Skoro Gala Złotej Piłki to tylko plebiscyt popularności i w tym roku wygra Messi bo jest najbardziej popularny, to dlaczego w 2018 był dopiero piąty? Wtedy nie był tak popularny czy jak?
Najlepiej jakby dali dwie piły, 2020 Lewy, 2021 Messi i byłby spokój, tak trzeba będzie słuchać/czytać wszędzie gdzie popadnie jakie to niesprawiedliwe itd.
@Comentateiro Właśnie dla mnie najważniejsze są teraz te wyniki by być w tym TOP4, Xavi nie zbawi odrazu naszej gry mając takie ciamajdy w obronie, potrzebuje bardzo dużo czasu.
Fajnie że są trzy punkty, ale mam nadzieje że Xavi nie będzie tu mówił że zagraliśmy super mecz bo wynik nie odzwierciedla gry, Villareal równie dobrze mógł to wygrać, ogromna dziura na tej prawej obronie z Garcią który znów nie dał rady, odopuszczane krycie wiele razy…
W końcu mamy trochę tego szczęścia, zawsze było tak że jak graliśmy padlinę to przegrywaliśmy, liczą się 3 punkty trzeba wspinać się w tej tabeli, dobrze że jutro punkty straci Real/Sevilla lub oboje.
3
@Sulimo Pedro to strzelał w finałach LM, chłop jest mega niedoceniany, zobacz sobie jego statystyki w Barcelonie.
6
@Sulimo Jak będzie nowym Pedro, będzie zajebiście.
0
@Rewolucja123 To jest niesamowite jak pompuje się tych graczy, z Fatim też, strzeli pare bramek i odrazu porównania z Messim tego do Pele. xD
0
@wlodek54 Pierwszy raz oglądasz mecze z jego udziałem?
2
Jaki Messi, jaki Lewy, Winicjusz ich pogodzi.
https://pbs.twimg.com/media/E_HGHelXIAUmsty?format=jpg&name=large
12
“Sevilla zawsze się zesra z Realem, z Barcą to mega skupienie cały mecz i bramkarz mecz życia jak zawsze.”
1
@macio_944 Lenglet w Sevilli wyjaśniał Lewandowskiego. :D
0
@MrPGG Prawda jest taka że turnieje reprezentacyjne najbardziej się docenia i tyle.
3
@Coutinho007 Już nie znęcaj się nad tym Mareczkiem, ostatnio dużo lepiej bronił jak dla mnie.
4
Niby spoko jakby Sevilla wygrała, bo każda porażka Realu cieszy, ale my to bardziej z Sevillą walczymy o to TOP4. :P
3
@Kondziubarca Messi miał wtedy też statystyki jak Lewy teraz. ;P
36
Skoro Gala Złotej Piłki to tylko plebiscyt popularności i w tym roku wygra Messi bo jest najbardziej popularny, to dlaczego w 2018 był dopiero piąty? Wtedy nie był tak popularny czy jak?
0
@Kondziubarca Oni dziś grają typowo na remis.
0
TVN popsuło skoki.
14
Najlepiej jakby dali dwie piły, 2020 Lewy, 2021 Messi i byłby spokój, tak trzeba będzie słuchać/czytać wszędzie gdzie popadnie jakie to niesprawiedliwe itd.
0
@kaamil1910 ZP nie daje się tylko za obecną część sezonu, ale poprzednią w najbardziej mierze.
1
“Jak ważne było strzelenie gola w końcówce, który pomógł wygrać spotkanie z Villarrealem?”
Nie no genialne pytanie. ;D
33
https://mobile.twitter.com/Bluegrenades/status/1464716592370135044
Ej Xavi musisz jeszcze tylko na łyso się zgolić i więcej klaskać!
1
Pimienta wracaj…
8
Araujo to już miał przewidziane rok przerwy według specjalistów.
0
@Comentateiro Właśnie dla mnie najważniejsze są teraz te wyniki by być w tym TOP4, Xavi nie zbawi odrazu naszej gry mając takie ciamajdy w obronie, potrzebuje bardzo dużo czasu.
0
Fajnie że są trzy punkty, ale mam nadzieje że Xavi nie będzie tu mówił że zagraliśmy super mecz bo wynik nie odzwierciedla gry, Villareal równie dobrze mógł to wygrać, ogromna dziura na tej prawej obronie z Garcią który znów nie dał rady, odopuszczane krycie wiele razy…
1
W końcu mamy trochę tego szczęścia, zawsze było tak że jak graliśmy padlinę to przegrywaliśmy, liczą się 3 punkty trzeba wspinać się w tej tabeli, dobrze że jutro punkty straci Real/Sevilla lub oboje.
10
Xavier pakt z diabłem, cud że Villareal strzelił tylko raz.
0
Czemu na tej obronie grają same ciamajdy prócz Araujo nikt tam nie ogarnia. -_-
0
Nico i Depay fatalnie.
2
Abde sam broni na tej prawej czy jak? ;D Gdzie jest Garcia?
0
To jest dramat jakie ogromne dziury są w tej obronie, cud że jeszcze Villareal nie strzelił.
3
Tęsknie za Griezmannem jak widzę co ten Depay robi.
1
@PodkarpackiKibic Było info:
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1464394213416742917