Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JimMorrisonFCB Ciężko porównac ale obecnie wyzej i tak bym postawil Jokicia.Nie ma mocnych na niego indywidualnie
3
@Murazor Pedri miał słaby poprzedni sezon i kontuzje w ostatnich latach więc nic dziwnego że ta wartośc nie jest zbyt wysoka
2
Dla mnie wciąż najlepszy zawodnik w lidze.Jego koszykarskie IQ to coś wspaniałego ale będzie to trudny sezon dla jokera. @BartqRKO @fart @takisobiektos
1
@JimMorrisonFCB LeBron w swoim prime to tak ale obecnie jest gorszy od Jokicia chociaż gra wciąż na świetnym poziomie.Wemby za wczesno jeszcze.Musi troche doswiadczenia nabrać.
1
@macio_944 Vinicius przestawił post
1
@macio_944 Aha gdzie mój post -.-
0
Russ
1
@mekston Lewy odrodzenie
1
A kursik na Barcelone w okolicach 3.50.Trochę przegięły buki mimo wszystko z tym kursem.
3
Nie widze Denver w tym sezonie.Tam joker musi naprawde dać siebie 200% żeby coś z tego było.Z roku na rok mam wrażenie ten skład Denver jest co raz gorszy.
4
@HypeR Z Penią jest tak ze ludzia czekaja na jego słabszy mecz co jest dziwne
7
RLY
4
Topuria w formie
0
Szkoda ze Lewemu się nie udało strzelic tego hat-tricka.Ładna by była pamiątka za mecz z Realem.
8
Internet nie zapomina Vini
1
Jednak mozna wymagac 3:0 i 4:0 @macio_944
2
@mekston I przewage Roberta nad Mbappe
1
@macio_944 Normalnie Lewy to trafia
9
Mamy pazdziernik a Lewy ma juz 14 bramek w lidze.To jest powrót jak Voldemorta w Harrym Potterze
0
Mendy jaki szef haha
1
@macio_944 Mendy złamał linie
1
@macio_944 Moze chciał jak Endrick z 30m strzelac
0
@Kruk123 Dla Barcelony bajka
1
@macio_944 Pierwszy jego sezon pod taką presją
0
Wchodzi ulubieniec rambli
1
@HarveySpecter To @Popitek12
2
@Duriel Były czerwone juz nie za takie faule
2
@sebqPL Ronaldo przynajmniej byl zabawny na swój sposób
0
Podsumowanie 1 polowy.
9
Niby był krótko ale zostanie zapamiętany.