3

@BarcaInfo dla mnie jedyny, wart swoich, a nawet większych pieniędzy. Skała

11

Ter Stegen powinien je...ąć rękawicami i powiedzieć: mam to w dupie

0

@Matt_i1992 z tego, co widzę, to Napoli nas rozejdzie... taka prawda

1

Wdupią nam tę bramkę w końcówce qwa...

1

@Coutinho007 zwolnienie i uspokojenie gry... a ja chyba rozwolnienia dostanę od samego patrzenia na to...

1

@Encore Jeszcze za nim zatęsknimy...

4

@Avada Kedavra za mną pyszne pączki chodzą... z nadzieniem różanym, lukrem i skórką pomarańczową. Na samą myśl ślinianki zaczęły ostro pracować

0

@joloskyy To pokazuje właśnie skalę głupoty - według zaleceń, trzeba było zaczekać do końca akcji i wtedy ewentualnie weryfikować...

0

@Pilka_jest_okragla Nie dziwię się, że MATS negocjuje kontrakt. W porównaniu do innych, śmieszna pensja za wkład, jaki daje...

3

@DonMatteo901 Zdecydowanie tak, tylko jak go do tej II tury wcisnąć??

0

@Bobo25 oczywiście nie narzucam nikomu, także Tobie mojej opinii. Jednak popatrz na ostatnie (ale i wcześniejsze) statystyki Pjanicia. Żadnej rewelacji, a nawet więcej minut a zdobycze mniejsze, niż ponoć słaby Arthur

8

@BarcaInfo Nawet przy takiej rozbieżności skrajnych opinii na temat Arthura, nikt tutaj nie uważa tej wymiany za korzystną dla gry zespołu...

0

@KyngPyng jak wyrzucisz Busiego będzie perfect

1

@Hiacynk ale trafił o włos... dosłownie

0

@FC1899Barca napisz to do Setiena...:)

0

Vamos Rakieta!!!

0

@Mesi12 wejdą w 86 minucie...

1

@Chakalaka Wielkie brawa dla Marka. Zaskoczył mnie niesamowicie!

0

dobry prognostyk na wieczór

0

@BarcaInfo O to to... Mnie przekonał ostatnio, więc dawałbym mu szansę na zyskiwanie coraz większej pewności

0

@BarcaInfo Co sądzisz? Czy dobrze, że bez żadnego ryzyka? Czy też źle, że bez próby dodania skrzydeł (dosłownie i w przenośni)?...

4

@BarcaInfo swoją drogą jak ten zespół ma grać na pełnej koncentracji, jak zarząd już połowę chciał wypchnąć w różnych kierunkach... Nie ma to jak czuć wsparcie ze strony klubu

0

@Messibestplayerintheworld dobre i to w tej sytuacji

0

@Bykunn Pewnie miał na myśli ewentualne konsekwencje wobec Zarządu..
Swoją drogą ciekawe, czy istnieje tam coś jak votum nieufności??

1

@Chwytliwy Taaaanie Państwo...

0

@BarcaInfo Pytanie, jakie będzie miał oczekiwania finansowe?

1

@TheNekro94 A po co rożne?? Od razu karny

3

@kamill// zobacz od kiedy jest wyraźna tendencja spadkowa (znacznie przed rządami PIS, więc to niespecjalnie ich zasługa), natomiast wzrost w 2017 też jest wyraźnie widoczny. Dlatego generalizowanie znowu w drugą stronę i przypisywanie zasług załodze PIS, to grubaa przesada

1

@LukaszFan w razie pytań pisz na priv

4

@D_Myrdal coś taki nabuzowany, Kolego?? skąd ta agresja? wrzuć na luz - z tego, co obserwuję, większość komentarzy zawiera jednak prawidłową pisownię, a Ty notorycznie Trzaskowskiego opisujesz w ten sposób... karmisz tym swoją nienawiść? rozumiem, że masz swoje poglądy, ale pozwól innym na to samo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?