1

@batoon on tu nie pasuje i tyle. Niech odchodzi latem.

0

@Coutinho007 chyba chodziło o ten wygrany 4:0 w zeszłym sezonie.

1

De Jong to jest porażka. W lato pożegnać, jak najszybciej.

0

@Rewolucja123 a Xavi z kolei fantastycznie taktycznie na ten mecz.

3

Nie mam pojęcia czemu tam karnego nie było

1

Przepraszam za wyrażenie, ale de Jong wypierdalaj.

5

No to już po chłopie, jak on się łamie nawet bez kontaktu z rywalem..

7

Pedri człowiek dogrywka.

3

@Gwyn no bo tak jest?

1

Xavi to się w czepku urodził. Pedri mu tyłek ratuje.

2

Dobra Frenkie, pakuj mandżur i sio z powrotem do Holandii.

0

De Jong jest niesamowicie przereklamowany

1

Oby to był ostatni sezon tego cienkiego Frenkiego

1

@El dominatore bo mają mental, a nasi mokre gacie jak ktoś nałoży pressing.

0

1

Frenkie zagra w tym sezonie chociaż jeden dobry mecz? Czy nadal będziemy czekać aż mitycznie odpali?

0

@Nieznajomy mamy Balde na ławce.

1

Kolejna akcja stroną Alby, ale po co go zdjąć :)

3

Xavi nie ściągnie przecież swojego kumpla Busiego

1

De Jong wejdzie na pewno nie za Busquetsa :)

0

Świetnie się rozumieją Pedri z Torresem

2

@Coutinho007 Alba też ;)

1

Jak Dest nie wejdzie za Albę w drugiej połowie to ten Williams nas rozjedzie, każdy groźny atak idzie stroną tego parodysty z "18".

1

@Jakchcesz myślę, że w obecnej formie Nico dałby więcej niż Busquets, a co Alby to ktokolwiek niech tam zagra.

8

Busquets i Alba piach grają, ale dla Xaviego są nietykalni :)

1

Alba to już jest trup. On nic dosłownie nie daje, ale czego oczekiwać po typie, który nabijał asysty podając do Messiego.

7

Dzień, w którym Alba w końcu odejdzie z tego klubu będzie pięknym dniem.

3

Witam, ja tylko chce poinformować, że Mateu Alemany jest pieprzonym szefem.
Dziękuję, miłego dnia.

9

@DonMatteo901 nie ma co mówić. Ta drużyna miała mental do wygrywania Ligi Mistrzów jakiego raczej już nie zobaczymy. Była po prostu stworzona do jej wygrywania.

7

@PatrychoO xD (15 znaków)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?