0

Inter to w ogole nie dojechal na koniec sezonu, ale na nas to sie spieli na 200% - klasyka xd

3

@DTMisTheBest takie chrupiace szparagi z patelni to zloto, ale rozumiem ze nie każdemu wsyzstko smakuje :)

1

@DTMisTheBest co z nimi nie tak?

1

@Sinirsey gesta, kremowa smietana

0

@lithotripter no luzik, wiadomo o co chodzi

0

@Krzysztof1987 no co Ty :D Gotuje amatorsko w domu jak mam czas

7

@gumaz do ryja*

1

@AssisMoreira ło Panie, z taka kiełbaska to bylby juz premium hotdog :)

1

@fcbarcafan19 parowa wiedenska

2

@Who_you_mam te parowe moglem trochę dłużej przytrzymac, to akurat celna uwaga. Głód i czekające inne ciepłe skladniki wygrały :d

1

@Strays77 starym gruchotem S20+ :)

32

Dzisiaj fastfoodowo. Hot-dogi z karmelizowaną cebulą, chipsami z boczku, grillowaną zieloną papryką, sosem czosnkowym, zieloną cebulką i szczyptą posiekanej czerwonej papryki. Trochę tłusto, ale smakowo oddało bardzo dobrze. 8,8/10.

https://zapodaj.net/images/1483af0843126.jpg
https://zapodaj.net/images/d94bb1abec6f8.jpg

@AssisMoreira @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @pioz123 @IronSanHybrid @JimMorrisonFCB @escarabajo @MesQueUnClub_87

0

@Alex1995 mam znajomego Polaka w Niemczech, który się tutaj urodził, wychował i nie ma w planach nigdy przeprowadzać się do Polski. Chodzi na wszystkie wybory.

1

Ez for Abde :))))

2

@Herato Joe Cole

2

@Herato luis Enrique

11

Włoska Salsiccia obrana ze skory, podsmażona i duszona z cebulką, selerem naciowym, pastą tom-yum, czerwonym półwytrawnym winem i pomidorami. Na podbicie smaku szczypta parmezanu i troche pietruszki dla koloru. Smakowo jestem zadowolony. Ocenka 8,5/10.

https://zapodaj.net/images/6a6c247887a8b.jpg
https://zapodaj.net/images/59d8c44b2ada7.jpg

@MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @JimMorrisonFCB @escarabajo

5

Chciałbym zobaczyć klika prób Lamine z wolnego z +- 20 metra.

34

Przecież jak my byśmy mieli bramkarza na poziomie Courtois, czy Donnarummy, to ten zespół byłby nie do zatrzymania. Martwi mnie troche obsada tej pozycji na przyszły sezon.

1

@Lionel_Messi10 ale mi teraz smaka na taka zupke zrobiles

3

@Kasy mlody jest to jeszcze uda sie go wyleczyć :d jak nie, to test na ojcostwo bedzie robiony xd

5

Powiększam młodemu kolekcję. W tym sezonie Laminek. W poprzednim Lewandowski. W kolejnym pewnie Pedri/Cubarsi/Gavi.

https://zapodaj.net/images/17a2fbdda63eb.jpg

Lipa jest tylko bo młody robi Siuuuuu po strzeleniu gola xd


1

@Lionel_Messi10 mordo jak sie wrzucało posty z X, zeby tak je wyświetlało?

0

Drugi wielki minus poza kacapami z gwizdkiem, to że Żółw odjechał Robercikowi i marne szanse żeby to odrobić.

2

Najlepsze, że realmadridTV i tak zrobi materiał na sędziego za rękę De Jonga xd

0

Cwelnandez zagwarantowal sobie tym meczem prowadzenie przynajmniej jednego klasyku w kolejnym sezonie.

0

@Aqualitek wlasnie tym bardziej dostanie kolejne xd

2

Doliczy z 8 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?