Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Donnie_Darko Oczywiście bo to świetna gra ale szczerze zazdroszcze ze nie oglądales HP.Chciałbym go obejrzec jeszcze raz bez wiedzy co będzie się działo.
4
@zodiak_10 Ten Hazard...dziwnie to wygląda.Nie mówie ze nie był wybitny ale on dalej powinien grac XD.
3
Grunt to dobrze zacząć sezon @BartqRKO
2
@Kidd Obcnie stawiam wyżej koszykówke i tenis niż piłke.Nawet chyba wole siatkówke odpalic.
1
@BartqRKO To chyba słabośc do Klaya tzn w mojej glowie wniesie ich na wyższy poziom
1
@BartqRKO MVP: Doncić
Defensive Player of the Year: Wemby
Rookie of the Year:Zach Edey
Most Improved Player:Wemby
Sixth Man of the Year: Naz Reid
Coach of the Year: Joe Mazulla
Drużyna z najlepszym bilansem na zachodzie: OKC
Drużyna z najlepszym bilansem na wschodzie:Boston
Finał konferencji zachodniej: Wolves vs OKC
Finał konferencji wschodniej: Boston-Knicks
Finał NBA:OKC vs Boston
Mistrz NBA: Boston
5
@Sulimo A pamiętam ludzie chcieli sprzedawać Kounde.Teraz ciężko sobie wyobrazic Barcelone bez Żula.
3
@macio_944 Ogolnie naleśniki to coś co sprawia że życie jest lepsze.Ja to w sumie wszystkie lubie z serem i owocami.
0
Za takie coś to powinna być bramka przyznana.
1
@mekston Lewy tez ma pecha ogromnego z tym ze gra dla Polski.Nigdy tu nic nie wygra choćby był w swoim prime przez 10 lat.Brak sukcesów z repką jednak waży na tle tych wielkich.
4
@mekston Jednak Lewy miażdzy Suareza w LM i to tak totalnie
0
@MesQueUnClub_87 @AduŚ07 Wlasnie odpalam zaraz piąty.Póki co rewelacja.
1
@Wasacz_ Tez mi się wyświetla xd
5
@Mezocyklon87 Za całą kariere Lewy>Benz.
6
@MesQueUnClub96 Napewno argumenty będzie miał ale chyba i tak ludzie postawią wyżej Pele,Nazario czy Gerda Mullera
0
@kamil295 Czy ja wiem.Minnesota kadrowo to top3 zachodu.Już w tamtym roku byli w finale konferencji a cenie wyżej Randle'a i Donte niż Kata który nie poradził sobie z Dallas i trafiał na 20%.
0
Ant w NFL.
0
Colin Farrell w Pingwinie to totalny szef.Szkoda że sezon liczy tylko 8 odcinków.Póki co ogląda się wybornie.Specyficzny klimat ale jak ktoś lubi kryminały to napewno mu się spodoba.
5
Ciekawa opinia ale no gdzie Lautaro.Świetny napastnik ale złota piłka to za wysokie progi.
22
Nowy Raphinha.
0
@SmoothCriminal Juz za pozno by wprowadzac Szczęsnego na Real i Bayern
7
Lewy znów wielki
0
@mekston Wielki Charles
0
@mekston No teraz juz tak
0
Szykuje się ciekawy poniedzialek na rambli
0
Yamal przyszły GOAT futbolu
1
@Faro Nie da się ukryć ze ktoś tam biega
0
@AFA Atakują z pozycji faworyta ale to dobrze bo mniejsza presja na Barcelonie
9
Lewy sięgnął nieba
2
Lewy w swoim stylu ale sam sposób wykonywania jak dla mnie powinien być zakazany.Przeciez bramkarz nie ma szans takiego czegoś bronić.Wszystkie tak naprawde zatrzymania tego typu powinny byc zakazane. @mekston