2

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
Ale życzę powrotu do zdrowia.

0

@Barca1992 Kit - miał dobry jedynie początek i pół sezonu za Koemana.

0

@kamyk_23 zazdroszczę wiary.

4

No i bardzo dobrze, życzę Coutinho, aby już tam został :)

1

Życzę Coutinho, żeby się pokazał jak najlepiej i tym samym Aston Villa go wykupiła.

0

@Michael24 podsumowanie tego pseudopucharu

3

60 baniek za Frenkiego dałoby oddech budżetowi. Wyszłoby to lepiej nam i jemu. Zwyczajnie jest niewypałem i nie ma tu już przyszłości. W środku pola mamy przesyt, są inne pozycje do wzmocnienia.

0

@!34RC3!_0N4 zwracam honor. Nie spodziewałem się takiego meczu.
Co nie zmienia faktu, że przegraliśmy, tak jak zakładałem

1

Najlepsze podsumowanie występu Abde.

6

Xavi oczywiście nie zdejmie swojego kumpla Busquetsa :))

3

Co za menda z tego Casemiro

0

To było przecież pewne xD

0

Araujo dwa wylewy w mniej niż minutę.

2

Ależ mamy farta

1

@Neutral a może go spróbować sprzedać?

0

Danio co się nastrzelil xD

1

Fati na 9 - ciekawy pomysł

14

60 baniek i niech wieczny młody talent z Holandii wypierdziela. Pedri pokazuje jak się powinno grać

0

@LS nie za te pensje

16

Pedri pokazuje, że De Jong powinien sobie klubu szukać w lato.

5

Zajebiste wejście Pedriego!

2

Pedri już dał więcej niż De Jong

2

Luuk De Jong już okazał się być lepszym transferem niż Frenkie De Jong
Change my mind

0

@Volk wypierdzielić to należy w głównej mierze Frenkiego

0

Ale gol z dupy xD

12

Modrić na emeryturze będzie zjadał Frenkiego

3

Frenkie jak zwykle cienki

0

Dembele i de Jong to na taczkach po meczu

1

Brawo Busquets!

1

Dobrze, że to Asensio strzelał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?