Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inter to w ogole nie dojechal na koniec sezonu, ale na nas to sie spieli na 200% - klasyka xd
3
@DTMisTheBest takie chrupiace szparagi z patelni to zloto, ale rozumiem ze nie każdemu wsyzstko smakuje :)
1
@DTMisTheBest co z nimi nie tak?
1
@Sinirsey gesta, kremowa smietana
0
@lithotripter no luzik, wiadomo o co chodzi
22
Jagnięcina, sos pieczarkowy, szparagi oraz ziemniaki ubite z cream fresh i parmezanem. :)
https://zapodaj.net/images/0dfee838a0048.jpg
https://zapodaj.net/images/13842c0178b72.jpg
@AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @Krzysztof1987 @escarabajo @JimMorrisonFCB
0
@Krzysztof1987 no co Ty :D Gotuje amatorsko w domu jak mam czas
7
@gumaz do ryja*
1
@AssisMoreira ło Panie, z taka kiełbaska to bylby juz premium hotdog :)
1
@fcbarcafan19 parowa wiedenska
2
@Who_you_mam te parowe moglem trochę dłużej przytrzymac, to akurat celna uwaga. Głód i czekające inne ciepłe skladniki wygrały :d
1
@Strays77 starym gruchotem S20+ :)
32
Dzisiaj fastfoodowo. Hot-dogi z karmelizowaną cebulą, chipsami z boczku, grillowaną zieloną papryką, sosem czosnkowym, zieloną cebulką i szczyptą posiekanej czerwonej papryki. Trochę tłusto, ale smakowo oddało bardzo dobrze. 8,8/10.
https://zapodaj.net/images/1483af0843126.jpg
https://zapodaj.net/images/d94bb1abec6f8.jpg
@AssisMoreira @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @pioz123 @IronSanHybrid @JimMorrisonFCB @escarabajo @MesQueUnClub_87
0
@Alex1995 mam znajomego Polaka w Niemczech, który się tutaj urodził, wychował i nie ma w planach nigdy przeprowadzać się do Polski. Chodzi na wszystkie wybory.
1
Ez for Abde :))))
2
@Herato Joe Cole
2
@Herato luis Enrique
11
Włoska Salsiccia obrana ze skory, podsmażona i duszona z cebulką, selerem naciowym, pastą tom-yum, czerwonym półwytrawnym winem i pomidorami. Na podbicie smaku szczypta parmezanu i troche pietruszki dla koloru. Smakowo jestem zadowolony. Ocenka 8,5/10.
https://zapodaj.net/images/6a6c247887a8b.jpg
https://zapodaj.net/images/59d8c44b2ada7.jpg
@MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @pioz123 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @JimMorrisonFCB @escarabajo
5
Chciałbym zobaczyć klika prób Lamine z wolnego z +- 20 metra.
34
Przecież jak my byśmy mieli bramkarza na poziomie Courtois, czy Donnarummy, to ten zespół byłby nie do zatrzymania. Martwi mnie troche obsada tej pozycji na przyszły sezon.
1
@Lionel_Messi10 ale mi teraz smaka na taka zupke zrobiles
3
@Kasy mlody jest to jeszcze uda sie go wyleczyć :d jak nie, to test na ojcostwo bedzie robiony xd
5
Powiększam młodemu kolekcję. W tym sezonie Laminek. W poprzednim Lewandowski. W kolejnym pewnie Pedri/Cubarsi/Gavi.
https://zapodaj.net/images/17a2fbdda63eb.jpg
Lipa jest tylko bo młody robi Siuuuuu po strzeleniu gola xd
1
@Lionel_Messi10 mordo jak sie wrzucało posty z X, zeby tak je wyświetlało?
0
Drugi wielki minus poza kacapami z gwizdkiem, to że Żółw odjechał Robercikowi i marne szanse żeby to odrobić.
2
Najlepsze, że realmadridTV i tak zrobi materiał na sędziego za rękę De Jonga xd
1
https://x.com/Ansu_Fachero10/status/1916439573732721074
0
Cwelnandez zagwarantowal sobie tym meczem prowadzenie przynajmniej jednego klasyku w kolejnym sezonie.
0
@Aqualitek wlasnie tym bardziej dostanie kolejne xd
2
Doliczy z 8 minut