@Chucky szczerze to nie wiem bo nie znam się tak na autach. Tak jak pisałem wyżej trochę kasy do cytryny włożyłem ale warto było. Mega komfortowo się tym jeździło. Ale miałem regenerację Turbo jak również pompy od zawieszenia. Raz stanąłem na autostradzie bo się EGR zapchał. I takie tam różne mniejsze usterki jak choćby problem ze składanym lusterkiem. Ogólnie ciężko i trzeba mieć szczęście żeby kupić samochód który nie będzie się psuł. Dwa lata temu kupiłem Mondeo z 2019 i przebiegiem 40 tyś i to z pewnego źródła i co. I po prawie roku od zakupu przy przebiegu 47 tyś siadła pompa wody. Pech i tyle dlatego życzę ci powodzenia przy zakupie.
@Chucky miałem C5 prawie 10 lat. 2.0 HDI i choć trochę kasy włożyłem to bym i tak polecił. Oczywiście zawieszenie hydro i automat. Cudownie się tym jeździło. Mega wygodne autko.
Hej. Pytanie z innej beczki. Reanimowałem starą wieżę Philips ale za uja nie mogę znaleźć starego pilota do niej. Podejrzewam że już go ktoś wyrzucił. Gdzie znaleźć taki oryginalny, ewentualnie zamiennik. Wieża z lat 90.
@kejdzi no dokładnie jak pisze kejdzi porównanie nie adekwatne do sytuacji. Piłkarzy którzy zarabiają kupę hajsu nie można porównać do zwykłych zjadaczy chleba takich jak my.
@Szczygiel06 tak jak pisze kolega norbi77 rozczarujesz się i to srogo. Dla mnie gra to jest w Top3 ale to co odwalili w serialu jest dla mnie nie do przyjęcia ale zawsze warto zobaczyć i ocenić samemu.
@Encore a ja to widzę trochę inaczej. Skoro go tam chcą to niech idzie. Albo odpali albo się sparzyć. No zobaczymy. Może kolejny przyszły trener Barcy.
@reloaded ja pograłem jakieś 10h i początek był ok ale potem zabiła mnie mnogość opcji i bajerów jak u Kojimy. Trzeba naprawdę polubić jego gry. Ja tam wolę prostsze i mniej skomplikowane gry.
Hmm i pomyśleć że za sezon może dwa już w Barcelonie nie będzie dwóch Polaków w składzie tak jak dziś. Ogarnia mnie smuteczek. Kiedyś nie wyobrażałem sobie Barcy bez Xaviego,Iniesty czy Messiego a teraz nie wyobrażam sobie Barcy bez naszych rodaków. Jedyne czego żałuję to tego iż Lewy nie przyszedł do nas tak ze dwa sezony szybciej.
0
Polećcie jakiś głośnik przenośny idealny do posłuchania muzyki na tarasie. Gdzieś tak do 600 zł.
0
@Chucky szczerze to nie wiem bo nie znam się tak na autach. Tak jak pisałem wyżej trochę kasy do cytryny włożyłem ale warto było. Mega komfortowo się tym jeździło. Ale miałem regenerację Turbo jak również pompy od zawieszenia. Raz stanąłem na autostradzie bo się EGR zapchał. I takie tam różne mniejsze usterki jak choćby problem ze składanym lusterkiem. Ogólnie ciężko i trzeba mieć szczęście żeby kupić samochód który nie będzie się psuł.
Dwa lata temu kupiłem Mondeo z 2019 i przebiegiem 40 tyś i to z pewnego źródła i co. I po prawie roku od zakupu przy przebiegu 47 tyś siadła pompa wody.
Pech i tyle dlatego życzę ci powodzenia przy zakupie.
0
@Chucky miałem C5 prawie 10 lat. 2.0 HDI i choć trochę kasy włożyłem to bym i tak polecił. Oczywiście zawieszenie hydro i automat. Cudownie się tym jeździło. Mega wygodne autko.
0
Hej. Pytanie z innej beczki. Reanimowałem starą wieżę Philips ale za uja nie mogę znaleźć starego pilota do niej. Podejrzewam że już go ktoś wyrzucił. Gdzie znaleźć taki oryginalny, ewentualnie zamiennik.
Wieża z lat 90.
3
Kontrakt kontraktem ale Covid to była siła wyższa której nikt nie mógł przewidzieć i powinny być jakieś aneksy do kontraktów w takiej sytuacji
8
@kejdzi no dokładnie jak pisze kejdzi porównanie nie adekwatne do sytuacji. Piłkarzy którzy zarabiają kupę hajsu nie można porównać do zwykłych zjadaczy chleba takich jak my.
0
@Szczygiel06 tak jak pisze kolega norbi77 rozczarujesz się i to srogo. Dla mnie gra to jest w Top3 ale to co odwalili w serialu jest dla mnie nie do przyjęcia ale zawsze warto zobaczyć i ocenić samemu.
1
@MesQueUnClub_87 to był kapitalny film
2
@Gomess Donnie Brasco to był film ale chyba niestety niedoceniany
2
@jacobFCB ależ szkoda. Ja pamiętam jego świetną rolę w niedocenianym Donnie Brasco. Smutek i żal
0
Macie jakiś sposób by ożywić baterie litowo jonową która nie chce się ładować?
0
@QQL5 ja oddaję krew 2-3 razy w roku. Oddawał bym częściej ale te wolne i tak muszę odrobić do emerytury.
1
@QQL5 ale że tak w sobotę
0
@Foro a ja byłem i sobie chwalę. W ogóle wszystkie Wyspy Kanaryjskie są fajne
0
Czemu gwiżdżą na Cucurelle?
0
@Encore a ja to widzę trochę inaczej. Skoro go tam chcą to niech idzie. Albo odpali albo się sparzyć. No zobaczymy. Może kolejny przyszły trener Barcy.
0
@Stinger_ należy się
0
Kiedy otwierają nowe Camp Nou bo wybieramy się na mecz gdzieś październik/listopad i ciekaw jestem czy już na nowym stadionie.??
0
Kiedy zwykle La Liga oglasza terminarz na nowy sezon?
1
@jacobFCB 3-1 Lewandowski
0
Jak długo nie palić po ekstrakcji zęba?
0
@Kamiloza91 to samo pomyślałem jakby Pedri poszedł bardziej zdecydowanie i włożył tam głowę to byłby faul. Gavi by to załatwił
0
@Elvisek dokładnie to samo pomyślałem. Były przeprosiny więc najmniejszy wymiar kary- 4 mecze.
0
Ten Belingham i Vini dostali te czerwone wczoraj? Czerwone kartki w PK liczą się w lidze?
0
@reloaded ja pograłem jakieś 10h i początek był ok ale potem zabiła mnie mnogość opcji i bajerów jak u Kojimy. Trzeba naprawdę polubić jego gry. Ja tam wolę prostsze i mniej skomplikowane gry.
4
A ja się tylko pytam dlaczego Pablo Torre nie dostaje minut.
1
Hmm i pomyśleć że za sezon może dwa już w Barcelonie nie będzie dwóch Polaków w składzie tak jak dziś. Ogarnia mnie smuteczek.
Kiedyś nie wyobrażałem sobie Barcy bez Xaviego,Iniesty czy Messiego a teraz nie wyobrażam sobie Barcy bez naszych rodaków.
Jedyne czego żałuję to tego iż Lewy nie przyszedł do nas tak ze dwa sezony szybciej.
1
Pedri już ledwo biega.
0
Hej może głupie pytanie ale jaka będzie pojemność nowego Camp Nou??
Wyczytałem że 105 tysięcy ale jakoś mi się to wydaje za dużo.
0
Można gdzieś dziś zobaczyć Argentyna -Brazylia?