60

Jedyna szansa w Dynamo, nie ma się co oszukiwać.

63

Pol w programie Misja Futbol powiedział czy Alejandro Sabella nie powinien wygrać nagrody trener roku skoro Copa America powinno brać się na poważnie, jakie my mamy dno dziennikarskie w Polsce to aż szkoda gadać on nawet nie wie kto jest Selekcjonerem Argentyny szczególnie że Sabella już nie żyje...

0

@Emhyr Mnie wkurza już ten Dest, mam wrażenie że on cały czas ma podejście że a tam jestem młody i mi się upiecze, nie bo chłop nic się nie rozwija, czy on zagrał w tym sezonie chociaż jeden dobry mecz?

1

@Kondziubarca Nieśmiertelny Stefan Hu*a.

0

Ciekawe czy doczekamy się jeszcze kiedyś skoczka który będzie walczył o wygraną w konkursach, a nie tylko by zakwalifikować się do drugiej serii, to już pewnie ostatnie lata naszych najlepszych skoczków, a po nich kto będzie liderem? Wieczny talent Murańka czy Zniszczoł?

0

@AmigoBlancos "es lo que hay".

0

Andrew Stekala? Fatalnie.

0

Ale stypa na Rambli.

0

Była wygrana, był remis teraz jest przegrana jeszcze wpiernicz od Bayernu i Xavi ochrzczony.

1

Dembele wejdź i rozrusz to towarzystwo.

1


9:45 Borek i jego przemyślenia. :P
Bo oni Faworyzują Barcelonę i Paryż!

0

Evra znów ma ból tyłka,ciekawe czy by tak głośno się wypowiadał że to kradzież gdyby wygrał jego kumpel Cristiano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na TVP Sport mecz Polska-Portugalia, tym razem może powtórzą karnego.

8

Lapcio to się chyba najlepiej tam bawił, światła reflektorów, dziabnięte pewnie było, szkoda tylko tego kwasu między Messim a nim.

28

Messi chyba stał się dziś najbardziej znienawidzonym człowiekiem na ziemii dla tych zakompleksionych Januszy, rozumiem że można się nie zgadzać z wyborem i chęć by rodak wygrał, ale na tym Facebooku czy Twitterze to co drugi komentarz to jest jakiś styl ala Kurdej-Szatan czy wyzywanie od karłów, sterydziarza czy innego kurdupla. :P

0

@Janas11224 W Niemczech raczej też się nie zgadzają.

3

Czekamy na lament siostrzyczki CRaa.

4

Lapcio tam dobrze wypity.

0

Visca el Barca Francuzy. :D

6

Pedri rozdaje autografy a obok Messi, Lewy czy Suarez. :D

7

Haha już Dekiert gada że Messi to słabo grał na tym CA

1

0

A czemu właściwie szybciej już nie ogłaszają TOP3 kandydatów do ZP?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Momals11 Ajaj, to ciekawe chociaż co siostra CR wygłosi w socialmediach.

0

Ciekawe czy Ronaldo przyjedzie na gale, chyba że będzie Dubai soccer awards.

0


Messi dziś wychodzi do tej muzyczki po 7 ZP, jak prawdziwy Ojciec Chrzestny. ;)

8


Boras to przecież będzie lamentował po jutrze miesiącami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?