1

@FCB_dimiC Byle jak, byleby pisali.

0

@MesQueUnClub96 Nigdy na treningu praca nog nie bedzie wygladala w 100% tak jak w meczu. Poza tym trzeba brac poprawke na wiek i na wszystkie jego przejscia.

3

@Albatros Podsumowując: kiełbasy do góry i golimy frajerów

6

@MesQueUnClub_87 Swietny sklad i super wyglada - ile czasu Ci zajela mniej wiecej?

7

@HighestInTheRoom Wojska Szczura atakują!

1

@maroon bo nie.

1

@kubix05 Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy!

1

@Szklaner Czy ten chlop to byl vegeta?

2

@blakkudium Po co tak szybko go sciagac, nie lepiej poczekac do 2032 jak juz bedzie u schylku kariery?

3

@JohnnyBarca Vinicius > Messi

2

@Qlimax86 Rownie dobrze mozna powiedziec, ze dwie bramki realu padly po rykoszecie.

2

6

@Rl9k1nG Boli mnie, ze nie ma herbu FCB na klacie... to by byl ostateczny dowod przywiazania do klubu, a nie tylko doi kase od nas.

10

Jak można wychodzić tak wysoką obroną przeciwko realowi...

4

@Popitek12 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II

4

@Pawlusek I jeszcze Matsa opchnac bo stary sie robi, De jonga bo mozna za niego duzo dostac, i jeszcze Gaviego bo PSG chce za niego duzo kasy dac.

0

@Who_you_mam u nas nie ma takiej kary, wiec pewnie latwiej byloby wprowadzic obowiazek pracy na wlasne utrzymanie.

12

@HighestInTheRoom Dla mnie nie ma roznicy jakiej narodowosci byl sprawca - powinien dostac dozywocie ciezkich robot na wlasne utrzymanie.

0

@Rust_Cohle Na pewno nie o to.

1

@ProMILs Real-Bayern 1:2
Arsenal-City 1:3
?

1

@Kidd Nie inaczej, i mocno wstrzasnac przed otwarciem.

1

@BorzyKrzys Najlepiej dwa na szybko zeby szybciej kopnelo, oczywiscie jeszcze najlepiej cieple.

4

@Monegros Ja chyba sie na domowa skusze, ale to jak juz ceny troche spadna.

0

@JordiAlbion Ajj, nie slyszalem o tym, przykra sprawa.

0

@Rust_Cohle Gravel Wigry 3

1

@BorzyKrzys Jak zywsze to trudniej je zlapac :/

1

@Rewolucja123 Ja daje w szyje, wiec mozna powiedziec, ze cwicze.

1

@jacobFCB Tutaj pelna zgoda.

11

@clyde Niebo faktycznie jest mleczne, ale to raczej kwestia ulozenia chmur. Tez wez pod uwage, ze rzadko kiedy od razu w kwietniu mamy 27 stopni, moze organizm sie jeszcze nie przystosowal do takich temperatur po zimie.

0

@Safrani Hahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?