O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2450
  • Liczba komentarzy 36
  • Polecenia 44

Komentarze

0

poleciał też z zasadą każdej ręki w polu karnym xD wtedy każdy by nabijał rękę zamiast dryblować, czy wrzucać piłkę

0

@mr Barca stanął Łuninowi na drodze, kiedy wracał na krótki słupek będąc na pozycji spalonej

0

nie było spalonego, dziekuję.
pozdrawiam.
@Xonar

0

@Emhyr na tym polega dochodzenie, żeby coś znaleźć trzeba wszystko sprawdzić :)

0

@Emhyr ale to nie Real wszczął tylko prokuratura

Zobacz wszystkie

17

Sam jestem kibicem Realu i też uważam, że Messi to nie tylko najlepszy piłkarz w tamtym roku, ale i w historii. Był może jeden sezon albo dwa gdzie Ronaldo miał lepszy okres od Messiego ( no i końcówka tamtego sezonu - ale licząc całokształt Messi i tak lepszy). Nie szukam poklasku chyba każdy trzeźwy widzi kto ile daje swoje drużynie.

6

@cyron1 oczywiście xD w poprzednich latach kiedy dominowała barcelona Real co roku knuł jakby tutaj im dopiec fake newsami xD sami powołali prokuraturę, a Negeire wymyśliliście wy! madryciarze! xD

4

@meg23 nie ma możliwości przedawnienia się korupcji na przestrzeni 5 lat w trybie ciągłym czyli około 20 lat. Porównywanie finansowych machloi do kupowania sędziów to jak porównywanie pisu do po - zupełnie inny wymiar, bo ma realny wpływ na przebieg spotkania, a w tym przypadku jeszcze wielu lat. Tutaj też nie za bardzo trzeba udowadniać coś, bo władze Barcelony jak się okazało kłamali przy próbie mówienia wszystkim, że to kasa za jakieś materiały video.

3

@Jon_Snow bardzo dużo było takich sytuacji, zdecydowanie więcej na korzyść barcelony w ostatnich latach. Czy jest sens tak się pruć co mecz - w tym przypadku o karnego, który był ewidentny? Nie można pogodzić się w porażką mimo tego, że właściwie takie gadanie niczego nie zmieni? Co im to da?

3

@NoziX1 jak peta xD

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?