Koni8M
Dołączył/a: kwiecień 2020
Wieliczka
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 Tour de Pologne?
1
@NeroTFP Ale dziwić się, że Thiago nie chce do nas wrócić...
0
@BarcaInfo u niego klauzula czy negocjacje wartości transferu? nie orientuję się
0
@Ratamahatta Coutinho nawet chciałem rok wcześniej, tak w niego wierzyłem... Griezmann dobry grajek, ale o potencjale nie do dopasowania u nas na razie
0
@MaTt_BarcaFan ale musiałby zagrać mniej, niż 24 mecze...
3
@Janiama swoje z(a)robił, może odejść...
0
@Tomek54321 każdy reaguje inaczej. Też oczekiwałbym jego reakcji natychmiast, ale nie przesądzałbym, że nie wystąpi z jasnym przekazem
2
Niepokoi mnie trochę ta cisza ze strony Messiego... Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu, aż da znać o sobie i potwierdzi, że nie odejdzie, że jest wqrwiony i wciąż głodny zwycięstw.
7
@BarcaInfo ciekawe kto od przygotowania fizycznego? to jest co najmniej tak potrzebne jak i zmiana taktyki
2
@BarcaInfo znaczy jego praca zależy od tego okienka?... tak tylko dodam
1
@dasouzar11 do tego ma świetny ruch do przodu, "podaj i wyjdź" - naprawdę nieczęste obecnie
1
@Janiama raczej 222
2
@Coutinho007 Jednonogi napastnik by dał radę z Luisem...:) przy całym szacunku dla jednonogiego
2
@Janiama Ja bym brał bardzo poważnie pod uwagę, ale ... mam słabe dojście do Bartomeu. A nie sądzę, że plany Prezesa obejmują Sabitzera :)
3
@tediko Konkretnie, rzeczowo i celnie.
Jednak w tym wszystkim, co się działo, widzę wielki błąd, że już kilka lat wstecz trzeba było zrobić więcej, aby odciążyć Leo i nie uzależniać gry zespołu tylko od niego.
0
Jak to było... City zmiecie Bayern w półfinale?...:D
0
Moim zdaniem nieduży, ale jednak spalony
0
Powiedzcie jaki szanujący się trener przyjdzie do tego klubu w tej sytuacji??? Mission impossible
1
Czy nasi dojechali w ogóle do Lizbony, czy to jakieś atrapy...
1
@PatrychoO zauważył, że co by nie dał Suarezowi, to będzie lipa
1
Czterech środkowych a Bayern nas 3-4 podaniami rozmontowuje...
2
@FeloRPS obyś miał rację, też wierzę, ale i skromne 2:1 biorę w ciemno :D
0
@FeloRPS nie w tym rzecz, żeby się podniecać, ale jeśli Mesii będzie schodził bardziej do środka, to automatycznie otworzy stronę dla Daviesa
0
@FeloRPS nie wiem tylko czy Davies pozwoli Semedo na ofensywę, jeśli sam będzie ruszał do przodu
1
@VamosRakieta z drugiej strony asekuracja ze środka będzie, jeśli boczni się nieco podłączą
3
@klopx więcej takich wrzutek, przynajmniej poziom stresu przedmeczowego nieco opada...:D
1
@Chakalaka akurat nie patrzę, a jak z jakością w tym pojedynku?
10
@VamosRakieta wyprzedzić Rakietę - nie zapomnę do końca życia! bezcenne
17
@klopx w punkt, nic dodać, nic ująć :D
0
@dv7wisnia no dobra, niech będzie po Twojemu... :D