Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele to kocur
1
Fati za Ferrana
0
Zajebal gola dembele i osłabił zespol, super występ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gówno gramy jak zwykle cala gra sie opiera na Dembele i jego dyspozycji
2
Dembele by nie byl na spalonym jakby odegral z pierwszej ale wolal po chamsku sam konczyc z benadziejnej pozycji
0
Wystarczy ze ktos nie postawi autobusu i nie nadążamy, ale żenada haha
0
Oni nie potrafia grać z pierwszej pilki, 300 kontaktow i obrotów zanim podadza i ta niedokładność
0
Ale technoparty
0
@eydeem Dzięki, obczaje. Ogólnie chyba za wiele filmów nie ma o takiej tematyce
2
@norbi77 Z powodu Carvajala któryś z nich gadal z sędzia i sędzia tak stwierdził
0
@eydeem Jak znajdę te filmy to dam znać. A Ty jakieś w tym klimacie znasz?
0
@tbas Tak samo dochodzil do sytuacji i tak samo ich nie wykorzystywali wiec w czym byl lepszy?
1
@eydeem Gattaca - chociaż tu nie do końca o kosmitach ale fajny SCI FI
Oni 1998
Porywacze ciał 1993
W tych filmach nie ma ufoludków ale coś w tym stylu. Jeszcze inne musze sobie przypomnieć tytuły
0
W sumie to nie wiem czym Ferran zasłużył sobie znowu na pierwszy skład po ostatnim meczu. Lepiej bylo dać szanse Ansu
1
@Janiama 1:2 dla nas
0
@okiemtypera_lucaxx95 Xavi jest boidupa niestety i tak to wygląda. Gra na Alibi najmocniejszymi
1
@krzysiobyczek Ja mu się nie dziwie, w Realu wygrał wszystko. Jego ostatni mundial, każdy krytykuje a zrobiłby to samo.
0
@MesQueUnClub96 Zajebiste osiągnięcie
0
@pt9 Nie warto grać, to niegrywalne online
0
Gavi więcej wart niż Dembele to trochę zabawne
0
@Donnie_Darko Tu nawet nie chodzi o gre, bo każdemu sie zdarza gorszy orkes ale ta cała otoczka i zachowanie. Zaraz drugim Ballotellim będzie albo kimś podobnym jak sie nie ogarnie.
0
@MESSIah16 Pisales to już kiedyś albo mam deja vu
0
@Encore Mam nadzieję, ze będzie ktos trzeci i ich pozamiata
0
@Rust_Cohle Na pewno Vinicius w obecnej formie tyle nie jest wart. Już Dembele daje więcej zespołowi
0
@Emhyr Bo w naszej lidze parkuja autobusy i nie próbują grać co sie juz nie sprawdza. Lepiej pocisnac jak wczoraj Rayo i Real sie pogubil nasi tez by sie pogubili
9
@MESSIah16 Vinicius xd
0
@Kszysiek7 Jak ma grać na DMF to nie będzie czesto asystowac. Pedri i Gavi też tego nie robia a grają wyżej
0
@FCBparasiempre Derby Madrytu to mecz między Atleti a Realem
0
@czółkovsky Prezent im zrobił