Koni8M
Dołączył/a: kwiecień 2020
Wieliczka
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BarcaInfo dla mnie jedyny, wart swoich, a nawet większych pieniędzy. Skała
11
Ter Stegen powinien je...ąć rękawicami i powiedzieć: mam to w dupie
0
@Matt_i1992 z tego, co widzę, to Napoli nas rozejdzie... taka prawda
1
Wdupią nam tę bramkę w końcówce qwa...
1
@Coutinho007 zwolnienie i uspokojenie gry... a ja chyba rozwolnienia dostanę od samego patrzenia na to...
1
@Encore Jeszcze za nim zatęsknimy...
4
@Avada Kedavra za mną pyszne pączki chodzą... z nadzieniem różanym, lukrem i skórką pomarańczową. Na samą myśl ślinianki zaczęły ostro pracować
0
@joloskyy To pokazuje właśnie skalę głupoty - według zaleceń, trzeba było zaczekać do końca akcji i wtedy ewentualnie weryfikować...
0
@Pilka_jest_okragla Nie dziwię się, że MATS negocjuje kontrakt. W porównaniu do innych, śmieszna pensja za wkład, jaki daje...
3
@DonMatteo901 Zdecydowanie tak, tylko jak go do tej II tury wcisnąć??
0
@Bobo25 oczywiście nie narzucam nikomu, także Tobie mojej opinii. Jednak popatrz na ostatnie (ale i wcześniejsze) statystyki Pjanicia. Żadnej rewelacji, a nawet więcej minut a zdobycze mniejsze, niż ponoć słaby Arthur
8
@BarcaInfo Nawet przy takiej rozbieżności skrajnych opinii na temat Arthura, nikt tutaj nie uważa tej wymiany za korzystną dla gry zespołu...
0
@KyngPyng jak wyrzucisz Busiego będzie perfect
1
@Hiacynk ale trafił o włos... dosłownie
0
@FC1899Barca napisz to do Setiena...:)
0
Vamos Rakieta!!!
0
@Mesi12 wejdą w 86 minucie...
1
@Chakalaka Wielkie brawa dla Marka. Zaskoczył mnie niesamowicie!
0
dobry prognostyk na wieczór
0
@BarcaInfo O to to... Mnie przekonał ostatnio, więc dawałbym mu szansę na zyskiwanie coraz większej pewności
0
@BarcaInfo Co sądzisz? Czy dobrze, że bez żadnego ryzyka? Czy też źle, że bez próby dodania skrzydeł (dosłownie i w przenośni)?...
4
@BarcaInfo swoją drogą jak ten zespół ma grać na pełnej koncentracji, jak zarząd już połowę chciał wypchnąć w różnych kierunkach... Nie ma to jak czuć wsparcie ze strony klubu
0
@Messibestplayerintheworld dobre i to w tej sytuacji
0
@Bykunn Pewnie miał na myśli ewentualne konsekwencje wobec Zarządu..
Swoją drogą ciekawe, czy istnieje tam coś jak votum nieufności??
1
@Chwytliwy Taaaanie Państwo...
0
@BarcaInfo Pytanie, jakie będzie miał oczekiwania finansowe?
1
@TheNekro94 A po co rożne?? Od razu karny
3
@kamill// zobacz od kiedy jest wyraźna tendencja spadkowa (znacznie przed rządami PIS, więc to niespecjalnie ich zasługa), natomiast wzrost w 2017 też jest wyraźnie widoczny. Dlatego generalizowanie znowu w drugą stronę i przypisywanie zasług załodze PIS, to grubaa przesada
1
@LukaszFan w razie pytań pisz na priv
4
@D_Myrdal coś taki nabuzowany, Kolego?? skąd ta agresja? wrzuć na luz - z tego, co obserwuję, większość komentarzy zawiera jednak prawidłową pisownię, a Ty notorycznie Trzaskowskiego opisujesz w ten sposób... karmisz tym swoją nienawiść? rozumiem, że masz swoje poglądy, ale pozwól innym na to samo :D