@BarcaInfo Z naszego punktu widzenia to mega fajnie byłoby zobaczyć Polaka w barwach Barcelony, szczególnie takiego co obroniłby się poziomem gry a Robert napewno by to zrobił, ale z punktu Barcelony to czy warto mieć dwóch starszych już napastników niż właśnie jednego doświadczonego jak Auba i młodszego bardziej na przyszłość? Kolejna sprawa to trzeba by było zapłacić za niego dosyć solidną kwotę bo Bayern łatwo by go nie oddał i też płacić 50/60 mln za 34 latka w obecnej sytuacji finansowej klubu nie wydaje się zbyt rozsądnym ruchem, mega chciałbym go tu zobaczyć, ale czy klub na tym dobrze wyjdzie?
Pytanie do trenera Bayernu o wymarzonego zawodnika- "Mbappe z pewnością nie jest zły dla żadnej drużyny. Uważam też, że Frenkie de Jong jest bardzo dobrym zawodnikiem. Jednak oba te przedsięwzięcia są poza zasięgiem naszych możliwości finansowych" – powiedział Nagelsmann. Fajnie że Franek jest doceniany przez innych trenerów, i jeszcze lepiej że się stąd nigdzie nie wybiera.
@Rewolucja123 Jedynie Lenglet mógłby zostać jako opcja rezerwowa, on nie jest tak fatalny jak się o nim mówi, tylko pewnie nie będzie miejsca jak przyjdzie Christensen dla niego.
Abidal to ma już nieźle zniszczony ten wizerunek, sprawa tej wątroby ciągnie się już latami i nadal nie rozwiązana, zdrada żony, jakieś zamieszanie z pobiciem tej Kheiry Hamraoui, wybór dołączenia do zarządu Bartomeu też fatalny.
Mega imponuje ostatnio Pique, wiele z nas już go skreślało z tego składu, że przespał moment by odejść w odpowiednim czasie, a on w wieku 35 lat jest Szefem niezmiennie cały czas, moim zdaniem mocno niedoceniany piłkarz, podczas gdy taki Ramos już na emeryturce w Paryżu sobie dorabia bo gra to zbyt mocne słowo.
1
Garcii wiecznie nie ma tam gdzie powinien być...
0
No nieeee spalony...
0
Lo Celso magik.
0
@BarcaInfo Z naszego punktu widzenia to mega fajnie byłoby zobaczyć Polaka w barwach Barcelony, szczególnie takiego co obroniłby się poziomem gry a Robert napewno by to zrobił, ale z punktu Barcelony to czy warto mieć dwóch starszych już napastników niż właśnie jednego doświadczonego jak Auba i młodszego bardziej na przyszłość? Kolejna sprawa to trzeba by było zapłacić za niego dosyć solidną kwotę bo Bayern łatwo by go nie oddał i też płacić 50/60 mln za 34 latka w obecnej sytuacji finansowej klubu nie wydaje się zbyt rozsądnym ruchem, mega chciałbym go tu zobaczyć, ale czy klub na tym dobrze wyjdzie?
1
Pytanie do trenera Bayernu o wymarzonego zawodnika- "Mbappe z pewnością nie jest zły dla żadnej drużyny. Uważam też, że Frenkie de Jong jest bardzo dobrym zawodnikiem. Jednak oba te przedsięwzięcia są poza zasięgiem naszych możliwości finansowych" – powiedział Nagelsmann.
Fajnie że Franek jest doceniany przez innych trenerów, i jeszcze lepiej że się stąd nigdzie nie wybiera.
0
https://www.r-gol.com/koszulka-nike-fc-barcelona-21-22-tee,p-151678?rec_source=2&rec_scenario_id=0&prod_id=12550&vds_id=2103&rec_item_id=27433
Co sądzicie o takiej koszulce?
2
@Pawel13sz Kojarzy mi się jak piłkarski Dennis Rodman z tymi kolorowymi fryzurami. ;P
0
@bartas97 Wydaje mi się że może to być ona, ale pewny nie jestem.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11556802#comment-11556802
0
@Rewolucja123 Jedynie Lenglet mógłby zostać jako opcja rezerwowa, on nie jest tak fatalny jak się o nim mówi, tylko pewnie nie będzie miejsca jak przyjdzie Christensen dla niego.
0
Psy szczekają, Xavineta jedzie dalej.
0
@MarioVeB! W końcu? A to mało już zrobił? :D
14
https://mobile.twitter.com/MacMiko69/status/1511027401471504395
Lider.
3
Abidal to ma już nieźle zniszczony ten wizerunek, sprawa tej wątroby ciągnie się już latami i nadal nie rozwiązana, zdrada żony, jakieś zamieszanie z pobiciem tej Kheiry Hamraoui, wybór dołączenia do zarządu Bartomeu też fatalny.
1
@BART97 To za pierwszą połowę chyba.
2
@Khajio Ten Greenwood co nawet nie wiadomo gdzie teraz jest. :P
1
@masq W LE napewno nie pogra, spodziewam się że będą to ciężkie mecze z Niemcami.
0
@Zoker Hollywood jest porąbane, będą go cenzurować tak samo jak Johnnego Deppa.
2
Wreszcie wygrywamy z mocnymi markami(Atletico, Real, Napoli, Sevilla) brawo Xavi! ;)
7
Oglądanie tych reakcji po bramce naszego sztabu szkoleniowego cieszy mnie nawet bardziej niż same akcje bramkowe. :D
https://mobile.twitter.com/KrzysztofRot/status/1510718019516997642
3
Szczęsny obronił karnego.
1
Typowy mecz z niedokładnością po przerwie na reprezentacje.
0
@kiper09 Chelsea dostała 4 od Brentford. :p
3
@kkbarca Tak, tak Rudiger który chce fortunę że nawet Real zrezygnował, ma przyjść do Barcelony która nie chce dać podwyżki Araujo.
0
@Zoker To już ten Johan Cruyff lepszy.
0
Zdejmuj go Czesiek zanim sprawdzą na Varze!
0
@marcin62 Wyślesz mi na priv jaki ma nick teraz?
1
Życiowe credo ekheem Semedo.
https://www.instagram.com/p/Cbp9441qjU_/
On wrócił.
31
https://mobile.twitter.com/VIPMaxwell/status/1508496687521800205
Haha
0
Jordi Alba z asystą.
55
Mega imponuje ostatnio Pique, wiele z nas już go skreślało z tego składu, że przespał moment by odejść w odpowiednim czasie, a on w wieku 35 lat jest Szefem niezmiennie cały czas, moim zdaniem mocno niedoceniany piłkarz, podczas gdy taki Ramos już na emeryturce w Paryżu sobie dorabia bo gra to zbyt mocne słowo.