Późny Valverde, Amator Setien, gburowaty Koeman, dużo potrzeba było cierpliwości, ale chyba wygląda na to że wreszcie mamy odpowiedniego człowieka budującego PROJEKT, a nie wieczne pudrowanie trupa, Brawo Xavi. ;)
@damian16161212 Miałem coś takiego, ale byłem dzieciakiem i nie mogę sobie przypomnieć ile to dokładnie trwało, ale szybko to napewno nie przeszło, po czasie w gipsie, rehabilitacja też trwała kilka tygodni, nosiłem wtedy jeszcze opaskę usztywniającą bo miałem wygięte te rękę.
Podobno Juve nie przedłuży kontraktu z Dybalą, byłoby dla niego u nas miejsce gdyby Dembele i Traore odeszli? Fajnie jakby zagrał w La Liga, nie wiem czy w Barcelonie bo jakoś nie jestem przekonany, ale w takim Atletico jakby Felix odszedł? Kto wie.
@GeneralXavi No nie wiem Sevilla i Lipsk jak dla mnie faworyci, szczególnie że finał będzie na Sanchez Pizjuan to jak Sevilla przejdzie West Ham to będą mega zdeterminowani.
@Don-Corleone Wątpie by Messi wrócił do swojego poziomu w tym klubie, bo umówmy sie to nie jest tak że on zatracił swoją skuteczność i dynamikę od tak, jeśli nie ucieknie stamtąd będzie się męczył tak jak teraz niestety.
@Woland10 Cała trójka jest genialna i na zawsze będzie wymieniana jako najlepsi pomocnicy w historii, po co sie kłócić kto jest lepszy i umniejszać drugim?
0
Pep jaki Boss na fb. :D
0
@kamilo0066 No zagrał i chwała mu za to, czekam aż wróci do dawnej formy, może jest nadzieja że nie jest finished jak to często ostatnio mawiają.
0
Wczoraj był tak dobry mecz że nawet Ter Stegen niczego nie spieprzył.
8
Późny Valverde, Amator Setien, gburowaty Koeman, dużo potrzeba było cierpliwości, ale chyba wygląda na to że wreszcie mamy odpowiedniego człowieka budującego PROJEKT, a nie wieczne pudrowanie trupa, Brawo Xavi. ;)
0
@damian16161212 Miałem coś takiego, ale byłem dzieciakiem i nie mogę sobie przypomnieć ile to dokładnie trwało, ale szybko to napewno nie przeszło, po czasie w gipsie, rehabilitacja też trwała kilka tygodni, nosiłem wtedy jeszcze opaskę usztywniającą bo miałem wygięte te rękę.
0
Podobno Juve nie przedłuży kontraktu z Dybalą, byłoby dla niego u nas miejsce gdyby Dembele i Traore odeszli? Fajnie jakby zagrał w La Liga, nie wiem czy w Barcelonie bo jakoś nie jestem przekonany, ale w takim Atletico jakby Felix odszedł? Kto wie.
68
https://mobile.twitter.com/MacMiko69/status/1504575061470203905
Xavi.
0
@GeneralXavi No nie wiem Sevilla i Lipsk jak dla mnie faworyci, szczególnie że finał będzie na Sanchez Pizjuan to jak Sevilla przejdzie West Ham to będą mega zdeterminowani.
0
Szkoda tego Desta, oby nie wypadł na długo bo wreszcie zaczął dobrze grać, a w LE pozostaje wtedy Araujo bądź Mingueza...
1
Emery wypunktował Allegriego ładnie.
7
Arthur przyniósł gen frajerstwa do nich chyba. :D
11
Agnelli sobie jara na wyjebce.
1
La Liga jeszcze nie zginęła. :)
0
@SinMistico Dasz znać jak sie ''prawie'' nasza dwójka piłkarzy spisała w tym meczu.
1
@Emhyr Zdania ekspertów jak zwykle podzielone.
1
@Don-Corleone Wątpie by Messi wrócił do swojego poziomu w tym klubie, bo umówmy sie to nie jest tak że on zatracił swoją skuteczność i dynamikę od tak, jeśli nie ucieknie stamtąd będzie się męczył tak jak teraz niestety.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama Tego to sie nie dowiemy bo to że strzeli te 3 gole w meczu coś mało prawdopodobne sie wydaje.
71
https://mobile.twitter.com/mzachodny/status/1502723791641886727
:P
0
Boski Alvaro? TOP.
2
Na wyjeździe Ter Stegen pewnie znów coś odwali, więc jak nie odzyskamy skuteczności to nara.
0
Pięknie, wyjazd na decydujący mecz do Turcji i 3 dni potem Klasyk.
1
Adama czy Dembele fajnie miną dwóch trzech, tylko że potem wszystko partolą, dramatyczne ma te strzały Traore..
0
Gdzie sie podziała ta manita?
4
https://mobile.twitter.com/johnspacemuller/status/1501663405312290819
Messi z Albą już nie grasz.
1
@norbi77 A mnie to on nie irytuje bo nawet nie oglądam meczów z jego udziałem, bo co rusz ma kontuzje.
1
@A_Gomesinho_21 Gdyby nie było w składzie Messiego to też bym się cieszył, a to jednak nasza legenda.
0
@kuz A mi szkoda, Hiszpan ma charakter przywódcy, który by się przydał tym młodym chłopakom.
3
@Woland10 Cała trójka jest genialna i na zawsze będzie wymieniana jako najlepsi pomocnicy w historii, po co sie kłócić kto jest lepszy i umniejszać drugim?
0
@PatrychoO Nie winią go za błędy innych, ale za brak tego przebłysku geniuszu który by przepchnął to PSG, po to go sprowadzili.