Keson
Dołączył/a: listopad 2014
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore czy ja wiem czy aż tak bardzo trzeba się obawiać OKC ? Jak dla mnie to na zachodzie 6 ekip jest zdolnych do odprawienia Thunder. Tylko w Memphis nie wierzę
4
Jak to dobrze,.że wczoraj udało się przepchnąć to zwycięstwo. Ponieważ tak słabe mecze zdarzają się nam rzadko, to ja już powoli zapominam o tym fatalnym stylu i ważne są tylko 3 pkt. Humor byłby zdecydowanie gorszy gdyby dziś Real zbliżył się na dwa oczka
1
@escarabajo pewnie wygra Shai.
Dlaczego? Z kilku powodów. Bo jego OKC ma świetny bilans i pewnie poprowadził ich do pierwszego miejsca w konferencji.Po drugie również ma świetne statystyki. Po 3 jest chyba ogólna chęć zmiany Mvp, bo Jokic ostatnio cały czas wygrywa
0
@Zip jak to śpiewał Kazik
"Chcemy być tacy, jak chłopcy z ferajny
Zaj.isty film, fajny"
1
@Recha_0684 widzisz, byłeś w stanie normalnie odpisać i można by dyskutować czy Fermin zagrał dobry czy zły mecz. Każdy może mieć swoje spostrzeżenia i dać swoje argumenty. Zamiast tego wolales rzucić gowniarskim tekstem (sorry za określenie ale dla mnie tekst "chyba coś innego oglądałeś " przekreśla chęć dalszej rozmowy ) mimo wszystko również pozdrawiam. Może innym razem uda się nam w przyjemniejszej atmosferze pogadać
0
@Recha_0684 uwielbiam takie teksty jak ostatnie Twoje zdanie. Od razu wiem, że poziom dyskusji nie będzie wysoki więc sobie odpuszczam
0
@Recha_0684 dalej będę się upierał, że jak gra Eric na DM to musi być para stoperów Pau - Inigo. Jak gra Araujo to musi mieć przed sobą Holendra i Pedriego
Co do Fermina to był dziś słabiutki i bramka tylko zamazała by ten kiepski występ
0
@Luciano99 Ciężko dyskutować z faktami :)
@cules100pro inny mecz bo wszedł de Jong co pozwoliło rozwinąć skrzydła Pedriemu. Jeżeli taki był plan to ryzykownie. No ale najważniejsze 3 pkt
2
No dziś też trzeba rzucić kyczkiem do ogródka Hansiego. Kocham naszego Niemca, ale zestawienie składu na Leganes nietrafione. Postawienie na Araujo i Erica w pomocy kastruje naszą zdolność wyprowadzania piłki. Do tego pomysł z Ferminem atakującym pole karne, kosztem rozgrywania również nie wypalił.
0
@Kamiloza91 no dziś gdyby wyciąć tą genialną interwencje to taki sobie mecz Inigo. Były zdecydowanie lepsze. Dziś dość często przegrywał pojedynki z Rabą. Ale to jak wyczyścił Munira - poezja
0
@takisobiektos @Encore
Suns zawalili sprawę. Trzeba było zostawić taki skład z Aytonem, Durantem i Bookerem. To była dobra paka i trzeba było ją ograć. Zamiast tego wywalili Aytona i całą masę graczy wartościowych jak Payne czy Johnson, żeby pozyskać Beala. Idiotyczny ruch, który ich pogrzebie na lata
1
@takisobiektos jakoś nie chce mi się wierzyć w odejście Bookera. Durant zmieni drużynę, ale jakby jeszcze Bookera puścili to co dalej z Phoenix? Będą budowali na Bealu ? :)
2
Niestety Fermina nie ma w ogóle w grze, Eric to jednak obrońca-moze czasem zabezpieczyć środek pola, ale to nie nominalny pomocnik. Zostaje sam Pedri, który w tym meczu męczy się przeokrutnie
1
Koniecznie zmiana Fermina, można też pomyśleć o de Jongu za Erica
1
@Comentateiro to nie ja, to ponoć jakis Stuart, któremu 20 lat temu młody Harry nie podał na pustą w meczu o puchar juniorów. Ów Stuart przez to nie zrobił kariery i musiał wyjechać do Polski za pracą na zmywaku. Zdążył jednak przed wyjazdem rzucić klątwę na Harrego.
Także drogie dzieci, zawsze dzielcie się piłką, bo Stuart ma was na oku
4
@Comentateiro a może to faktycznie Harry jest przeklęty i teraz seria kilku porażek z rzędu i Leverkusen broni mistrza ?
1
Las Palmas wygrało i łapie oddech w walce o utrzymanie. Dwie bramki Fabio Silvy. Straszną krzywdę zrobili temu piłkarzowi z tak szybkim transferem do Ligi Angielskiej. Potem rzucanie po różnych klubach i teraz Las Palmas. Oby w Hiszpanii zakotwiczył na dłużej. Kiedy graliśmy z Las Palmas to bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie ten napastnik. W tym sezonie 8 bramek co jest całkiem niezłym wynikiem jak na napastnika drużyny z dołu tabeli. Gdybym był dyrektorem w Gironie, Sociedad czy innym klubie z większymi aspiracjami niż utrzymanie to zwróciłbym na tego chłopaka uwagę
4
Spokojnie Śmietany. Za chwilę odpadnięcie z LM więc nie będzie problemu zbyt częstego grania. Potem jeszcze tylko dwa oklepy od Flicka z chłopakami i odpoczniecie
0
@Stinger_ z naszego punktu widzenia może i masz rację. Ale oni patrzą na słupki procentowe i dla Trzaskowskiego jest tam tylko jeden przeciwnik - Nawrocki. Reszta, czy nam się to podoba czy nie, się nie liczy
0
@Stinger_ ale kogo ma pytać, jak reszta to nie liczy się w wyścigu o fotel prezydenta. Jeszcze Mentzen gdyby przyjechał
1
@Cochise po hymnie wlatuje Braun z gaśnicą, którego przywozi Mentzen na hulajnodze
0
@MateS chciałbym być w takim wieku, żeby ich nie mieć :)
@Misiek22 wiem. Oceniam nie tylko dzień dzisiejszy
2
Jak tak się słucha ich wszystkich, ogląda, obserwuje to dziś naszła mnie myśl, że chyba chciałbym aby wygrał Zandberg. Byłby to chyba najbardziej niezależny i obiektywny prezydent z nich wszystkich.
Od razu uprzedze, ja na niego nie zagłosuję, bo w ogóle nie zamierzam iść na te wybory
5
@macio_944 sprawdź sobie swój kręgosłup. Ja prawdopodobnie przez to miałem różne dziwne objawy. Miałem gastro, kolonoskopię i nic nie wykryli i nie wiedzieli co mi jest.Później trochę przypadkowo trafiłem do fizjoterapeutki i po nastawie kręgosłupu zniknęły też problemy z brzuchem. Może to przypadek, a może właśnie jakieś kręgi coś tam uciskały
0
Tak to chyba niestety wygląda z poziomem naszej piłki klubowej. Była radość (słuszna) po awansie do fazy play-off, ale wydaje się, że te drużyny z silnych lig trochę po macoszemu traktują fazę grupową. Teraz gdy pojawia się realna szansa na triumf w rozgrywkach to żarty się skończyły i widać jaka jest przepaść. A to wciąż tylko Liga Konferencji
0
1:2 z Valencia
0:3 z Arsenalem
Kto jeszcze chce rąbać to pruchno ?
4
Jeszcze Rudiger samobója na 4-0 i wykonuje gest podrzynania gardła
0
Nie cofać się, za włosy i wywalić za drzwi ligi mistrzów
0
Jak będzie wolny z połowy to niech też wali na bramkę
0
@Munio dziękuje, to by wiele tłumaczyło