0

Uuuaaa jaka asysta Dembele

0

@FcPortoFan1999 lol ? To faul na wolny był, ale na karnego nie ? To tam jakieś inne przepisy są w polu karnym ?

0

@LaLigaPD na zdjęciach przed sezonem, to ludzie się jarali muskulatura Pedriego, a w meczu wyszło, że to dalej "mały chłopczyk" ;) taka magia zdjęcia, niech stanie przy Adamie i zrobią zdj, to wyjdzie, że gość prawie mięśnia nie ma ;D

2

Jaki skład na Sociedad? Ja bym powtórzył ten z klasyku, tylko na zmiany Xavi ma lepsze opcje i pewnie Lewy od 1 minuty. Nie widzę opcji grania na 4 pomocników z Sociedad i to jeszcze z Oriolem, bo to pewny gol dla przeciwnika. No chyba, że klasyczne 4-3-3 ale czy z obecnym składem, zajechaną pomocą damy radę przejąć kontrolę nad środkiem boiska ?

0

@on1977 Pedri też zagrał pewnego sezonu wszystko i to na prawdę wszystko i widzisz gdzie teraz jest ?

0

Obstawiam, że de Jong przedłuża już na tyle, że nie pojedzie na przerwę repki i spokojnie wróci do formy, no chyba, że jesteśmy frajerami i pojedzie grać po 90 minut, bez rytmu...

1

@partymaker oni chyba już nie pamiętają jak wyglądała 11 stka za Rudego, że takie głupoty wypisują :D

0

@tbas a ile tu krzyków i narzekań było, że taki Laporta zły, jaka Barca klub mem, że się ludzie jeszcze nie nauczyli po sagach transferowych, żeby nie wierzyć w wszystko co piszą te szumowiny.

0

@NoziX1 nokautem ? Chłopie weź skończ pier*** gość się kładzie sam w polu karnym a Ty tam karnego widzisz, Ty i Madryt, bo każdy normalny człowiek nic tam nie widzi... leszczy to sobie w rodzinie poszukaj ;)

0

@NoziX1 to chociaż sędziowski portal, a nie klubowa tv, spadaj tam do Madrytu białasie, bo siejesz propagandę... Nikt nie analizuje sytuacji z Cava, bo tylko zaślepiony Madryt widzi tam karnego, idealna sytuacja dla Twojej tv TVP Madryt do manipulacji

0

@krol211 a ja tam uważam, że na koniec sezonu nikt nie będzie chciał Felixa kupować, a na pewno nie będzie chciał wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na niego. Po mojemu za dużo przeciętności się robi w Barcelonie, jest Ferran jest Rapha jest Felix, każdy z nich pewnego poziomu nie przeskoczy i każdemu z nich czegoś brakuje do bycia wielkim, ich trzech przydałoby się zastąpić jednym kompletnym skrzydłowym...

0

@PatriBarca bardziej brakuje FdJ i on z marszu powinien wejść do gry na najwyższym poziomie, a Pedri pewnie z miesiąc będzie łapał formę, a l cały mecz zagra dopiero po przerwie Repki, bo będą na niego dmuchać.

2

@zodiak_10 się ciesz, że nie psikus, jakby Ci śmigłem zamachała z pod sukienki, to byś już całe życie inaczej bączki puszczał ;)

1

@Nazio_87 to zależy, bo jak już się najesz, to lepsze jednak picie ;D

2

@TR3YWAY jaki kraj taki Pele

0

@Emhyri ta rozmowa na końcu, podawałeś? Nie nie strzelałem ;D

1

@szymonekk ja tam idę nad garaż i jestem sam :D

0

@pride1899 dokładnie sport coś napisał dla kliknięć, a tu łykają jak pelikany.

0

@insp1re wg Gundogana czy Sportu ? To po jego wywiadzie pomeczowym, gdzie nie jest zadowolony z wyniku wychodzą jakieś kwaitki... Przerasta klub poziomem, co Ty za jakieś bzdury wypisujesz ? Przerastał poziomem to ten klub jedynie Messi, a Niemiec co najwyżej gra solidnie i tyle.

1

@insp1re dobre sobie, prezydent klubu ma się tłumaczyć z wymysłów pismaków i to jeszcze raz w tygodniu, gdzie połowa to bzdury i bzdety. Uwierz mi Barca, ma w tym momencie większe problemy, niż nie zadowolony Gundogan czy Abde. Tu codziennie trwa walka, żeby ten klub miał jak funkcjonować, sprowadzać piłkarzy i rywalizować. Gundo jak ma takie problemy, to może przecież popytać, poprosić Matsa o pomoc, czy Laporta ma go po Barcelonie za rączkę prowadzać?

1

@OldMc84 to będzie przerwa na Repke i oby się nie połamali ;D de Jonga to mogliby już przytrzymać w Barcelonie tak żeby nigdzie nie jechał

0

@kejdzi gdzie Ty widzisz ciepłe kluchy w Barcelonie ? Przegraliśmy z Realem, bo nie mieliśmy ławki, tyle, a młodzi akurat mają więcej charakteru i zacięcia niż stara gwardia, której już w Barcelonie nie ma, został w sumie Roberto, ale on odgrywa marginalną rolę w drużynie. Druga sprawa Gundogan może niech weźmie się za granie, a gadanie, bo jakiś fajerwerek w Barcy nie gra...

0

Pomyśleć, co to by było jakby Gavi tego z 5 w Realu na 2 miesiące z gry wyłączył. "Redaktorzy" z notatnika już by wycinali literki do listu z groźbami :D

0

@Messibestplayerintheworld w trybie pilnym to my potrzebujemy Roque, bo nie ma kto strzelać bramek, nasza 9 woli rozgrywać... Jak przestaną nas męczyć kontuzje, to jest Gundo, Gavi, Farmin, Pedri, de Jong i przy bezpiecznym wyniku 3:0 można wpuścić Oriola, albo Roberto, oczywiście nie na raz, bo 3:0 to będzie za mało ;D

0

@norbi77 myślę, że to nawet u Xaviego był jeden z ostatnich wyborów i po prostu brał co miał. Co miał mówić? Przed Tobą było 10, jesteś bo jesteś, jest dziura w drużynie, będziesz grał? :D

1

@lucca87 bo nasza bramka, to majstersztyk ;o Tak na prawdę z Kounde i FdJ pewnie ten mecz wyglądałby inaczej.

1

@Zdobywca najważniejsze to wygrać w sobotę, nie złapać kontuzji i liczyć na powrót FDJ i Pedriego. W LM nie dać grać Oriolowi, a później liczyć, że nikt nie wypadnie na kadrze.

4

Laporta dawaj mi tego Brazylijczyka w zimowe okno, bo z podsiwialym Polakiem i babysharkiem to my za daleko nie dojdziemy. Ja już nawet nie mam nadziei, że Polak wróci do formy przed mundialem, bo ewidentnie wybrał sobie Barca na emeryturę, ale boże, niech on chociaż zacznie przyjmować piłkę i porusza się jak typowa 9, a nie bierze się za rozgrywanie. Najgorsze, że w nstp sezonie dalej będzie trzeba go oglądać i zapewne w większości meczów od pierwszej minuty.

0

@Pedri16Future on ma 16 lat i i nie wiem czy obecnie jest szybszy od Felixa ;)

0

Nie uważacie, że w Barcelonie brakuje szybkiego piłkarza z przodu ? Nawet jak dziś Felix porobił Rudigera, to jakby na jego miejscu byłby ktoś trochę szybszy, to easy gol, brakuje nam tej szybkości z przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?