Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luuk już się ślinił na te wrzutkę
3
Alba to jest taki kasztan, że szkoda słów
7
Co wymyślił Busquets?
2
Dembeke to jest popierdółka w porównaniu do Viniciusa
2
Luuk ależ dynamicznie wypuszczenie
0
Ten już leży...
4
@clyde ja też lubię się porównywać do modela.
8
@ViscaBarca123 o stokroć wolę Luuka i Braita niż np. Roberto, który nic nie daje.
3
@Limit_l3ss musiałby chyba przegrać od dzisiaj każdy mecz do końca sezonu.
10
On sobie ze wszystkim poradzi.
3
@!34RC3!_0N4 czyli rozumiem, że mam mieć klapki na oczach? Największy kryzys sportowy, instytucjonalny, itp i mam ślepo wierzyć w zwycięstwo z rywalem, który jest ze dwa poziomy ponad nami? Benfica nam pokazała miejsce w szeregu, więc tym bardziej zrobi to Real.
0
@Rewolucja123 nie ma szans. Real łatwo 2:0 z nami.
0
@DamianBarcaCule spojler: nie uda mu się. Nie z tą kadrą.
11
Dembele i jego agent to chwasty, które trzeba jak najszybciej wyrwać.
10
9:33 a Mateu Alemany nadal szefem.
31
Szef Alemany załatwił 3 piłkarzy na raz.
2
@arasz1819 prędzej uwierzę, że Bartomeu to dobry prezes i chciał dobrze dla tego klubu. Z całym szacunkiem, ale Jordi Cruyff to jeden z tych pracowników Laporty, którego bym się pozbył.
9
@tomek8756 za robienie smaka powinna być kara.
6
@sendesara xD (15 znaków)
1
@Cwaniak4 nie, bo trzeba powiedzieć Alemany > Txiki Begiristain
5
@macio_944 @Sulimo ja miałem zanim to było modne
6
@Mario96w nikt nie jest godny tego nicku.
18
Piękne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@horang zamiast gadać głupoty jak zwykle, to się doinformuj.
16
Piękna sprawa.
56
GOAT
10
@masq tylko ignoranci albo osoby nie rozumiejące sytuacji są w stanie hejtować tę decyzję.
1
@Kacper1432 Amen.
2
@Bartek22 Mati TOP