Keson
Dołączył/a: listopad 2014
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO w wojsku takich rarytasów nie będzie
8
@Jakchcesz no właśnie też mnie to bawi. Jakiś czas temu ktoś napisał, że w razie wojny spierdzielałby z kraju to był krytykowany, że jak to nie będzie walczył i ojczyznę.
Teraz jak są szkolenia to źle, bo nikt nie będzie szedł do woja za polityków.... Czy te osoby to chciały bić się o ojczyznę bez szkolenia? Patykami w wroga rzucać czy jak ?
1
@Lordzi nie, mają awarie
1
@escarabajo no to jeszcze tylko rewanż został ;)
1
@escarabajo jak to często bywa w takich sytuacjach, przeczuwam hattrick środkowego obrońcy z Brugii
1
@fart z jednej strony szkoda, z drugiej to może szybciej zwolnią tego pajaca, bo to wstyd, żeby ktoś taki trenował jakikolwiek poważny klub, a co dopiero ten najbardziej znany w Polsce
0
@michal26 lepiej niech on zajmie się tym bieganiem...
1
Tłumaczenia Mateckiego to jakiś ponury żart.
Doradztwo techniczne to wg niego bycie w gotowości, że gdyby ktoś zhakował Facebooka to można w nocy do niego zadzwonić i on powie co robić....także no...
22
Wojtek to taki odpowiednik Flicka..nie da się go nie lubić, ma dystans do siebie i świata, a wywiady czyta się z przyjemnością. Do tego jeden i drugi wykonują świetną robotę.
1
Minimalizm Lazio ukarany. Chcieli doczołgać się z 1-0, a prawdopodobnie stracą punkty
2
Ale fatalne są te koszulki Milanu. Tradycyjne koszulki drużyny z Mediolanu zawsze dla mnie były w topie najładniejszych, ale ten dzisiejszy komplet strojów jest straszny
2
@sergio5 myślicie, że gdyby Nico do nas przyszedł, to Robercik by go bił ?
0
@Faro czasem warto spojrzeć na siebie, bo od dłuższego czasu piszesz jak potłuczony...a akcja z zażaleniem i usunięciem potem konta jest idealnym podsumowaniem
0
@Damiain tak, jasne. Ale jak słyszę o tym typie jako o realnej opcji na prezydenta to aż noż w kieszeni się otwiera
0
@Damiain Tarczyński... To ten co kazał się Madonnie fakać? O wcześniejszych jego "wyczynach" nie będę nawet wspominał. To ja już wolę, żeby Dudu został
0
@tbas wolałbym, ale jestem przekonany, że wyjdziemy jak dziś tylko z Inigo, Blade i de Jongiem
1
@BorzyKrzys to jest wina całego klubu. To samo będzie z Bellinghamem. Oni zamiast wewnętrznie wziąć zawodnika i z nim pogadać, że powinien trochę się opanować, że to co robi nie jest dobre ani dla niego ani dla klubu, to jeszcze bardziej w mediach podkręcają i robią narrację, że biedny Vinicius prześladowany a Jude niesprawiedliwie i bez szacunku traktowany.
0
@JordiAlbion a to nie wiem... Fajnie jeśli to prawda.
Uważam, że nasze klubowe media powinny jakoś pokazać i wykorzystać, w dobrym tego słowa znaczeniu, obecność tej dziewczyny na dzisiejszym meczu. Byłoby to takie symboliczne pokazanie, że klub nie ma w duszy kibiców
2
@MichalZZZ u mnie tak samo. Mecz Barcy to święto i żona już się z tym pogodziła, że cały dzień jest podporządkowany pod mecz
2
@Values powinni ją dziś zaprosić na mecz w loży honorowej
0
@jacobFCB zobacz markę Dreame. Jestem mega zadowolony w porównaniu z robotami które miałem wcześniej
1
@Blantozaur oczywiście, że świat nie jest czarno-bialy i nie ma podziału na tych dobrych i złych. Jednak, do czasu ekipy pomarańczowego narcyza, szukającego emocji Muska i karierowicza Vance'a to Amerykanie byli dość sporym gwarantem bezpieczeństwa dla świata. Teraz są tak nieobliczalni, że aż niebezpieczni
0
@Kazragore na pierwszy rzut oka tak to wygląda. Tylko Amerykanie jako supermocarstwo sami trochę weszli w buty strażników porządku świata
0
@Commando myślisz, że tak łatwo wypuszczają ludzi z psychiatryka ?
2
@Jakchcesz hmm, może jakby go zje..ali w mediach to by chciał mniejszy kontrakt ? Może w tym szaleństwie jest metoda. Od jutra proszę jechać po wszystkich
0
@NeroTFP1 ogólnie ten płacz o graczy siedzących na trybunach to jakieś ciekawe zjawisko. Sztab trenerski pracuje z piłkarzami każdego dnia i niesamowite jest to, że jest spora grupa kibiców, która uważa, że trener wystawia słabszych piłkarzy, a tym lepszym nie daje szansy
I ten płacz się powtarza latami. Był płacz kiedyś o Sampera, o Puiga, o Emersona Royala, o Vitora Roque, a ostatnio o Torre
0
@michal26 jestem przekonany, że Ferran by ruszył w tempo...tyle, że pewnie podałby do bramkarza :)
Lewy wygląda bardzo słabo od dłuższego czasu i taka jest prawda. Żadne Twoje XD pisane nawet i sto razy tego nie zmieni. Paliwa starczyło Polakowi na 1/3 sezonu. Zresztą rok temu już było podobnie. Wieku niestety nie oszuka
0
@Aragorn33 jak już się czepiać pomocy to przede wszystkim Gaviego. O Olmo można mówić, że pod polem karnym niewiele mu wychodziło. Ale cały czas był jednak do gry, było gdzie podać. Wszedł Gavi i tak jakbyśmy grali jednego mniej. Chłopak ostatnio zupełnie nie potrafi się odnaleźć na boisku. Nie daje, żadnych opcji
1
Niestety pilnie trzeba rozglądać się za napastnikiem. Lewy to po pierwszych miesiącach sezonu wygląda coraz gorzej. Dziś to jak został w blokach po podaniu Lamine było okropne. Ferran to nie będzie następca Lewego, rola zmiennika to jest maks.
No i Gavi.... Od dłuższego czasu wygląda jak ciało obce i kto wie czy te zmiany nie rozwaliły nam meczu. Na pocieszenie to napiszę, że lepiej tu tak zepsuć niż np w LM. A poza tym meczu był bardzo fajny do oglądania :)
1
@Comentateiro problem taki, że Lewemu paliwa wystarcza na kilka pierwszych miesięcy, a Ferran to nie ten rozmiar kapelusza. Problem "9" jest dość palący u nas w składzie na równi z lewym skrzydłem i bokami obrony