0

@mariosss20 Zgadzam sie Toba. Sam o tym myslalem na dniach. Ogladam duze turnieje od 98 roku, a ten zapowiada sie narazie najgorszym z nich wszystkich.

0

Euro/Mundial gorszy od tego tegorocznego?
Jak dla mnie najsłabszy turniej jki było dane mi oglądać od MŚ 1998. Moze przekręty z Koreii mógłby z nim powalczyć.

1

@Herato Peter Bolesław Schmeichel

1

@Foton Zydzi wykupuja masowo ukrainskie ziemie.

6

Włosi słabiutko na tych mistrzostwach.

0

@adamek20151 nie trafił tez karnego w finale LM w 2002

1

My to mamy mega combo w ostatnich latach jako kibice Barcy i reprezentacji Polski :D
Dupy ze stali.

3

@MesQueUnClub_87 W kebsony to Ty umiesz.

2

ale urwal... brawo Fermin!

3

Nie zdziwi mnie jak jeszcze wcisna 90+ na 2-1

0

Dobrze, ze Szymon sedziuje, bo on nie wydrukuje pod real.

0

Brawo Girona! Pokazuje jak sie powinno wracac w meczach!

1

@Lionel_Messi10
1. Placek po wegiersku
2. Golabki
3. Zrazy

1

@IronSanHybrid Probowalem juz te chrupki. Mnie w ogole nie podeszly, pamietam ze nawet nie zjadlem do konca :/

5

@AssisMoreira A moze zrobimy tak, ze ja zjem oba te dania i ocenie, ktore lepsze? :>

0

@Radioactive9705 Pytaj @Comentateiro. Kiedys cos wspominal, ze ogladal tamta reprezentacje przy WZtce z wnukami.

1

"I just want to play football" - Vini Jr.

21

Araujo by czerwo wylapal

1

XD nagle kadru nie moga znalezc odopiweedniego xdf

28

Ale ten mem jest prawdziwy haha

https://zapodaj.net/images/3d69bcc75fe5d.jpg

0

Borussio MUSISZ jesli tak skoncza sie te cwiercfinaly!! :/

2

@MesQueUnClub_87 Szalejesz ostatnio stary! brawo! :))

4

Za pieknie te meczyki sie zaczely

2

monesy w polfinale major, na decydujace mapie, 1vs1 runda pistoletowa WALI 360° HEADSHOTA! co za gosc xd

0

@Encore Wymarzony final Faze-G2 to odpadnieciu ENCE. A w finale niech sie dzieje wola Boska.

0

@kondzix2115 Masz polskie akcenty w postaci trenerow i mozliwe ze Neo "zagra" na Taza w finale, czego sobie zycze. Polskich druzyn na Majorach, ktorzy by namieszali nie ma od czasow Virtusow, wiec juz kilka ladnych lat. Ja tam sie ciesze poprostu dobrym CSem.

1

Ale ten Major jest dojebany jesli chodzi o emocje i zwroty akcji podczas meczow! Mega zespoly w play-offach i CS na mistrzowskim poziomie.

1

@QQL5 40 paczek na jedna osobe

1

@Krzysztof1987 czy jest cos lepszego na szybciora niz krewetki? NOPE

2

@IronSanHybrid Dobra! Teraz to mnie zaskoczyles :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?