Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca final MS 98
0
Karny ala obcierka Wojtka palcem po twarzy Messiego lol
0
Fermin i Lewy w drugiej to mus
2
Ja sie jakos duzo mniej stresuje niz przed finalem pucharu krola
0
@Colin94 Kase za ktora kupilem playstation 1
2
@Messiah10 kibicem sie jest, a nie bywa. Nie wyobrażam sobie oddac serduszko innemu klubowi niż Barca, choćbyśmy mieli nic nie wygrać przez kolejne 10 lat. Nieprzerwanie od 99'. Lecymy po tryplet w tym sezonie!
2
Trzeba przyznac Modriciowi, ze w tym wieku, na takim poziomie potrafi w dalszym ciagu asystowac przy bramkach :>
8
Po chuj ten VAR skoro nie sprawdzaja takich sytuacji jak z Ferranem???!!!
1
@Kluivert_P beze mnie :DDDDD
0
Możecie nie wyśmiewac porażki Realu?
0
SAAAKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
1
@Messibestplayerintheworld racja :D 2011 bylo przeciez cudowne Wembley
8
Dawac tego Intera, lecymy rewanzyk za 2011 rok
0
Miec druzyne z takim potencjalem w ofensywie i nie potrafic tego poukladac. Carlo chyba sie wypala.
0
@jeonek sprwadzali karnego z 5 minut
0
Vazquez irytuje jak Alba swego czasu
0
Da karnego bo dal tego pierwszego tez na trzymanie
1
Ten mecz pokazal ile daje tej druzynie obecnosc Inigo i Pedriego od pierwszych minut. Oby byli zdrowi i grali wszystko do konca sezonu.
12
Mial byc wieczor na luzaku, a tu czlowiek siedzi spiety 90 min jak na jakims przesluchaniu...
0
Gramy na stojaka jakbysmy pierwszy mecz co najmniej 4-0 wygrali
6
Zawieszenie Mbappe tylko na jeden mecz:
https://zapodaj.net/images/5271f52026a10.jpg
0
Kur... walnac 2-3 bramy i pozniej sie bawcie
1
Juninho to Ty?????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
perfekcyjny wolny wow
1
Thibaut to przekocur
0
@smieszek Powodzenia :DD
0
@Barclonismo pozniej jak ukazalo sie Eurosport Info na kablowce to w ogole byl luksus
1
@BorzyKrzys Za gnoja sie czekalo na weekend zeby zobaczyc jak Zurawski laduje dublet z St. Mirren i czlowiek byl mega dumny.
1
Bramka ala Suarez - wywraca sie o pilke, zeby za chwile jebnac jakas brame z polobrotu miedzy nogami bramkarza xd