6

Ale Pedri w drugiej połowie co zagrał to czapki z głow. Chłopak był wszędzie na boisku. Zostawił kawał zdrowia

0

@Lisek nie chciałem tak wprost rodaka atakować ;)

0

@D10SLEO tak po bramce na 1-1 graliśmy naprawdę dobrze. Po bramce Wojtka wszystko padło

0

Ten mecz jest jeszcze do wyciągnięcia ale trzeba się uspokoić . Grają strasznie nerwowo po bramce na 2:1. Ta bramka ich kompletnie rozwaliła

1

Jeżeli Wojtek miał w tym meczu udowodnić kto ma być bramkarzem nr 1 to udowodnił. Ale niestety nie tak jak chcieliśmy

1

@NeroTFP1 jak będzie gotowa na wakacje to chętnie się skuszę. Niestety jestem typowym Polakiem (tu akurat w negatywnym tego słowa znaczeniu) i czytam tylko jak mam urlop

2

Wyobrażacie sobie być kibicem takiego Getafe i oglądać co weekend takie gówno w wykonaniu własnej drużyny ?

12

Wstyd, ze Alena jest wychowankiem Barcelony

6

To pokazuje jak zepsute jest środowisko sędziowskie w Hiszpanii. Facet, który nie powinien atakować kolegi po fachu, jedzie po nim jak po burej... Natomiast związek, który powinien wyciągnąć konsekwencje wobec słabej postawy arbitra będzie udawał, że wszystko jest w porządku. Wszystko do góry nogami w świecie hiszpańskich arbitrów

0

@Comentateiro myślę, że najlepszą recenzją dla Flicka jest to, że za Xaviego było czuć, że my z tymi najlepszymi drużynami jesteśmy jednak z tyłu. Za Flicka za to się to zmieniło. Jest poczucie, że my możemy po każdym się przejechać. Trzeba dopracować parę elementów, uzupełnić skład i do przodu. Kierunek jest prawidłowy

0

@bartekvisca strzał Rodrygo to zachował się bardzo dobrze. Krył zawodnika w świetle bramki. To nie jego wina, że sam został z dwoma przeciwnikami

2

@Comentateiro trzeba wrócić do rozmów przedsezonowych, gdzie niemal wszyscy zgodnie pisali, że przyjście Flicka to proces, że potrzebny czas. Wystarczyło kilkanaście super występów i już każdy zapomniał w jakim niebycie byliśmy przed przyjściem Niemca. Potem nastał ciężki czas u już krytyka, porównywanie z Barca Xaviego itp.
Zatrudnienie Niemca to był dobry ruch, weszliśmy na zupełnie inny poziom pod względem fizycznym. Powiedziałbym, że Niemiec przystosował nas do wymogów współczesnej piłki. A to, że po drodze są dołki, czy nawet doły. No cóż, my wciąż jesteśmy jednak w fazie budowy, a dostępny materiał też nie jest kompletny

2

Przecież to komedia jakaś. Czemu on jest na boisku opatrywany ?

6

@RoberDzik czy w redakcji panuje optymizm ?

0

@soczeq
Na kogo - na mnie
Argument - bo nigdy jeszcze nikt na mnie nie głosował

Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam

1

Słaby ten stand up

1

U gospodarzy na bramce Fabregas bez s na końcu. To musi być jakiś krewny faceta o nazwisku Psikutas bez s

1

@SzczenaWojtula przyda się . Jak dodamy do tego kaca po sylwestrze to suszy podwójnie

0

@okiemtypera_lucaxx95 myślę, że te kilkanaście minut o północy to nie jest problem. Problemem jest to, że walą tymi achtungami od rana

47

Noworoczna lista przebojów

1. "Tu na razie jest ściernisko" -live z Camp Nou w wykonaniu orkiestry stadionowej Barcelony

2. "Niewiele ci mogę dać" - Joan Laporta feat Javier Tebas

3 "Nie nie nie " - wydział rejestracji LaLiga

4. Wymienię ciebie na lepszy model" - Deco feat de Jong

5. " Coście skur...syny uczynili z tą krainą" - kibice Barcelony

6 " Baby shark" - Ferran Torres

7. " Nadzieja" - Dani Olmo

8. "znów dziś przeszła koło mnie" - Inaki Pena

9. To ja typ niepokorny" - Gavi

10. I na końcu nowość - cover piosenki zespołu Łzy " Dani Olmo już tutaj nie mieszka"

2

@Filipem ale po co chcesz oglądać jak Joan do kibla rzyga?

1

Laporta cały dzień imprezuje i jest nafukany od kilkunastu godzin, a wy tu przeżywacie jakieś rejestracje

1

@VegetaPolska przecież to przyszły zdobywca Złotej Piłki

1

@Comentateiro to wtedy pojawiły się legendy o Yeti

0

@Criss18Barca najwyższa ocena wg flashscore z drużyny. I to kolejny raz. Tak wiem, że to nie jest wiarygodny wyznacznik tego jak kto zagrał, ale jednak to nie przypadek, że Bednarek któryś już raz jest najwyżej oceniany i wychodzi jako kapitan. Mysle, że w Southampton ma zdecydowanie lepsza opinie niż tu w Polsce

1

@Krystian1588 domyślam się, tylko pytanie czy wszystko tam jest ok. Po wypadku samochodowym biorą do szpitala i robią badania. Myślę , że tu uraz jest dość podobny więc chyba też warto to zbadać

1

@Rastafarnianin tam niedługo będzie dość ciasno. Węgry ładny kraj, ale jednak niewielki

1

@Krystian1588 idź do lekarza, głowa to raz, nie wiemy jak mocno się uderzyles, ale z tym karkiem to cholera wie co się stało. Lepiej niech ktoś to zobaczy, bo takie rzeczy mogą odzywać się po latach z bardzo dużą siłą. Ja kiedyś zbagatelizowalem parę urazów, niby było wszystko ok, a dziś walczę z bolem pleców, którego można bylo uniknąć

0

@FcPortoFan1999 a może oni już nie pamiętają o co się pokłócili, tylko głupio im się przyznać

0

@Lukas90 z drugiej strony za Xaviego miałeś pewność, że my z mocnymi ekipami nic nie ugramy. Wyglądaliśmy gorzej praktycznie pod każdym względem, pressing kulał a o przygotowaniu fizycznym szkoda nawet mówić. Z Xavim może byśmy mieli kilka punktów więcej w lidze (bez wpadek z Leganes czy Las Palmas) za to jestem przekonany, że Bayern, BvB i nawet Real by nas ograli.
Ja traktuje Barce Flicka jak proces obecnie. Kadra jest młoda i popełnia błędy, uczy się też stylu gry, również pod względem pracowitości nastąpiły duże zmiany. Są też spore braki kadrowe, a być może i Flick popełnił jakieś błędy, bo ta zapaść na przełomie listopada i grudnia była zbyt mocna. Dużą odpowiedź odnośnie błędów Niemca da dalsza część sezonu. Jeżeli wrócimy do tego co graliśmy na początku to jestem spokojny, a już mecz z Atletico pokazał, że można mieć nadzieję na lepsze jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?