zależy od tego okienka?... tak tylko dodam

1

@dasouzar11 do tego ma świetny ruch do przodu, "podaj i wyjdź" - naprawdę nieczęste obecnie

1

@Janiama raczej 222

2

@Coutinho007 Jednonogi napastnik by dał radę z Luisem...:) przy całym szacunku dla jednonogiego

2

@Janiama Ja bym brał bardzo poważnie pod uwagę, ale ... mam słabe dojście do Bartomeu. A nie sądzę, że plany Prezesa obejmują Sabitzera :)

3

@tediko Konkretnie, rzeczowo i celnie.
Jednak w tym wszystkim, co się działo, widzę wielki błąd, że już kilka lat wstecz trzeba było zrobić więcej, aby odciążyć Leo i nie uzależniać gry zespołu tylko od niego.

0

Jak to było... City zmiecie Bayern w półfinale?...:D

0

Moim zdaniem nieduży, ale jednak spalony

0

Powiedzcie jaki szanujący się trener przyjdzie do tego klubu w tej sytuacji??? Mission impossible

1

Czy nasi dojechali w ogóle do Lizbony, czy to jakieś atrapy...

1

@PatrychoO zauważył, że co by nie dał Suarezowi, to będzie lipa

1

Czterech środkowych a Bayern nas 3-4 podaniami rozmontowuje...

2

@FeloRPS obyś miał rację, też wierzę, ale i skromne 2:1 biorę w ciemno :D

0

@FeloRPS nie w tym rzecz, żeby się podniecać, ale jeśli Mesii będzie schodził bardziej do środka, to automatycznie otworzy stronę dla Daviesa

0

@FeloRPS nie wiem tylko czy Davies pozwoli Semedo na ofensywę, jeśli sam będzie ruszał do przodu

1

@VamosRakieta z drugiej strony asekuracja ze środka będzie, jeśli boczni się nieco podłączą

3

@klopx więcej takich wrzutek, przynajmniej poziom stresu przedmeczowego nieco opada...:D

1

@Chakalaka akurat nie patrzę, a jak z jakością w tym pojedynku?

10

@VamosRakieta wyprzedzić Rakietę - nie zapomnę do końca życia! bezcenne

17

@klopx w punkt, nic dodać, nic ująć :D

0

@dv7wisnia no dobra, niech będzie po Twojemu... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?