Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A taki lament był ze z Penią się nie da wygrać takiego meczu.Dr Flick wie co robi.
1
@macio_944 Pena to juz wróg nr1 rambli
1
@mekston Standardowy dzien w robocie dla wikinga
3
Raphinha
4
Chyba żaden piłkarz nie zamknął tak mordy po danym sezonie jak Raphinha.Coś niesamowitego.
2
Jesli ktoś myślał po ostatnim wywiadzie Flicka na temat bramkarzy ze dzis Szczęsny zagra to jest naprawde dziwnym czlowiekiem.Jest hierarchia i tyle i póki co Wojtek musi zaakceptować nr2 tymbardziej ze Inaki nie zrobił zadnego babola.
1
@Messibestplayerintheworld Niby Barcelona jest faworytem ale raczej to 50/50
3
Taki średni ten skład Bayernu na papierze ale boisko weryfikuje.Dobrze ze Musiala nie gra.
1
@Yoshi94 Raczej zadałbym pytanie czy bedzie wstanie utrzymac sie w lidze
0
Stary z młodym
4
@Faro Pewnie nic.Ma życie marzen i gra se w Realu
0
@norbi77 Nieprzypadkowo Real wygrał ostatnie 4 klasyki z rzędu.Zawsze grają tak samo a i tak Barcelona jest zaskoczona.Wszyscy wiedza ze zagraja z kontry na Mbappe i Viniciusa.Pytanie czy pilkarze i trener to wiedza.
0
Dominacja genetyczna Davisa nad Gobertem.Jak na standardy Lakers to naprawde niezły mecz.
0
@BartqRKO Wgl Bridges zmienil rzut i dziwnie to wygląda
2
Swoją droga niesamowite u Bostonu jest to jak tworzą sobie czyste pozycje do rzutu.Maszyna.
1
@BartqRKO Z reguły jestem optymistą aczkolwiek pewnie wyjdzie jak zwykle.Chcialbym mocne play offy na wschodzie.
0
@BartqRKO Eeee tam.To pierwszy mecz sezonu więc trzeba poczekać.Ja tam wierze ze NY się postawi i może zdrowe Milwaukee i Fili.
2
@fart Mocne mecze odrazu na start.Ciekawy jestem tego nowego projektu NY z Mikelem i Katem.
1
@Ricardinio14 Kurtuła wyjął bąrdzo ważne piłki.
1
Pytanie ile ciało LeBrona jest wstanie znieść.Jest terminatorem ale też będzie musiał kiedyś powiedzieć dość...22 sezony w koszykówce.
2
Cały Dembele w pigułce.
0
@tomek8756 Nie dziala niestety
1
@macio_944 Pytanie jak Barcelona poradzi sobie z Mbappe i Vinim.Oni zagrają to co zwykle czyli obrona i kontry.Niby kazdy wie a zobaczymy jak to wyjdzie.
1
@Rewolucja123 Oczywiscie ze tak.Podaj mi lepszych skrzydłowych od niego?TOP3 na spokojnie
4
Pajac ale piłkarz wybitny obecnie
https://x.com/cgixuwn028/status/1848827982829502701
2
Z Realem trzeba prowadzic tak z 3/4:0 zeby byc w miare pewnym zwycięstwa
2
@FcPortoFan1999 W 2018 i 2019 meldował się w finale Roland Garros ale wtedy cyborg z Majorki po drugiej stronie
1
@barcelonaLM @FcPortoFan1999 Dobrze że ten szlem wpadł
8
Thiem w wieku 31 lat zakończył kariere a mimo to wygrał jednego szlema.Pewnie by nie wygrał gdyby nie fakt że BIG3 nie grało ale tak czy siak trzeba umieć to wykorzystać.Szkoda kontuzji. @mekston @barcelonaLM
1
Rzeszów w pigułce czyli masz piłke meczową na swoich warunkach po czym marnujesz i przegrywasz mecz.