Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Są obawy ze Balde moze byc Semedo v 2.0
0
Gdyby ktos powiedział ze gra Sevilla z Valencią to bym mu uwierzył
1
Sedzią ugiął się pod presją Viniciusa JR
1
@macio_944 Najtrudniejszy mecz na wyjezdzie w sezonie więc nie ma co wymagac 3:0 czy 4:0.Takie mecze trzeba rozgrywac przedewszystkim wynikiem
1
@macio_944 Ale tez Barcelona nie musi tego meczu wygrac tzn szybciej Barcelona zaakceptuje remis niz Real u siebie.
0
Bez Olmo nie ma kreacji.Kto by pomyślał ze Hiszpan bedzie az tak potrzebny.
2
Mało Barcelona robi w ataku w tym meczu.Jedynie ta sytuacja Yamala a Real chyba gra na spalone.Dziwny mecz.
1
@macio_944 Łatwo Vinicius wchodzi ta lewa stroną.Kounde chyba się nie wyspał dziś
2
Dobra pozycja do strzału na lewej nodze.Nic dziwnego ze Rafa próbował.
5
Yamal okradł Lewego z asysty sezonu.Niesamowicie to Robercik zrobił.
1
Nie popisał się Yamal.Szkoda a Robercik no no.
1
Troche widac jest stres.Byle nie stracic szybko bramy.
1
@mekston Haaland na robocie
1
@supraomnes1 Mecz wyjazdowy i to Real jakby nie było
1
@A4ron Wilfredo goat
0
Wydaje się że Lakers mieli fajny drafcik.Chłopak trójeczke ma dobra a i bronić troche potrafi.Spokojnie może grac w rotacji po 15-20 minut.
0
@jacobFCB Takie 1:1 po dobrym i twardym meczu.Byle nie przegrac i nawet remis na wyjezdzie bedzie niezly.
0
Grecki Bóg
1
@macio_944 Musze bo sie udusze
3
Giannis genetyczny freak
0
@MesQueUnClub96 I tak nie bedzie zbierał minut w NBA.Ewentualnie jak będzie jakis blowout.
0
@FcPortoFan1999 Niech łapie jakieś doswiadczenie.Moze stary jakos go ogarnie ale jak się nie ma tego czegoś to ciężko samą pracą to wytrenować.
3
Bronny w G League.
0
@takisobiektos Shelton i Rune dobrze się prezentują w Bazylei.Obaj w półfinale.
0
@MesQueUnClub96 Tak dodi
0
Będzie mieć z kim Sinner pograć podczas tego mastersa
1
@tomek8756 No Jenna top jak zwykle
0
@MesQueUnClub96 Novak nie gra?
3
@Uukasz_93 Mogl grac dalej na top poziomie ale wolał pieniądze arabów
2
@Uukasz_93 Vini przynajmniej bedzie mieć ZP chociaz Neymar miał ciężko z Ronaldo i Messim.