Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas Tylko kto za niego
2
@fart Usyk liczy na 3 walkę i kolejne 50 mln czy tam więcej
1
@Kamiloza91 Przed sezonem Real byl wyraznym faworytem więc brak mistrza nie bedzie jakoś mega zaskakujący + 1 sezon Flicka.
1
@Sysia11 Penia musiałby zaliczyć jakąs serie slabych meczy
1
@Kapitan hawk Naszczęscie o 15 gra maszyna Rubena Amorima
4
@PatrychoO Najlepsi już nie walczą albo nie zyją
0
@Sysia11 Raczej już nie ma szans na Wojtka w LM czy lidze.Pewnie zagra w pucharze i tyle.
0
Będzie smutno gdy Bartek skończy kariere.
1
@Popitek12 W roli fanów Usyka
1
@Popitek12 Mamy zaproszenie poopitek na Fury vs Usyk 3 w 2025
1
@Sysia11 Nie no serio wolałbym zeby on był niz Franek
0
@Sysia11 Brakuje De Paula w Barcy
2
@mekston Brakuje Barcelonie MŚ więc trzeba kupić kogos
7
@PatrychoO De Paul > Frenkie de Jong
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Oby nie za plecami Realu i Atleti
1
@mekston Haaland malo tych podan dostaje,kreacja w City lezy
0
Atletico wygra zaległy i już 6 pkt nad Barcą.Sporo.
0
Remis niestety jak porazka troche bedzie smakować
1
Atletico xg na poziomie 0.00 xd
0
@michal26 Ale tam byla ręka Martineza Michale chyba
0
Tam nie było ręki Martineza?Pewnie dlatego nie bylo karnego.
3
@macio_944 Troche jak u Probierza z Portugalią
0
@thorin 23-24.....
3
I on pokazuje ile pucharów zdobył z City kibicom AV.Oj Jack.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Zaraz nowy rok a Savio bez gola w City.Troche go przygniotła Premier League.W La Lidze lepiej mu szlo.
1
Musi to być upokarzające dla Rzeszowa który ma nieograniczony budżet i przegrywa 15 raz z rzędu z JW.
2
@Luciano99 Myślalem ze to Griezmann a to De Paul
6
@MesQueUnClub96 Tak dziala napastnik w futbolu gdy druzyna gra slabo