Pol w programie Misja Futbol powiedział czy Alejandro Sabella nie powinien wygrać nagrody trener roku skoro Copa America powinno brać się na poważnie, jakie my mamy dno dziennikarskie w Polsce to aż szkoda gadać on nawet nie wie kto jest Selekcjonerem Argentyny szczególnie że Sabella już nie żyje...
@Emhyr Mnie wkurza już ten Dest, mam wrażenie że on cały czas ma podejście że a tam jestem młody i mi się upiecze, nie bo chłop nic się nie rozwija, czy on zagrał w tym sezonie chociaż jeden dobry mecz?
Ciekawe czy doczekamy się jeszcze kiedyś skoczka który będzie walczył o wygraną w konkursach, a nie tylko by zakwalifikować się do drugiej serii, to już pewnie ostatnie lata naszych najlepszych skoczków, a po nich kto będzie liderem? Wieczny talent Murańka czy Zniszczoł?
Messi chyba stał się dziś najbardziej znienawidzonym człowiekiem na ziemii dla tych zakompleksionych Januszy, rozumiem że można się nie zgadzać z wyborem i chęć by rodak wygrał, ale na tym Facebooku czy Twitterze to co drugi komentarz to jest jakiś styl ala Kurdej-Szatan czy wyzywanie od karłów, sterydziarza czy innego kurdupla. :P
60
Jedyna szansa w Dynamo, nie ma się co oszukiwać.
63
Pol w programie Misja Futbol powiedział czy Alejandro Sabella nie powinien wygrać nagrody trener roku skoro Copa America powinno brać się na poważnie, jakie my mamy dno dziennikarskie w Polsce to aż szkoda gadać on nawet nie wie kto jest Selekcjonerem Argentyny szczególnie że Sabella już nie żyje...
0
@Emhyr Mnie wkurza już ten Dest, mam wrażenie że on cały czas ma podejście że a tam jestem młody i mi się upiecze, nie bo chłop nic się nie rozwija, czy on zagrał w tym sezonie chociaż jeden dobry mecz?
1
@Kondziubarca Nieśmiertelny Stefan Hu*a.
0
Ciekawe czy doczekamy się jeszcze kiedyś skoczka który będzie walczył o wygraną w konkursach, a nie tylko by zakwalifikować się do drugiej serii, to już pewnie ostatnie lata naszych najlepszych skoczków, a po nich kto będzie liderem? Wieczny talent Murańka czy Zniszczoł?
0
@AmigoBlancos "es lo que hay".
0
Andrew Stekala? Fatalnie.
0
Ale stypa na Rambli.
0
Była wygrana, był remis teraz jest przegrana jeszcze wpiernicz od Bayernu i Xavi ochrzczony.
1
Dembele wejdź i rozrusz to towarzystwo.
1
9:45 Borek i jego przemyślenia. :P
Bo oni Faworyzują Barcelonę i Paryż!
0
Evra znów ma ból tyłka,ciekawe czy by tak głośno się wypowiadał że to kradzież gdyby wygrał jego kumpel Cristiano.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na TVP Sport mecz Polska-Portugalia, tym razem może powtórzą karnego.
8
Lapcio to się chyba najlepiej tam bawił, światła reflektorów, dziabnięte pewnie było, szkoda tylko tego kwasu między Messim a nim.
28
Messi chyba stał się dziś najbardziej znienawidzonym człowiekiem na ziemii dla tych zakompleksionych Januszy, rozumiem że można się nie zgadzać z wyborem i chęć by rodak wygrał, ale na tym Facebooku czy Twitterze to co drugi komentarz to jest jakiś styl ala Kurdej-Szatan czy wyzywanie od karłów, sterydziarza czy innego kurdupla. :P
0
@Janas11224 W Niemczech raczej też się nie zgadzają.
3
Czekamy na lament siostrzyczki CRaa.
4
Lapcio tam dobrze wypity.
0
Visca el Barca Francuzy. :D
6
Pedri rozdaje autografy a obok Messi, Lewy czy Suarez. :D
7
Haha już Dekiert gada że Messi to słabo grał na tym CA
1
@BarcaInfo https://www.fcbarca.com/91276-cristiano-ronaldo-musze-miec-szesc-siedem-lub-osiem-zlotych-pilek-zeby-byc-nad-messim.html
Ogólnie to on tak powiedział publicznie, tylko nie że to jego JEDYNA ambicja.
0
A czemu właściwie szybciej już nie ogłaszają TOP3 kandydatów do ZP?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zna się ktoś i wie jak naprawić taki błąd przy włączeniu kompa?
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/IuKQzRJ_Qek2U87sTC26MVDpWtH1PS4l8D77xCDesJHvn9KFSSwQbciYSh9kAL7AVxVbhIJc4ELd_kmspH5La32PTapagT9nmSoijwKyIasvXCN0ezLY2SiYGyAfled_SFSS3-lm8fvM
0
@Momals11 Ajaj, to ciekawe chociaż co siostra CR wygłosi w socialmediach.
0
Ciekawe czy Ronaldo przyjedzie na gale, chyba że będzie Dubai soccer awards.
0
Messi dziś wychodzi do tej muzyczki po 7 ZP, jak prawdziwy Ojciec Chrzestny. ;)
8
Boras to przecież będzie lamentował po jutrze miesiącami.