1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Luuk to jest pieprzony KOT, zostań Królu.

0

Żeby trzy karne podarować to trzeba mieć talent.

41

Brawa dla Pana Marca-Andre Ter Stegena, wyjęty karny był kluczowy.

0

@POLAK12345 100% skuteczność w takim razie. ;)

1

@AmigoBlancos Meszi bez Szawiego gola nie szczeli jednego.

0

@Pablit Aubama? Flop.

4

Luuk, Luuk, Luuk, Luuk!

0

Xavi is finished!

2

Ten kubański eseista dobry gracz.

0

@Rastafarnianin Jak sie nazywa ta nutka?

2

@zaiks Też coś czuję że będzie dziś ciężko, ale Pedri i tak potrzebował odpoczynku, szansa dla Nico.

0

No i fajnie mamy dwa mecze mniej, a i tak przed Atleti.

0

@Cule1234 Ale w jakiej roli zostaje, Kruczek podobno przejmuje jego stanowisko.

0

@KrychaFCB Już dyszka.

0

Nie ma szans by Leeds spadło, ciężko będzie kupić Raphinie. ;/

0

@tristan87 I humor lepszy.

0

Skład na Levante jaki bym chciał:
MATS
Alves-Araujo-Garcia-Alba
FDJ-Busquets-Nico
Adama-Auba-Dembele
Przydałby się odpoczynek dla Torresa bo ostatnio gra wszystko no i fajnie jakby Nico w końcu coś pograł.

3

Dubbing w HP? TOP.

2

Piękny kieł. ;)

2

Harry Potter to chyba nigdy mi się nie znudzi, każde zdanie się zna, a i tak ogląda się z zaciekawieniem i wyłapuje się kolejne szczegóły z przyjemnością.

8

https://mobile.twitter.com/City_Xtra/status/1512415533257404419
Praca w Barcelonie a Manchesterze różni się aż tak bardzo że nie był w stanie wytrzymać w klubie dłużej? Kiedyś powiedział że musiał odejść bo wykończyłby się on lub zawodnicy, w City problemu nie ma.

14

@BorzyKrzys Rozgromili nas 2-1 to co się dziwić.

0

@IronSanHybrid Z drugiej strony oba poprzednie mecze zremisowaliśmy na CN, a wygraliśmy na wyjazdach. :P

0

@Recha_0684 Prawda że początek niezbyt dobry, po zejściu Pique przejął rolę Szefa i poradził sobie super.

3

Wynik lepszy niż gra, cieszy dobra dyspozycja Garcii zwłaszcza że Pique złapał kontuzję, dziś widać było że Dembele i FDJ są kluczowi dla drużyny, mega szkoda będzie jeżeli Francuz odejdzie bo w porównaniu do Traore to jest przepaść.

0

Mam nadzieje że to nie ten mecz gdy Xavi zapomni że ma Dembele na ławce

9

Nie no Dembele to konieczność jest...

3

Czekamy na game changera Mokebe, bo Traore okiwa wszystkich a na koniec i tak spartoli.

1

Eric Garcia- Lenglet, no optymistycznie to nie wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?