Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yiamuiaijahaima To już prędzej podawaczem piłek
1
@CryMeARiver Chyba strony pomyliłeś
3
A pruli sie tutaj o operacje
1
Symulka Rodrygo , komentator "poszedl do konca"
4
Znowu jakieś mierdy komentuja. Nie ma już normalnych komentatorów w tym kraju?
2
Jednak Barcy bardziej sie boja w tej lidze. Z nami Cadiz zamurowalo i z połowy swojej nie wychodzilo
2
W której minucie obstawiacie karnego dla Realu? Ja zaczynam 67
0
@Hajny w trybach gry jest, inna kwestia ze mi turniej online nie dziala
0
@lukaszmatusiewicz Cadiz postawi autobus i jest szansa że nie przebija się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kiper09 Real usunął krzyż z herbu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@talizmo Przeciez on tego nie powiedzial tylko ktos z szatni. Trzeba naprawde nie znac Pique by uwierzyc brukowcom.
1
@Sylvinho007 Ogladam bez dźwięku
0
Działa wam ten turniej online w fife MŚ? Mi wyskakuje coś o składach
0
@jeyx77x Wpisz sobie w google youtube czy gdziekolwiek rase tego psa jak walczy z czymkolwiek. Tu masz przyklad, ale ten wyzej to chyba inna rasa choć podobny
3
@Kazragore To jest bodajże kangal bez problemu rozwalaja niedźwiedzie i inne takie te psy
0
@DonVincenzo W sumie nie wiem, ale w tym turnieju można grac prawdziwa Brazylia
21
@gumaz Co mnie obchodza czyjeś mordy? Oczywiście ze milion
0
@DonVincenzo Nie ma Brazylii ale jest o tym w aktualizacji. W tym turnieju ma być
1
@DonVincenzo Ja dopiero ściągam ale sprawdzę
0
A już całą historyjke dopowiedzili i takie nieuki jak rm.pl to rozpowszechniaja
2
@Worny Lewandowski to powiedział
1
@Lionel_Messi10 Mina jakaś skwaszona podpisujac te koszulki
0
@Pawci023x cda za darmo i legalnie
1
@Kinginiesta No mam, ok
0
Wąż
https://m.youtube.com/watch?time_continue=128&v=UDxyybahXlc&feature=emb_title
1
@Kitek1640 Co raz częściej pokazuje ze ma drybling
0
@MESSIah16 Oby nie. Już za długo tam siedzi
1
@darek60 Podejrzwam ze godzina nieznana bo to by byla przesada xd