Wchodzę na Instagram Ronaldo, przeglądam te zdjęcia i sie zastanawiam czy on czasem nie płaci tym ludziom w komentarzach bo pod każdym prawie że postem jest: ''Number ONE'', ''GOAT'', emotikona kozy, ''Legend'', ''THE Best'' itd. i też są to te same osoby. :D
@DonAndrzejos Tylko jacyś szaleńcy wierzą obecnie w mistrzostwo Barcelony, cel to mieć niezagrożoną pozycje w TOP4 bo póki co to my dopiero co tam weszliśmy.
Ciekawe za jakiego zawodnika uważany byłby Coutinho gdyby nigdy nie odszedł z Premier league, widać że to liga gdzie czuje się znakomicie, moim zdaniem byłby na półce De Bruyne.
Martwi to że Laporta nie potrafi się dogadywać z ludźmi na dłuższą metę, z zeszłego zarządu zostawił chyba tylko Yuste, tutaj Planes i Reverter dwaj ważni ludzie odchodzą, zostają Cruyff czy Masip co nie wiadomo nawet czym oni się tam zajmują, brakuje tylko(odpukać) by Alemany odszedł, nie fajnie to wygląda..
1
@Hubsao Chodzi mi o te zweryfikowane typu Miguel Paixao czy jakiś Edu Aguirre.
4
Wchodzę na Instagram Ronaldo, przeglądam te zdjęcia i sie zastanawiam czy on czasem nie płaci tym ludziom w komentarzach bo pod każdym prawie że postem jest: ''Number ONE'', ''GOAT'', emotikona kozy, ''Legend'', ''THE Best'' itd. i też są to te same osoby. :D
0
Wiadomo kiedy będzie druga część 4 sezonu Ozark?
0
Jak już Getafe strzela 2 ATM to te nasze 4 gole to jednak mało było.
Edit: już 3.
0
@HERORICH2 Bałeś się opinii ekspertów że usunałeś Correa>Messi? :D
1
Correa jeden z niewielu który nie zawodzi w tym sezonie w Atleti, ciągnie ich mocno.
15
Mecz United z Atleti to będzie pojedynek ślepych z kulawymi, ale znając CRa to pewnie na mecz z Simeone i ekipą sie zepnie i uratuje UTD.
0
@Sysia11 Pewnie chętnie by przyszedł, ale ma obowiązujący kontrakt i za darmo nie przyjdzie.
2
https://mobile.twitter.com/Nyctophile1_/status/1492540967735414786
Mega chciałbym by Jandro wreszcie dostał swoją szansę gry w pierwszym zespole, talent ma bardzo duży.
9
Miał Laporta dobrego trenera to na siłę musiał mieć "swojego" i teraz jest z nim problem. (Barca B)
5
@DonAndrzejos Tylko jacyś szaleńcy wierzą obecnie w mistrzostwo Barcelony, cel to mieć niezagrożoną pozycje w TOP4 bo póki co to my dopiero co tam weszliśmy.
0
@Joopiter Mam ciągle przed oczami karny gdy walnął w słupek w repce bodajże.
0
@OsamaDembele Gdyby wciąż grali w Barcelonie i Realu to pewnie dalej byłyby kosmiczne statystyki, bo gra była pod nich.
0
@Wychowanek Atak marzeń, ale tak z 10 lat temu.
0
Rangnick- Tu nie ma czego trenować, tu trzeba dzwonić!
4
Nie no jak Busquets będzie karne wykonywał. :DD
1
Ludwik na następnych zawodach cie pokonam!
7
@derlysy1979 Stoch ma zajebiście silną psychikę.
1
Ajzenbiśla co sie wydarł to jego.
0
Fronczewski tam nieźle wywijał.
0
@blaugrana16 Raphinha daj na Bayern.
0
Ciekawe za jakiego zawodnika uważany byłby Coutinho gdyby nigdy nie odszedł z Premier league, widać że to liga gdzie czuje się znakomicie, moim zdaniem byłby na półce De Bruyne.
0
@Encore Nie wierzę by zagrali razem z Messim, chyba że Pchła wraca z wypożyczenia do nas. :P
0
Jakby UTD nie weszło do TOP4 to Ronaldo myślicie odejdzie? Gdzie by mógł jeszcze się załapać.
2
@Kidd Bardziej typowy zawodnik z BL w Premier League jak Werner i Havertz to już nie ten poziom.
0
Martwi to że Laporta nie potrafi się dogadywać z ludźmi na dłuższą metę, z zeszłego zarządu zostawił chyba tylko Yuste, tutaj Planes i Reverter dwaj ważni ludzie odchodzą, zostają Cruyff czy Masip co nie wiadomo nawet czym oni się tam zajmują, brakuje tylko(odpukać) by Alemany odszedł, nie fajnie to wygląda..
2
@GeneralXavi Tu akurat normalka, większość piłkarzy ma ochraniacze z podobiznami czy rodziną a to że całuje taki zwyczaj każdy ma różny.
0
@Encore Pogba to w każdym sezonie ma jakieś wytłumaczenie, ciekawe czy to samo będzie z Sancho.
0
Christensen, Azpilicueta, Araujo, Garcia, Pique na rezerwie jeszcze sezon.
0
@bartffpl Tagliafico jest rezerwowym w Ajaxie-bezsens, Kounde zbyt drogi i pójdzie do Chelsea.