Ale w lecie to naprawdę trzeba zrobić przebudowę tej obrony nawet kosztem marzeń o Haalanda, 3 ''emerytów'' na 4 pozycje w obronie to zdecydowanie za dużo.
@BarcaInfo Tyle że większość piłkarzy liczy tylko na korzyści finansowe, a nie na przywiązanie do barw klubowych, różnica jest taka że nie wszyscy są tak odklejeni od rzeczywistości jak team Dembele.
0
Jaki ten De Jong jest depresyjny, od samego patrzenia na niego mam dość.
7
Odpadniemy i tracimy Ansu i Pedriego no zajebiscie
0
@Mixtape Z Realem grał to czemu miałby tu nie grać?
1
Słabo dziś gramy, jak awansują to mega fart.
0
Ale w lecie to naprawdę trzeba zrobić przebudowę tej obrony nawet kosztem marzeń o Haalanda, 3 ''emerytów'' na 4 pozycje w obronie to zdecydowanie za dużo.
0
Jacy my jesteśmy beznadziejni w tej obronie..
1
Pique, Busi, Alba jak oni się brzydko starzeją...
0
Kolejny Williams będzie nas dręczył latami. :P
0
Alba narazie nagroda ''Semedo of the match''.
22
Kupcie tego Gaye proszę.
1
Ładna kombinacyjna akcja.
0
Biegają jak nafaszerowani czymś, a z Realem spacerek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Deeespacito Świadczy to o ich poziomie piłkarskim.
2
Chłop się wywrócił o powietrze i sędzia dał faul na nim. :D
0
Fajnie byłoby mieć pomocnika z strzałem z dystansu w Barcelonie, w Realu każdy z trójki coś kropnie.
1
@Pogba Najlepsze że ten baran chciał napisać transeksualista, ale pewnie nie rozróżnia pojęć.
11
Patrz Synu jaki kurna debil https://mobile.twitter.com/UroborosLFC/status/1484126591043219460
0
@VegetaPolska Mógłby i przejść z Barcy do Realu gdyby zechciał.
0
@VegetaPolska Była masa informacji że mogliśmy go sprowadzić, nawet ojciec Kyliana potwierdził tylko wybrali Dembele.
0
@BarcaInfo Tyle że większość piłkarzy liczy tylko na korzyści finansowe, a nie na przywiązanie do barw klubowych, różnica jest taka że nie wszyscy są tak odklejeni od rzeczywistości jak team Dembele.
0
Ciekawe czy Laporta dalej będzie mówił że Dembele lepszy od Mbappe... Była szansa ściągnąć wtedy Kyliana to oczywiście woleliśmy Usame.
1
@AmigoBlancos Wiem, wiem, ale często widzę posty gdzie piszesz że jak ktoś może uważać że Juve i Utd zaliczają regres przez Ronaldo (I masz rację).
0
@Encore ''Ale co, On nie wie że się mnie nie zmienia? No jprdll..."
0
@Rewolucja123 Ernesto Szef, miał patent na Real.
0
@AmigoBlancos Wiedziałem że odpowiesz na ten kom. :D
3
Widzę ten news już 6 rok z rzędu?
0
Atletico jest dramatyczne, a znając życie pewnie i tak nie zgarniemy 3pkt. z nimi na Camp Nou.
2
@patrykzmc2000 Może ułatwią nam transfer Gayi? ;P Fajnie by było.
6
Ładne zachowanie Laporty że pojawił się na pogrzebie Paco Gento.