Fake69
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley z tym najlepszym nie szalej, bo Araujo musi przejść badania, niby wstępnie nic groźnego, ale wiesz jak jest z tym sztabem ? Jutro zobaczysz, Araujo wypada na 2 miesiące...
1
Jak można być w złym momencie pod względem mentalnym, gdzie wygrywasz w ostatnich minutach meczu, Twój główny rywal do triumfu w lidze traci pkt, mecz wygląda jak wyglądał, niczego nie było, ale jednak 3 pkt są, a o stylu zaraz nikt nie będzie pamiętał.. To ja nawet nie chce wiedzieć, co to by było po remisie z RSS, dziś byśmy chyba w żałobie na czarno wychodzili do grania...
1
@FeriFcb detale, strzelać celnie na bramkę, (piłka nożna, wygrywa ten któryś strzeli więcej goli) to tak ciężkie do pojęcia dla Xaviego, ale uj tam zawsze to można 50% czasu z piłką przy nodze rozgrywać na swojej połowie w trójkącie: bramkarz środkowi obrońcy, a gol strzelony z kontry w Barcelonie tak na prawdę się nie liczy, bo to co za gol, jak przeciwnik nie wrócił i nie odbudował ustawienia? Tak to się nie strzela, to nie etyczne.
2
@norbi77 dlaczego tak źle życzysz tym biednym zwierzątkom ? :(
0
@johny11 a ktoś pamięta jeszcze dobry mecz Xaviego? Chyba jak byl piłkarzem :D
1
@sokot się boje meczu w niedzielę, bo jak to równa pochyla, to dostaniemy jakieś 4:0 i znów będzie, że to te detale ;D dobrze, że chociaż na murawę nie narzekał
1
Ja nie wiem, nie można wyjść najlepsza, albo prawie najlepsza 11 z max 1 zmiana od początku, grać swoje, jak przeciwnik jeszcze myśli o grze w piłkę i nie wybija piłkę na oślep, nie kładzie się w każdej akcji? Wtedy jest więcej miejsca, płynność jest o wiele lepsza, zrobić swoje i później zmieniać ?
4
@Rewolucja123 ale Ty widzisz czym on grał ? Daj ten skład Xaviemu, to będziemy walczyć o utrzymanie, ten blok obronny u Xaviego to co mecz 3 bramki na łeb jak w masło.
0
@Xxxbarca4ever Fermin też wszedł z buta, od kiedy jest tylko w dynamice pierwszego zespołu, pikuje w dół.
0
@parpe które skrzydła ? Adama ? Czy Demebele który większość był w szpitalu?
0
@parpe a to myślisz że Laporta tak o poszedł na bazar i ich kupił nie mówiąc nic nikomu ?
0
@barcowy1899 magicznie, znikł na całe spotkanie
0
@Jarek92Barca oczekujemy żeby przyjął w 16stce tyłem do bramki, to aż tak dużo ?
0
@Firestone ale potrafią biegać bez piłki, a to jednak robi robotę w piłce ;)
1
@4drian0 cicho, bo on powinien dostać na dołożenie, takie bez przyjęcia
1
@Danqoo Yamal wchodzi do drużyny, gra jak z nut, Fermin wchodzi do drużyny gra jak z nut, Cancelo z Felixem przychodzą, grają jak z nut, każdy po miesiącach z Xavim zapomina jak się gra, biega uj wie gdzie, minąć przeciwnika 1na1 wyczyn, baaa nawet sensacja, to przypadek ?
0
Araujo kontuzja jakas
0
Xavi jak chcesz to wygrać, to pora na zmiany.
0
@Jarek92Barca weź sobie zobacz grafikę z pozycji w meczu z RSS i powiedz jak można stworzyć Lewemu sytuację 1na1 a nawet jakby taka dostał to by przyjął w stronę chorągiewki
0
Ferran na LS Lewy Alonso ŁysyParodysta i Fawelarz to z 11 daje 6 normalnych graczy na boisku, nic dziwnego że tego nie da się oglądać.
0
Christensen jak nie jest gotowy na 100% to ława i tyle, żeby tam Araujo był to by czyszczone było.
0
@KrwawiaceoczyVEB na początku fajnie schodził do środka do grania, coś jak boczni u Pepa, ale znając Xaviego, to on ma rozciągać grę i biega przy linii
0
Cancelo to łyżwy ma czy jaki uj
0
@Roobo żeby jeszcze Gundo zagrał tam w środek pola karnego, gdzie ktoś wbiegał to by był pewnie gol ;D
0
Komentator chyba 4 pak wojaka wypił, duża aktywność Lewego ;D
0
Raphinha szow :D
4
@Cotutajsiedzieje ja już pisałem, że przed sezonem, to na zdjęciach Pedri wyglądał jakby łapy z Adama robił, a jak wyszedł na mecz, to nicepsy ;D
0
@tristan87 po co strzała, tam wystarczy klasnąć przed twarzą i Vini już by się turlał po ziemi.
0
@Emhyr zaraz przyjdzie pan Apacz i powie, że to wina wszystkich nie Polaka i on gra dobrze, tylko mu po prostu nie podają jak u Niemca.
0
@Azi rozumiem, że Ty już przed przeczytaniem wywiadu, wiesz co przeczytasz.... Czy ktoś z dziennikarzy zapytał się o mecz z Realem Madryt ? Za 10 kolejek też Xavi będzie do tego wracał?