Mam nadzieję że w zarządzie nie wpadną na tak głupi pomysł by podpisać nowy kontrakt dla Roberto, gość praktycznie od dwóch sezonów ciągle się leczy, a jak już gra to jest to jeden wielki PIACH, znając życie pewnie mu przedłużą bo przecież wychowanek z zasługami bo strzelił bramkę z PSG...
@Derean Są zmuszeni się go pozbyć z powodów finansowych. @Rewolucja123@elmayakos Nie wiem skąd przekonanie że De Ligt nie sprawdził się w Juve, nie jest może najlepszym stoperem świata jak się spodziewano, ale on tam jest Szefem.
@kewin Chłop jest kompletnie bezużyteczny, już przed przyjściem tutaj wiadomo było że to drewniak, ale jednak myślałem że coś odbije się od tej głowy i będzie wpadać, a on nawet tego nie potrafił.
1
W sumie na samego Bembele mam wywalone bo chłop okazał się niewypałem, ale jeśli przez to że nie przedłuży nie zarejestrują Ferrana to dramat.
0
@MarioVeB! W klasykach gdy wygrywaliśmy grał dobrze, w całej reszcie jedna wielka przeciętność.
0
Mam nadzieję że w zarządzie nie wpadną na tak głupi pomysł by podpisać nowy kontrakt dla Roberto, gość praktycznie od dwóch sezonów ciągle się leczy, a jak już gra to jest to jeden wielki PIACH, znając życie pewnie mu przedłużą bo przecież wychowanek z zasługami bo strzelił bramkę z PSG...
0
Azpilicueta, ma to jeszcze sens?
2
@monsterrize Wątpię by wszyscy byli zdrowi cały czas.
2
@Ghotti Niesamowite że oni nawet nie zapłaczą za Ramosem i Varane'm, mega szybko udało się Perezowi ich zastąpić.
0
@Woland10 Florek to chyba zna się z Martym Mcfly'em bo to ile on przewiduje to mistrzostwo. :P
0
@Derean Są zmuszeni się go pozbyć z powodów finansowych.
@Rewolucja123 @elmayakos Nie wiem skąd przekonanie że De Ligt nie sprawdził się w Juve, nie jest może najlepszym stoperem świata jak się spodziewano, ale on tam jest Szefem.
1
Trener się zmienił a Donny dalej ława, to zachwycające pokolenie z Ajaxu z którego jedynie De Ligt się sprawdził chyba.
0
Dubravka pokazujący że należy trzymać koncentrację sekundę później robi takiego klopsa. :D
3
De Gea to kot, wrócił do formy, może z Ter Stegenem też się kiedyś uda. :P
0
Sancho to coś zrobił w tym meczu? :P
0
Ciekawe ile dostawałoby UTD gdyby w miejsce De Gei stał Ter Stegen.
0
@Encore Skarpetki i klapki obowiązkowo jak Polak.
0
@Emhyr Nie da się ukryć że bardzo by się przydał z uwagi że Xavi nie stawia na Balde, Alba dostaje te kontuzje i wtedy nie ma kto grać na LO.
2
@Dzemix111 Smuda Last Dance?
0
Adam Nawałka, Czesiu Michniewicz, Probierz, na którego wypadnie?
3
@AdiKingu96 https://c.tenor.com/r7x9tiCoMQAAAAAC/chevy-chase.gif
Chevy pokazuje co sądzi o tym pomyśle.
1
Chevy Chase jako Clark Griswold to jest klasyk, a nie jakiś Kevin.
0
Zawsze mnie to rozwala. :D
4
@kewin Chłop jest kompletnie bezużyteczny, już przed przyjściem tutaj wiadomo było że to drewniak, ale jednak myślałem że coś odbije się od tej głowy i będzie wpadać, a on nawet tego nie potrafił.
0
@Jaca96 Kaszuby blisko Kartuz.
2
@kamiVeB Pomorskie.
2
Sypie aż miło, wreszcie śnieżne Święta.
2
@Firestone I nawzajem.
3
Barcelona w świecie memów:
:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Uukasz_93 On ma klauzulę 150mln, dlatego.
1
@macio_944 U mnie śnieg że muszę iść odśnieżać chodnik.
1
@Uukasz_93 Trincão jeszcze wróci, oby Mendes gdzieś go jeszcze wpakował bo raczej widać że nic z niego nie będzie.