2

@tbas Tylko kto za niego

2

@fart Usyk liczy na 3 walkę i kolejne 50 mln czy tam więcej

1

@Kamiloza91 Przed sezonem Real byl wyraznym faworytem więc brak mistrza nie bedzie jakoś mega zaskakujący + 1 sezon Flicka.

1

@Sysia11 Penia musiałby zaliczyć jakąs serie slabych meczy

1

@Kapitan hawk Naszczęscie o 15 gra maszyna Rubena Amorima

4

@PatrychoO Najlepsi już nie walczą albo nie zyją

0

@Sysia11 Raczej już nie ma szans na Wojtka w LM czy lidze.Pewnie zagra w pucharze i tyle.

0

Będzie smutno gdy Bartek skończy kariere.


1

@Popitek12 W roli fanów Usyka

1

@Popitek12 Mamy zaproszenie poopitek na Fury vs Usyk 3 w 2025

1

@Sysia11 Nie no serio wolałbym zeby on był niz Franek

0

@Sysia11 Brakuje De Paula w Barcy

2

@mekston Brakuje Barcelonie MŚ więc trzeba kupić kogos

7

@PatrychoO De Paul > Frenkie de Jong

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Oby nie za plecami Realu i Atleti

1

@mekston Haaland malo tych podan dostaje,kreacja w City lezy

0

Atletico wygra zaległy i już 6 pkt nad Barcą.Sporo.

0

Remis niestety jak porazka troche bedzie smakować

1

Atletico xg na poziomie 0.00 xd

0

@michal26 Ale tam byla ręka Martineza Michale chyba

0

Tam nie było ręki Martineza?Pewnie dlatego nie bylo karnego.

3

@macio_944 Troche jak u Probierza z Portugalią

0

@thorin 23-24.....

3

I on pokazuje ile pucharów zdobył z City kibicom AV.Oj Jack.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Zaraz nowy rok a Savio bez gola w City.Troche go przygniotła Premier League.W La Lidze lepiej mu szlo.


1

Musi to być upokarzające dla Rzeszowa który ma nieograniczony budżet i przegrywa 15 raz z rzędu z JW.


2

@Luciano99 Myślalem ze to Griezmann a to De Paul

6

@MesQueUnClub96 Tak dziala napastnik w futbolu gdy druzyna gra slabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?