Keson
Dołączył/a: listopad 2014
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB bo grają w europejskich pucharach i stwierdzili, że w tym meczu ciężko będzie o 3 pkt i lepiej go odpuścić ( co było błędnym założeniem , bo dziś mogli pokusić się o zwycięstwo )
18
Bilbao przyjechało dziś przegrać....a prawie zremisowało
0
Zasłużyli. Bilbao było dziś beznadziejne
0
@VegetaPolska idź do lekarza. Biała kupa wskazuje na poważną chorobę
0
@Dieselzor mecz dla komiwojażerów
0
Sędzia mógł tą połowę 45 min temu zakończyć. Nikt by się nie musiał męczyć
0
@FCB24 czy najbardziej to nie wiem, ale też uważam że jest overrated. On jest super jak się ogląda highlightsy. Jak oglądasz cały mecz to już tak różowo nie jest
0
@Encore od dawna pisałem, że to najsłabsza drużyna z tej ósemki na zachodzie. Memphis odstaje potencjałem wyraźnie. Jeszcze za poprzedniego trenera mieli tak to ułożone, że przez długi czas byli w czubie tabeli. To postanowili go zwolnić i się wszystko posypało.
5
Bilbao jak tam będzie grało to przegra niestety. Tu trzeba raz na jakiś czas się odgryźć w ofensywie, bo tak to Realowi w końcu cos przypadkiem wpadnie
0
Nudne te mecze dziś. Wpierw Memphis nie wyszło na parkiet, a teraz Real z Bilbao przynudza
3
@fart tyle złapali. Teraz wyobraź sobie ile takich świrów jeździ i im się jakoś udaje. Strach na drogę wyjeżdżać.
Chociaż warto by też rozróżnić to czy ktoś jedzie nawalony, czy też ktoś nie dmuchnął w alkomat i jedzie na kacu. Jednych i drugich karać, ale osobiście uważam, że tym drugim to zabierać prawko, a tych pierwszych do więzienia
0
@kamiVeB wszystko fajnie, ale to już za późno. Serio chcecie aby ryzykować i wystawić kolesia co nie grał cały sezon, zamiast dać złapać rytm i pewność siebie Martinowi, który chcąc nie chcąc jest pierwszym zmiennikiem Balde ?
0
@michal26 @takisobiektos
Mam wrażenie, że nie doceniacie Wilków. Ta drużyna nie jest słabsza niż Houston, Lakers, Clippers czy Denver. Tak naprawdę z tej 8 Play off tylko Memphis odstaje wg mnie.
A co do Wilków to ich głównym problemem jest to, że są strasznie niestabilni. Ba, oni w ciągu jednego meczu potrafią falować od runu +15, żeby za chwilę dostać -20. Niemniej są w stanie wygrać z każdym w tej lidze
@FcPortoFan1999 niby 37 pkt, ale w obronie Mcdaniels głównie na nim zrobił chyba swój rekord kariery w play off i to na skuteczności 80%
0
@Encore a mnie zachwyca to jak nauczył się dzielić piłką. Ma świadomość, że fizyczność z wiekiem ucieka i dostosował do tego swoją grę. Wielki zawodnik
4
@MesQueUnClub96 jedną stopę przykryj, drugą stopę odkryj
8
Jeszcze trochę popracuj nad głową, bo gdyby dziś sędziowie chcieli to mogłeś z czerwoną wylecieć i jeszcze dostać zawieszenie na finał z Realem
0
@Faro a może po prostu jest słaby i widać to na treningach. Nie szukaj kwadratowych jaj.
0
@Encore oby, bo sam Grek tego nie uciagnie. Choć i tak wolę Pacers
3
Brak Lewego to strata, ale jednak bym nie dramatyzował. Wg mnie dużo gorszy jest brak Balde. Martin to taki obrońca ani defensywny, ani ofensywny. Ot zapchajdziura, żeby było 11 na boisku. Drugą ważniejsza postacią wg mnie jest Olmo. Fermin fajny chłopak, ale wg mnie z nim na boisku tracimy kontrolę na grą i zdecydowanie bardziej wolę jak wchodzi z ławki
2
Helena, mam zawał
1
@michal26 długo Michał nie pooglądasz. Twoje Lakers 1-4 od Wilków i koniec sezonu ;)
0
@Toretto oby wygrał Pedri, chyba nie ma drugiego takiego piłkarza, który miałby aż taki wpływ na swój klub jak młody Hiszpan
0
Jakby Mbappe doznał kontuzji i nie zagrał w finale z Barceloną to pierwszy raz bym się śmiał z czyjegoś urazu
1
@Comentateiro wstyd i hańba. Jesteśmy w półfinale
7
To przez te spodenki
A poważnie to ten mecz udowodnił, że nie żadne Yamale, Viniciusy, Mapeety, Bel-chamy czy Raphinie. To Pedri zasługuje na złotą piłkę
1
@Comentateiro ostatnio zawodnik Leganes prawie dwie bramki strzelił. Myślisz, że Sule aż 3 samobóje. To byłoby dość niezwykłe...nawet jak na byłego gracza Bayernu
1
@LambiPL Wy czyli kto ? Chyba każdy się zgadza, że było to bandyckie wejście, które mogło chłopa wysłać do szpitala. I teraz już pomijając mecz z Barceloną, ta kara powoduje bardzo niebezpieczna sytuację w którą idioci nakładający sankcje sami się wpędzili. Teraz każde chamskie wejście powinno być łagodnie traktowane (bo takie standardy sobie panowie narzucili), co może zachęcić do agresywnej i brutalnej gry. Zasada przyczynowo+skutkowa może dać opłakane efekty..i ofiarą tego może być każdy, nawet Real i sam Mbappe
0
@fart na początku napisałem, że to nie ten kaliber ale wciąż jednak wiele mocnych i topowych nazwisk, które będą mocno rosły i które czekają aby przejąć pałeczkę po Lebronie, KD i Currym. A Francja ? Ok, powiesz Wemby i dalej ? de Colo to już jest zmierzch, Fournier (jeden z najważniejszych ich zawodników) to też się już powoli zwija i z każdym dniem będzie coraz słabszy. Batum (kolejny mega ważny gracz ) już chyba też kończy. Francja ma wiele talentów, ale jednak do "produkcji" amerykańskiej im daleko. To samo można napisać o Serbach.
0
@fart Tatum, Edwards, Brunson, Haliburton. Można założyć,.że to nie są nazwiska jak Kura czy LeBron,.ale jednak mocni gracze.
Inne ekipy jednak nie mają takiej siły, to zawsze raczej jeden lub dwóch mocnych graczy, a reszta solidne uzupełnienie.
Jedynie sami Amerykanie są w stanie siebie powstrzymać jeśli nie uda im się ułożyć gry i odpowiednio zarządzać ego poszczególnych zawodników. Tylko tu upatrywał bym szansy Europy
1
@tomek8756 było wiadomo, że zeszły rok to sporo na wyrost i w tym będzie dużo trudniej. Do tego sprzedali Alexa, Savinho i Dovbyka. Na ich miejsce dość nietrafione transfery. O ile Bryan Gil czasem coś tam szarpnie, o tyle ten kto wymyślił aby ma ataku biegał Abel Ruiz to powinien zająć się innym sportem. Czech na obronie jako tako się broni, ciekawym piłkarzem też może być w przyszłości Asprilla, ale na dziś to zastępstwo graczy którzy odeszli wygląda bardzo słabo