@F3DO ja bym tam ogólnie zachował spokój . W Barcelonie jest ogólnie duży hype i presja na wyniki. W LM nie jest źle w lidze po dobrym początku złapaliśmy zadyszkę. Według mnie najgorsze straty punktów są takie jak w San Sebastian gdzie nikt oprócz Varu widział spalonego Roberta. Ja tam jestem pełny optymizmu pomimo słabszej formy e lidze.
Tak patrzę na niektóre filmiki w necie ma których Mbappe jest ignorowany przez nowych kolegów w RM no i dość słaby ma początek w nowym klubie jak na taką gwiazdę. Jak myślicie czy na chwilę obecną żałuję swojego transferu i czy lepiej by mimo wszystko odnalazł się u nas??
@Fido66 najlepsze w tym jest to że mój syn ma 11 lat no i również kibicuje Barcelonie. Przeżywać wspólnie choćby ostatnie el Clasico to coś wspaniałego. Cały czas mu powtarzam że szkoda że nie mógł oglądać Barcy za czasów Guardioli bo ty była najlepsza Barca w historii
0
@Reviven ja dostaję Barbórkę co roku
0
Oooo matko co tu się dzieje. Galaretka
4
Powiedzcie mi po jakiego uja ten jutrzejszy mecz jest o 19 a nie o 21 tak jak zwykle w tygodniu.
1
@F3DO ja bym tam ogólnie zachował spokój . W Barcelonie jest ogólnie duży hype i presja na wyniki. W LM nie jest źle w lidze po dobrym początku złapaliśmy zadyszkę. Według mnie najgorsze straty punktów są takie jak w San Sebastian gdzie nikt oprócz Varu widział spalonego Roberta. Ja tam jestem pełny optymizmu pomimo słabszej formy e lidze.
0
@FcPortoFan1999 mam ten sam ból co ty
2
@NeroTFP1 dobrze gada. Polać mu
0
Tak patrzę na niektóre filmiki w necie ma których Mbappe jest ignorowany przez nowych kolegów w RM no i dość słaby ma początek w nowym klubie jak na taką gwiazdę.
Jak myślicie czy na chwilę obecną żałuję swojego transferu i czy lepiej by mimo wszystko odnalazł się u nas??
Jakie macie opinie?
1
@Wasacz_ zazdroszczę bo ja już przeszłem jakiś czas temu. Oj ależ to piękna i fajna gra. Chyba mój Top 3 ever
0
Jak wczoraj prezentował się Gerard Martin?
0
No nic trza się zbierać do roboty i szybciutko z powrotem bo 21 rusza kombajn Flicka
0
Jaki byście polecili nocleg blisko Tauron Arena w Krakowie?
0
Niestety okradziono nas dziś z remisu bo na nic więcej nie zasłużyliśmy. Var to porażka.
0
@Szmulek o kogo chodzi?
0
Czy ktoś tu się zmagał z łokciem tenisisty?? Wizytę u ortopedy mam na 26 listopada więc może ktoś wyleczył u siebie i coś podpowie.
0
@Maker0 i to się chwali. My wybieramy się z synem dopiero w przyszłym roku na mecz Barcelony
1
@Fido66 najlepsze w tym jest to że mój syn ma 11 lat no i również kibicuje Barcelonie. Przeżywać wspólnie choćby ostatnie el Clasico to coś wspaniałego. Cały czas mu powtarzam że szkoda że nie mógł oglądać Barcy za czasów Guardioli bo ty była najlepsza Barca w historii
2
Ależ bycie kibicem Barcelony jest piękne. Ja już prawie 30 lat od sezonu 95/96. A wy ile??
1
@betonito oczywiście żebym chciał. Ale Guardiolę to szanuję za to co dla nas zrobił
1
@betonito śmiała teza
0
Można gdzieś zobaczyć galę ZP?
0
O co się tam spinał Ancelotti w końcówce meczu ktoś wie? W tv było pokazane że Flick go tam uspokajał
0
@rafal314 no właśnie sam szukam odpowiedzi na to pytanie
0
@PanPatrykk ja również
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@kakusus podpinam się
0
@Rastafarnianin poratuje ktoś
1
@graco14 no pięknie
1
@KochamInieste ja bym polecił jeszcze Ghost od Tsushima też piękna i ciekawa gierka. U mnie prawie 100 godzin wpadło.
1
@Messi_1545 u nas jeszcze tego nie ma a szkoda
0
@ArcziArtt w poniedziałek to po weekendzie to różnie to bywa