1

W sumie na samego Bembele mam wywalone bo chłop okazał się niewypałem, ale jeśli przez to że nie przedłuży nie zarejestrują Ferrana to dramat.

0

@MarioVeB! W klasykach gdy wygrywaliśmy grał dobrze, w całej reszcie jedna wielka przeciętność.

0

Mam nadzieję że w zarządzie nie wpadną na tak głupi pomysł by podpisać nowy kontrakt dla Roberto, gość praktycznie od dwóch sezonów ciągle się leczy, a jak już gra to jest to jeden wielki PIACH, znając życie pewnie mu przedłużą bo przecież wychowanek z zasługami bo strzelił bramkę z PSG...

0

Azpilicueta, ma to jeszcze sens?

2

@monsterrize Wątpię by wszyscy byli zdrowi cały czas.

2

@Ghotti Niesamowite że oni nawet nie zapłaczą za Ramosem i Varane'm, mega szybko udało się Perezowi ich zastąpić.

0

@Woland10 Florek to chyba zna się z Martym Mcfly'em bo to ile on przewiduje to mistrzostwo. :P

0

@Derean Są zmuszeni się go pozbyć z powodów finansowych.
@Rewolucja123 @elmayakos Nie wiem skąd przekonanie że De Ligt nie sprawdził się w Juve, nie jest może najlepszym stoperem świata jak się spodziewano, ale on tam jest Szefem.

1

Trener się zmienił a Donny dalej ława, to zachwycające pokolenie z Ajaxu z którego jedynie De Ligt się sprawdził chyba.

0

Dubravka pokazujący że należy trzymać koncentrację sekundę później robi takiego klopsa. :D

3

De Gea to kot, wrócił do formy, może z Ter Stegenem też się kiedyś uda. :P

0

Sancho to coś zrobił w tym meczu? :P

0

Ciekawe ile dostawałoby UTD gdyby w miejsce De Gei stał Ter Stegen.

0

@Encore Skarpetki i klapki obowiązkowo jak Polak.

0

@Emhyr Nie da się ukryć że bardzo by się przydał z uwagi że Xavi nie stawia na Balde, Alba dostaje te kontuzje i wtedy nie ma kto grać na LO.

2

@Dzemix111 Smuda Last Dance?

0

Adam Nawałka, Czesiu Michniewicz, Probierz, na którego wypadnie?

3

@AdiKingu96 https://c.tenor.com/r7x9tiCoMQAAAAAC/chevy-chase.gif
Chevy pokazuje co sądzi o tym pomyśle.

1

Chevy Chase jako Clark Griswold to jest klasyk, a nie jakiś Kevin.

0


Zawsze mnie to rozwala. :D

4

@kewin Chłop jest kompletnie bezużyteczny, już przed przyjściem tutaj wiadomo było że to drewniak, ale jednak myślałem że coś odbije się od tej głowy i będzie wpadać, a on nawet tego nie potrafił.

0

@Jaca96 Kaszuby blisko Kartuz.

2

@kamiVeB Pomorskie.

2

Sypie aż miło, wreszcie śnieżne Święta.

2

@Firestone I nawzajem.

3

Barcelona w świecie memów:


:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Uukasz_93 On ma klauzulę 150mln, dlatego.

1

@macio_944 U mnie śnieg że muszę iść odśnieżać chodnik.

1

@Uukasz_93 Trincão jeszcze wróci, oby Mendes gdzieś go jeszcze wpakował bo raczej widać że nic z niego nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?