0

@PatrychoO Są obawy ze Balde moze byc Semedo v 2.0

0

Gdyby ktos powiedział ze gra Sevilla z Valencią to bym mu uwierzył

1

Sedzią ugiął się pod presją Viniciusa JR

1

@macio_944 Najtrudniejszy mecz na wyjezdzie w sezonie więc nie ma co wymagac 3:0 czy 4:0.Takie mecze trzeba rozgrywac przedewszystkim wynikiem

1

@macio_944 Ale tez Barcelona nie musi tego meczu wygrac tzn szybciej Barcelona zaakceptuje remis niz Real u siebie.

0

Bez Olmo nie ma kreacji.Kto by pomyślał ze Hiszpan bedzie az tak potrzebny.

2

Mało Barcelona robi w ataku w tym meczu.Jedynie ta sytuacja Yamala a Real chyba gra na spalone.Dziwny mecz.

1

@macio_944 Łatwo Vinicius wchodzi ta lewa stroną.Kounde chyba się nie wyspał dziś

2

Dobra pozycja do strzału na lewej nodze.Nic dziwnego ze Rafa próbował.

5

Yamal okradł Lewego z asysty sezonu.Niesamowicie to Robercik zrobił.


1

Nie popisał się Yamal.Szkoda a Robercik no no.

1

Troche widac jest stres.Byle nie stracic szybko bramy.

1

@mekston Haaland na robocie

1

@supraomnes1 Mecz wyjazdowy i to Real jakby nie było

1

@A4ron Wilfredo goat

0

Wydaje się że Lakers mieli fajny drafcik.Chłopak trójeczke ma dobra a i bronić troche potrafi.Spokojnie może grac w rotacji po 15-20 minut.


0

@jacobFCB Takie 1:1 po dobrym i twardym meczu.Byle nie przegrac i nawet remis na wyjezdzie bedzie niezly.

0

Grecki Bóg


1

@macio_944 Musze bo sie udusze

3

Giannis genetyczny freak


0

@MesQueUnClub96 I tak nie bedzie zbierał minut w NBA.Ewentualnie jak będzie jakis blowout.

0

@FcPortoFan1999 Niech łapie jakieś doswiadczenie.Moze stary jakos go ogarnie ale jak się nie ma tego czegoś to ciężko samą pracą to wytrenować.

3

Bronny w G League.


0

@takisobiektos Shelton i Rune dobrze się prezentują w Bazylei.Obaj w półfinale.

0

@MesQueUnClub96 Tak dodi

0

Będzie mieć z kim Sinner pograć podczas tego mastersa


1

@tomek8756 No Jenna top jak zwykle

0

@MesQueUnClub96 Novak nie gra?

3

@Uukasz_93 Mogl grac dalej na top poziomie ale wolał pieniądze arabów

2

@Uukasz_93 Vini przynajmniej bedzie mieć ZP chociaz Neymar miał ciężko z Ronaldo i Messim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?