Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB Wzajemnie Jimie jak co roku
2
@Eklerek No ja mówilem ze powinien zostac do konca sezonu,zdominowac lige Portugalską i napisać fajną historie w LM i odejsc w lato.Teraz przez to ma ciężko bo skład szrotu a oczekiwania spora.
7
@MesQueUnClub96 Ja ale nie porozmawiam z toba
0
@Eklerek Od kogo?
3
Chlop chciał Amorima udawać ale no i tak zwalnianie go tak szybko to xd
0
@Marian_Pazdzioch Jacek woli Egipt xd
2
Można robić 5 punktów na mecz ale zarabiac 20 baniek rocznie.Oczywiscie Carruso to świetny obronca i za to pewnie to siano.
1
@adi7adi8 Moze juz mają cos i ogłoszą niedlugo ale mam nadzieje ze bedzie to jakis star player
3
Aj szkoda.Takiego Ropzika to bym widział w G2 a nie w Vitality. @budel17 @ranger3120
0
@macio_944 Wina Flicka
2
Bogowie koszykówki nie oszczędzają Orlando w tym sezonie a i tak radzą sobie wybitnie.
0
@FcPortoFan1999 To zależy czy wygrają mistrza
0
@FcPortoFan1999 Erik pewnie wróci do Ajaxu
0
@Jonyx No nie jest na poziomie Oblaka ale to wiemy od dawna
1
@Jonyx Tu by trzeba zaanalizowac przy ilu bramkach zawinił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
I ci ludzie którzy myślą w komentarzach ze chodzi o San Antonio xd @fart @takisobiektos @BartqRKO
1
@takisobiektos Kevin kompletny zawodnik ale mam wrażenie ze Salah ma jeszcze większy wplyw na Live
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston Najlepszy piłkarz PL ostatnich 10 lat
11
@Filipem Tak bo przynajmniej nie byłoby problemu z finansami i martwieniem się czy stac klub na danego zawodnika
0
@Messibestplayerintheworld Raczej postawią na młodego niz kupywanie kogos drogiego za 80mln albo więcej.Skrzydłowy jak dla mnie to większy priorytet niz napastnik
0
@Messibestplayerintheworld Zmiennika tak ale no nie skreslalbym Roberta i szczerze wątpie zeby Isak,Lauataro mieli lepsze liczby na ten moment
7
@matirix20 Inny kaliber i potencjał zawodnika mimo wszystko
0
@jeonek Lewy w tym sezonie ma 23 bramki więc chyba nie brakuje napastnika
2
@okiemtypera_lucaxx95 Real to raczej wrodzony gen farta
2
@LukaszFan Pytanie czy oni znajdą się w tych sytuacjach co Lewy
1
@KamQiX Chelsea dzisiaj bardzo przeciętna jak na ich gre w tym sezonie.Troche pechowo wybrales.
2
@mekston Tam polowa tych zawodników powinna grac w Southampton
1
@Geble Ferran tez by tak strzelił ale jemu tyle miejsca nie zostawiają bo wiedza ze rekin jest grozny