Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mariosss20 Zgadzam sie Toba. Sam o tym myslalem na dniach. Ogladam duze turnieje od 98 roku, a ten zapowiada sie narazie najgorszym z nich wszystkich.
0
Euro/Mundial gorszy od tego tegorocznego?
Jak dla mnie najsłabszy turniej jki było dane mi oglądać od MŚ 1998. Moze przekręty z Koreii mógłby z nim powalczyć.
1
@Herato Peter Bolesław Schmeichel
1
@Foton Zydzi wykupuja masowo ukrainskie ziemie.
6
Włosi słabiutko na tych mistrzostwach.
0
@adamek20151 nie trafił tez karnego w finale LM w 2002
1
My to mamy mega combo w ostatnich latach jako kibice Barcy i reprezentacji Polski :D
Dupy ze stali.
3
@MesQueUnClub_87 W kebsony to Ty umiesz.
2
ale urwal... brawo Fermin!
3
Nie zdziwi mnie jak jeszcze wcisna 90+ na 2-1
0
Dobrze, ze Szymon sedziuje, bo on nie wydrukuje pod real.
0
Brawo Girona! Pokazuje jak sie powinno wracac w meczach!
1
@Lionel_Messi10
1. Placek po wegiersku
2. Golabki
3. Zrazy
1
@IronSanHybrid Probowalem juz te chrupki. Mnie w ogole nie podeszly, pamietam ze nawet nie zjadlem do konca :/
5
@AssisMoreira A moze zrobimy tak, ze ja zjem oba te dania i ocenie, ktore lepsze? :>
0
@Radioactive9705 Pytaj @Comentateiro. Kiedys cos wspominal, ze ogladal tamta reprezentacje przy WZtce z wnukami.
1
"I just want to play football" - Vini Jr.
21
Araujo by czerwo wylapal
1
XD nagle kadru nie moga znalezc odopiweedniego xdf
28
Ale ten mem jest prawdziwy haha
https://zapodaj.net/images/3d69bcc75fe5d.jpg
0
Borussio MUSISZ jesli tak skoncza sie te cwiercfinaly!! :/
2
@MesQueUnClub_87 Szalejesz ostatnio stary! brawo! :))
4
Za pieknie te meczyki sie zaczely
2
monesy w polfinale major, na decydujace mapie, 1vs1 runda pistoletowa WALI 360° HEADSHOTA! co za gosc xd
0
@Encore Wymarzony final Faze-G2 to odpadnieciu ENCE. A w finale niech sie dzieje wola Boska.
0
@kondzix2115 Masz polskie akcenty w postaci trenerow i mozliwe ze Neo "zagra" na Taza w finale, czego sobie zycze. Polskich druzyn na Majorach, ktorzy by namieszali nie ma od czasow Virtusow, wiec juz kilka ladnych lat. Ja tam sie ciesze poprostu dobrym CSem.
1
Ale ten Major jest dojebany jesli chodzi o emocje i zwroty akcji podczas meczow! Mega zespoly w play-offach i CS na mistrzowskim poziomie.
1
@QQL5 40 paczek na jedna osobe
1
@Krzysztof1987 czy jest cos lepszego na szybciora niz krewetki? NOPE
2
@IronSanHybrid Dobra! Teraz to mnie zaskoczyles :D