0

Jaki ten De Jong jest depresyjny, od samego patrzenia na niego mam dość.

7

Odpadniemy i tracimy Ansu i Pedriego no zajebiscie

0

@Mixtape Z Realem grał to czemu miałby tu nie grać?

1

Słabo dziś gramy, jak awansują to mega fart.

0

Ale w lecie to naprawdę trzeba zrobić przebudowę tej obrony nawet kosztem marzeń o Haalanda, 3 ''emerytów'' na 4 pozycje w obronie to zdecydowanie za dużo.

0

Jacy my jesteśmy beznadziejni w tej obronie..

1

Pique, Busi, Alba jak oni się brzydko starzeją...

0

Kolejny Williams będzie nas dręczył latami. :P

0

Alba narazie nagroda ''Semedo of the match''.

22

Kupcie tego Gaye proszę.

1

Ładna kombinacyjna akcja.

0

Biegają jak nafaszerowani czymś, a z Realem spacerek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Deeespacito Świadczy to o ich poziomie piłkarskim.

2

Chłop się wywrócił o powietrze i sędzia dał faul na nim. :D

0

Fajnie byłoby mieć pomocnika z strzałem z dystansu w Barcelonie, w Realu każdy z trójki coś kropnie.

1

@Pogba Najlepsze że ten baran chciał napisać transeksualista, ale pewnie nie rozróżnia pojęć.

11

0

@VegetaPolska Mógłby i przejść z Barcy do Realu gdyby zechciał.

0

@VegetaPolska Była masa informacji że mogliśmy go sprowadzić, nawet ojciec Kyliana potwierdził tylko wybrali Dembele.

0

@BarcaInfo Tyle że większość piłkarzy liczy tylko na korzyści finansowe, a nie na przywiązanie do barw klubowych, różnica jest taka że nie wszyscy są tak odklejeni od rzeczywistości jak team Dembele.

0

Ciekawe czy Laporta dalej będzie mówił że Dembele lepszy od Mbappe... Była szansa ściągnąć wtedy Kyliana to oczywiście woleliśmy Usame.

1

@AmigoBlancos Wiem, wiem, ale często widzę posty gdzie piszesz że jak ktoś może uważać że Juve i Utd zaliczają regres przez Ronaldo (I masz rację).

0

@Encore ''Ale co, On nie wie że się mnie nie zmienia? No jprdll..."

0

@Rewolucja123 Ernesto Szef, miał patent na Real.

0

@AmigoBlancos Wiedziałem że odpowiesz na ten kom. :D

3

Widzę ten news już 6 rok z rzędu?

0

Atletico jest dramatyczne, a znając życie pewnie i tak nie zgarniemy 3pkt. z nimi na Camp Nou.

2

@patrykzmc2000 Może ułatwią nam transfer Gayi? ;P Fajnie by było.

6

Ładne zachowanie Laporty że pojawił się na pogrzebie Paco Gento.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?