Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
troche za mocne
0
@negreanu spróbuj, dla mnie jednak za bardzo tłuste i drugiej próby nie bedzie :d
9
Szukacie ciekawy dip do frytek, kurczaka itd.?
Dzisiaj pierwszy raz zrobiłem zauważonym jakiś czas temu w internecie majonez chorizo.
Chorizo kroi sie w kosteczke i smaży na głębokim oleju. Przecedzamy i z tego ostudzonego oleju robimy majonez. Po ubiciu wlatuja te skwarki, dużo szczypiorku i duzo chili.
Smakowo całkiem spoko, jadlem z frytkami. Takie 7-8/10.
https://zapodaj.net/images/f86e7c481e503.jpg
https://zapodaj.net/images/75e6870f1ef0a.jpg
@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @escarabajo @JimMorrisonFCB @IronSanHybrid
14
Lubicie ciecierzyce? U mnie dzisiaj jako główny składnik obiadu bezmięsnego.
Z sosem pomidorowym, cebulka, dużą ilością czosnku, ziolami i nutką parmezanu. Imo troche niedoceniana, bo mozna z niej naprawdę fajne cuda wyczarować.
https://zapodaj.net/images/96fcdfb4993cd.jpg
https://zapodaj.net/images/5f3ebe16f2cb1.jpg
@AssisMoreira @pioz123 @Krzysztof1987 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @escarabajo @IronSanHybrid
0
@Albatros Robi to on sam siebie w kazdym z tych zenujacych wpisow :)
btw. mnie nie raz zastanawialo jak mozna byc taki psychohejterem kogos z kims nie mialo sie nigdy do czyczenia, ani nie widzialo sie go na oczy. Chyba, ze o czyms nie wiemy. :)
1
PSG poprosze :)
0
@TR3YWAY Dokladnie. Parnasse to mega kocur i chetnie bym go zobaczyl w walce z kims z TOP5 piorkowej w UFC.
0
Mega ciezka walka do punktowania - 5 rund w klinczu. Saladine wygladal lepiej. Powinien uciekac do UFC, bo ma mega potencjal.
0
@pluszek ufff dobrze, ze zdarzyl, bo by 5 miliardow kolo nosa przelecialo
1
@bari_94 mimo wszystko na Signal Iduna jest zajebista atmosfera w moim przypadku porównując do Włoch lub Hiszpanii.
0
@AmigoBlancos Nie ma co narazie gdybac, poczekamy do lutego i zobaczymy jakie zespoly w jakiej formie sa.
0
@tristan87 Zgadzam sie z Toba Pawle.
1
Oriolek juz sie oficjalnie sam odstrzelil
0
Oleeeeeeeeeeeeeeee HEJA BVB !!!
0
Süüüüüüüüle LOL
0
@Arkadio90 Osatatnia kolejka to zawsze multi wlatuje
4
@Lionel_Messi10 thx
@Safrani bułki niestety ze sklepu
@escarabajo thx
@Awtameok_Klana nie wiem, nie pytałem w mięsnym
@MesQueUnClub_87 thx. Imo sosik wyszedł lekko za rzadki, bo za krótko kręciłem majonez.
Na mieso dawalem jeszcze po garsci startego Grana Padano. Tez spoko oddało.
25
Dzisiaj domowe burgery! Jeden z karmelizowaną cebulą, drugi z pomidorem i ogorasem. Oba z majonezowo-jogurtowo-czosnkowym sosem.
https://zapodaj.net/images/95949c6376c3c.jpg
https://zapodaj.net/images/b590af7bda315.jpg
@AssisMoreira @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @pioz123 @MesQueUnClub_87 @escarabajo @IronSanHybrid
0
@analitykTaktyki Nom Bartomeu TOP1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub_87 konkretnie wyglada, na pewno był dobry!
U mnie dzisiaj rodzinny obiad u rodziców, moja mama jak zwykle przeszla sama siebie. :)
1
Holy shiiii.....
https://www.instagram.com/reel/C0ad7YTrMjG/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
1
@NeKenI Ja sie w ostanich tygodniach mega wkrecilem w kanal Szczytomaniak
2
Natan Szelige chce xD tam bedzie ciezki nokaut
5
@xvcWinterSoldier Don Diego v Norman?hmmm
1
Daro co sie zabawil xD
1
chlop co slamowal typem o 20kg ciezszym wtf
1
@AssisMoreira jak składałem papiery do szkoły średniej, to szkola gastronomiczna była wybrana na wypadek jakbym nie dostał się do tej szkoły, do której chciałem. Czasami sie zastanawiam jak by sie to wszystko potoczyło jakbym tam wylądował. Chociaz bym robil to co lubię i czerpałbym przyjemność z roboty.
2
@MesQueUnClub_87 widziałem naście przepisów, wiele bylo tez na samych żółtkach. Moim zdaniem te sa smaczniejsze, bez podsmażania na patelni.
5
@KamQiX nie mow ze nigdy nie jadles carbonary :)
Tu nie ma sosu, tylko żółtka z serem.