Modrić czy Benzema cały czas forma topowa a wiek mają już taki że wydawałoby się że będzie coraz gorzej, u nas Pique, Alba, Busi już nigdy nie dotrą do poziomu z dawnych lat i jestem pewien że taki Modrić jakby u nas grał to też by wyglądał jak emeryt, u nich tak gigantyczną robotę wykonuje ten Pintus czy Ci piłkarze aż tak dbają o siebie w każdym calu.
Chyba odpalę sobie Ojca Chrzestnego dla relaksu bo wyczyny obecnej Barcelony wyprały ze mnie tę radość z oglądania piłki nożnej, niby jest jeszcze Messi, ale w koszulce PSG to już nie to samo, trzeba czekać na lepsze czasy i oby przyszły, kiedyś...
Tylko młodzi coś dają tej drużynie reszta gra kompletne dno, jak ta drużyna ma normalnie funkcjonować, gdzie młodzież powinna uczyć się od starszych i doświadczonych jak oni przewyższają ich poziomem kilka klas, Gavi walczy o każdą piłkę a co robi Frenkie de Jong? Patrzy i rozkłada ręce ze skwaszoną miną. Nie widzę tu żadnej nadziei na poprawę bez jakościowych transferów.
@PatrychoO Z LFC też była wieczna beka, tyle lat nie mogli wygrać ligi, ale najpierw spektakularnie wygrali LM słynną remontadą z nami i potem ligę z City i są kozakami obecnie, a też niedawno walczyli w LE.
1
@Encore Nie zdziwię się jak znów im hat-tricka walnie.
4
https://mobile.twitter.com/jpedrerol/status/1470371797438771204
Escandalo de Real Madrid.
0
Wszystko idzie w tym sezonie nie po myśli Barcelony, dosłownie wszystko, jeszcze tylko żeby Real upokorzył w klasyku z 5-0, dramat.
0
Odpadamy już w pierwszej rundzie. ;/
3
@Kusco15 Włoski Boss.
0
@Momals11 Tylko teraz nie ma od kogo wymagać jak Messi odszedł, w tym zespole nie ma żadnej gwiazdy światowej, tylko młodzi i pare średniaków.
1
Specjalnie wypuszczane są takie informacje by stwarzać pozory że my liczymy się jeszcze w sprowadzanie najlepszych zawodników.
3
Modrić czy Benzema cały czas forma topowa a wiek mają już taki że wydawałoby się że będzie coraz gorzej, u nas Pique, Alba, Busi już nigdy nie dotrą do poziomu z dawnych lat i jestem pewien że taki Modrić jakby u nas grał to też by wyglądał jak emeryt, u nich tak gigantyczną robotę wykonuje ten Pintus czy Ci piłkarze aż tak dbają o siebie w każdym calu.
1
Chyba odpalę sobie Ojca Chrzestnego dla relaksu bo wyczyny obecnej Barcelony wyprały ze mnie tę radość z oglądania piłki nożnej, niby jest jeszcze Messi, ale w koszulce PSG to już nie to samo, trzeba czekać na lepsze czasy i oby przyszły, kiedyś...
3
Tylko młodzi coś dają tej drużynie reszta gra kompletne dno, jak ta drużyna ma normalnie funkcjonować, gdzie młodzież powinna uczyć się od starszych i doświadczonych jak oni przewyższają ich poziomem kilka klas, Gavi walczy o każdą piłkę a co robi Frenkie de Jong? Patrzy i rozkłada ręce ze skwaszoną miną. Nie widzę tu żadnej nadziei na poprawę bez jakościowych transferów.
0
Co mecz porażka/remis, raz na 3 tygodnie wygrają na farcie i tak to sie kręci.
1
Ten klub to obraz nędzy i rozpaczy, czy oni kiedyś wygrają pewnie któryś mecz czy liczenie na fart to jedyne co oni potrafią?
0
No jo Mingueza czyli zaraz remis.
0
Abde coś tam kiwnie, ale celownik do wymiany.
0
Araujo do tej pory słabiutko.
1
Brawo za wykończenie młody, Luuk by to spieprzył.
0
@Herato Z napastnikami to tam jest permanentny problem.
1
Villarreal zróbcie sobie i nam przysługę i wygrajcie z Rayo! ;) Swoją drogą co za czasy że rywalizujemy z Rayo w tabeli.
34
Strasznie dziś zachlałem, ale grunt to wstać rano, na tym polega odpowiedzialność.
0
Boski Zlatan daje punkcik.
2
@Comentateiro Za to że najlepiej zna się na piłce, od początku nie wierzył w Koemana i miał rację. ;P
0
Pele był fanem CBD zanim to było modne.
https://pbs.twimg.com/media/FGWIQpWXoAI92f5?format=jpg&name=large
0
@Hubsao Kiedy przedłuży kontrakt to będzie dopiero spokój.
2
@PatrychoO Z LFC też była wieczna beka, tyle lat nie mogli wygrać ligi, ale najpierw spektakularnie wygrali LM słynną remontadą z nami i potem ligę z City i są kozakami obecnie, a też niedawno walczyli w LE.
0
Mam nadzieje że znajdą w nowym sezonie bramkarza, ta druga bramka dla Bayernu to przecież jakaś amatorka kompletna Niemca...
0
Ter Stegen to jest jedna wielka żenada...
5
@kuz Ronaldo nie skończy prędzej niż Messi i tak, takie mam wrażenie że tego rekordu nie da sobie odebrać.
9
https://mobile.twitter.com/ryan_the_gray1/status/1329014363085299712
Tęskno za Donaldem.
3
Słaby mecz chłop tylko wybrał:
https://www.instagram.com/p/CXJgtgUAH7D/
1
@Fabik87 Szpilka?