Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Brakuje Barcelonie MŚ więc trzeba kupić kogos
7
@PatrychoO De Paul > Frenkie de Jong
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Oby nie za plecami Realu i Atleti
1
@mekston Haaland malo tych podan dostaje,kreacja w City lezy
0
Atletico wygra zaległy i już 6 pkt nad Barcą.Sporo.
0
Remis niestety jak porazka troche bedzie smakować
1
Atletico xg na poziomie 0.00 xd
0
@michal26 Ale tam byla ręka Martineza Michale chyba
0
Tam nie było ręki Martineza?Pewnie dlatego nie bylo karnego.
3
@macio_944 Troche jak u Probierza z Portugalią
0
@thorin 23-24.....
3
I on pokazuje ile pucharów zdobył z City kibicom AV.Oj Jack.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Zaraz nowy rok a Savio bez gola w City.Troche go przygniotła Premier League.W La Lidze lepiej mu szlo.
1
Musi to być upokarzające dla Rzeszowa który ma nieograniczony budżet i przegrywa 15 raz z rzędu z JW.
2
@Luciano99 Myślalem ze to Griezmann a to De Paul
6
@MesQueUnClub96 Tak dziala napastnik w futbolu gdy druzyna gra slabo
1
@partymaker Zostali ukarani -100 tys f
1
@mekston Wymiana Ferrana za Haalanda
0
Foden to najwiekszy zjazd w ostatnich latach w futbolu.W poprzednim sezonie najlepszy pilkarz ligi a obecnie to by sie lapal do trzeciego skladu Chelsea.
6
Nowy gracz Boca Juniors @mekston @barcelonaLM @agaFCB
2
@MesQueUnClub96 To zależy co o tym sądzi @Popitek12
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jeremy rozgrywa świetny sezon.Spurs może powalczą o play-in.
1
@Eklerek Nie znam pierwszej ale polecam HL
0
@mekston Trzymam kciuki za Antonellego bo bardzo duza presja bedzie na chlopaku
2
@escarabajo @fart Lubie Lillarda ale Curry,Bron i KD no to ikony tej nowoczesnej koszykówki.Dame zawsze miał status gwiazdy ale no nie ten talent chociaz miał troche pecha ze Portland nigdy nie potrafiło zbudowac fajnego zespołu wokół niego.Szkoda ze najlepsze lata Lillarda zostały zmarnowane.
1
@Ojciec5tkidzieci No mocne meczycho by było.
1
@Ojciec5tkidzieci Ale bym zobaczył taką Pergugie w LM vs zespół z Polski.Oby było nam dane zobaczyc taki mecz a moze nawet mecze.