1

@Encore Nie zdziwię się jak znów im hat-tricka walnie.

4

0

Wszystko idzie w tym sezonie nie po myśli Barcelony, dosłownie wszystko, jeszcze tylko żeby Real upokorzył w klasyku z 5-0, dramat.

0

Odpadamy już w pierwszej rundzie. ;/

3

@Kusco15 Włoski Boss.

0

@Momals11 Tylko teraz nie ma od kogo wymagać jak Messi odszedł, w tym zespole nie ma żadnej gwiazdy światowej, tylko młodzi i pare średniaków.

1

Specjalnie wypuszczane są takie informacje by stwarzać pozory że my liczymy się jeszcze w sprowadzanie najlepszych zawodników.

3

Modrić czy Benzema cały czas forma topowa a wiek mają już taki że wydawałoby się że będzie coraz gorzej, u nas Pique, Alba, Busi już nigdy nie dotrą do poziomu z dawnych lat i jestem pewien że taki Modrić jakby u nas grał to też by wyglądał jak emeryt, u nich tak gigantyczną robotę wykonuje ten Pintus czy Ci piłkarze aż tak dbają o siebie w każdym calu.

1

Chyba odpalę sobie Ojca Chrzestnego dla relaksu bo wyczyny obecnej Barcelony wyprały ze mnie tę radość z oglądania piłki nożnej, niby jest jeszcze Messi, ale w koszulce PSG to już nie to samo, trzeba czekać na lepsze czasy i oby przyszły, kiedyś...

3

Tylko młodzi coś dają tej drużynie reszta gra kompletne dno, jak ta drużyna ma normalnie funkcjonować, gdzie młodzież powinna uczyć się od starszych i doświadczonych jak oni przewyższają ich poziomem kilka klas, Gavi walczy o każdą piłkę a co robi Frenkie de Jong? Patrzy i rozkłada ręce ze skwaszoną miną. Nie widzę tu żadnej nadziei na poprawę bez jakościowych transferów.

0

Co mecz porażka/remis, raz na 3 tygodnie wygrają na farcie i tak to sie kręci.

1

Ten klub to obraz nędzy i rozpaczy, czy oni kiedyś wygrają pewnie któryś mecz czy liczenie na fart to jedyne co oni potrafią?

0

No jo Mingueza czyli zaraz remis.

0

Abde coś tam kiwnie, ale celownik do wymiany.

0

Araujo do tej pory słabiutko.

1

Brawo za wykończenie młody, Luuk by to spieprzył.

0

@Herato Z napastnikami to tam jest permanentny problem.

1

Villarreal zróbcie sobie i nam przysługę i wygrajcie z Rayo! ;) Swoją drogą co za czasy że rywalizujemy z Rayo w tabeli.

34

Strasznie dziś zachlałem, ale grunt to wstać rano, na tym polega odpowiedzialność.

0

Boski Zlatan daje punkcik.

2

@Comentateiro Za to że najlepiej zna się na piłce, od początku nie wierzył w Koemana i miał rację. ;P

0

0

@Hubsao Kiedy przedłuży kontrakt to będzie dopiero spokój.

2

@PatrychoO Z LFC też była wieczna beka, tyle lat nie mogli wygrać ligi, ale najpierw spektakularnie wygrali LM słynną remontadą z nami i potem ligę z City i są kozakami obecnie, a też niedawno walczyli w LE.

0

Mam nadzieje że znajdą w nowym sezonie bramkarza, ta druga bramka dla Bayernu to przecież jakaś amatorka kompletna Niemca...

0

Ter Stegen to jest jedna wielka żenada...

5

@kuz Ronaldo nie skończy prędzej niż Messi i tak, takie mam wrażenie że tego rekordu nie da sobie odebrać.

9

3

Słaby mecz chłop tylko wybrał:
https://www.instagram.com/p/CXJgtgUAH7D/

1

@Fabik87 Szpilka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?