Fake69
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Explode nakradnie swoje i tam ;)
0
@thorin co może myśleć gość, co zabił swoje dziecko? Tam kibel jest nie mózg... oby go znaleźli i niech gnije w pierdlu do końca swoich dni. H*** z tym że to z moich podatków.
0
@mightyanaldevastator i nie gryzie się w język, co moim zdaniem jest wielką zaletą prezydenta, bo jak będą jakieś kontrowersje po meczu, to Pique na 100% je skomentuje, będzie taka odpowiedzią na telewizję klubowa pewnego klubu z Madrytu ;)
0
@pt9 możemy upierać się, ale niech Xavi ich nauczy tego co grał z Iniesta i Busim... Aktualnie to oni nie potrafią 3 podań z pierwszej wymienic w pomocy, podaj wyjdź na pozycję od dawna kuleje w tym klubie. Już bardziej do boku i wrzutka
1
Jeszcze pierwsze minuty jakoś wyglądały, im dalej w las tym coraz słabiej. Trzeba czekać na powroty kontuzjowanych i przepychać mecze kolanem.
0
@Remi70 raczej trener nakreśla razem ze sztabem jak mają wyglądać treningi czy przygotowanie do sezonu, trener też sam dobiera sobie sztab, czyli jak najbardziej ma wpływ na przygotowanie fizyczne, bo sam wybiera na te stanowisko człowieka... Lucho ich zabierał na jakieś wycieczki rowerowe itp za jego kadencji, potrafili robić pressing przez cały mecz.
8
@Aragorn33 nie ogarnia od odejścia Lucho, więc na pewno szybko to nie będzie, za Xaviego nie ma na co liczyć.
3
Następca wydaje się Font, ale jak poprowadzi kampanię jak Xavi jest już trenerem ? Może anty Laporta ? Nie wiadomo jak rozwinie się biznesowo Pique, bo jak będzie gotowy, to wygrana ma raczej w rękach i to bez wielkiej kampanii.
3
@macio_944 ja tam lubię święta, śnieg, choinkę, mam nawet urodziny w wigilię xD na dodatek mam zaraz 2 letniego syna, więc przeżycia tego wszystkiego będą dużo lepsze ;)
0
@negreanu jak nigdy ;)
0
@negreanu o której ma być te UFC ?
1
@P33ck ale chociaż zdrowy jest :D
3
@Wojtah za to Pan bardzo kulturalnie i merytorycznie poleciał ;) tak w sam raz na bana.
0
Ktoś mi powie, jak się wybiera premiera, bo rozumiem, że Morawiecki już kończy swoją kandydaturę ? Słabo się interesuje polityka ;D
0
@Herato Francuz na dodatek czarny, co mogło pójść źle? :d
0
@ObiwanKenobi u mnie jest tak od 2 tygodni, benzyna diesel po 5.99 akurat diesel, to rzadko kiedy jest ;D
21
@Limit_l3ss dobrze, to by było, żebyś czasem pomyślał przed dodaniem komentarza.
0
@Kozinho. ***** ***
0
Jest tu jakiś chemik hydraulik ? :D Można dolać inhibitor do wody destylowanej ?
0
@th@les taki cudowny sztab mamy, noga nie połamana, nie urwana, to wbiegaj na 5 minut, może pogłębisz uraz...
0
pewnie po wejściu na boisko, tylko pogłębił kontuzje... po co ten nasz "super" sztab go wpuszczał? Amatorką aż trąca od nich...
4
Spalony był, może nie był, co za różnica? Gramy tak nudna piłkę, tak przewidywalną, jeszcze na dodatek tak słabą w obronie, że masakra. Nie sędzia nam przegrał mecz, tylko my sami, jak Xavi nie potrafi nauczyć ich automatyzmu, kiedy trzeba zagrać szybciej z pierwszej piłki bliżej pola karnego rywala, to wszystko jest niecelne. Trzeba tu trenera bez "DNA" bo te klepanie zabija powoli jak rak ten klub...
1
Kur*** taktyk, nie no komedia Xav8
8
Cancelo wchodzi z buta, ale im dalej w las, tym bardziej przesiąka Xavim, więc w ostatnich meczach staje się nijaki.
0
@Douglas tak zrobił :d
1
@Qba2312 ten cały sztab jest do wyj***ia
0
@Kaamilos87 najlepiej było wszystkich wypożyczyć i sprzedać ;D
1
Ale my padło gramy, Xavi nic nie poprawił. Z kontry nas jadą, a my z autobusem nie potrafimy nic zrobić. Od początku sezonu mecz w mecz to samo.
0
Na tym filmiku, nie widać, żeby kostka mu się wykręciła, próbował jeszcze grać później, bandażowali go dużo wyżej niż nad kostką, nie wiem chyba idąc do samolotu się wyj*** i skręcił kostkę... :D
0
@kamilop Xavi uczy się trenerki na poważnie, szkoda, że uczy się jej w Barcelonie, na dodatek otoczył się ludźmi, którzy tak jak on, uczą się prawdziwej piłki. (trener bramkarzy, to jedynie ktoś)