1

@JimMorrisonFCB Wzajemnie Jimie jak co roku

2

@Eklerek No ja mówilem ze powinien zostac do konca sezonu,zdominowac lige Portugalską i napisać fajną historie w LM i odejsc w lato.Teraz przez to ma ciężko bo skład szrotu a oczekiwania spora.

7

@MesQueUnClub96 Ja ale nie porozmawiam z toba

0

@Eklerek Od kogo?

3

Chlop chciał Amorima udawać ale no i tak zwalnianie go tak szybko to xd


0

@Marian_Pazdzioch Jacek woli Egipt xd

2

Można robić 5 punktów na mecz ale zarabiac 20 baniek rocznie.Oczywiscie Carruso to świetny obronca i za to pewnie to siano.


1

@adi7adi8 Moze juz mają cos i ogłoszą niedlugo ale mam nadzieje ze bedzie to jakis star player

3

Aj szkoda.Takiego Ropzika to bym widział w G2 a nie w Vitality. @budel17 @ranger3120


0

@macio_944 Wina Flicka

2

Bogowie koszykówki nie oszczędzają Orlando w tym sezonie a i tak radzą sobie wybitnie.


0

@FcPortoFan1999 To zależy czy wygrają mistrza

0

@FcPortoFan1999 Erik pewnie wróci do Ajaxu

0

@Jonyx No nie jest na poziomie Oblaka ale to wiemy od dawna

1

@Jonyx Tu by trzeba zaanalizowac przy ilu bramkach zawinił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

I ci ludzie którzy myślą w komentarzach ze chodzi o San Antonio xd @fart @takisobiektos @BartqRKO


1

@takisobiektos Kevin kompletny zawodnik ale mam wrażenie ze Salah ma jeszcze większy wplyw na Live

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston Najlepszy piłkarz PL ostatnich 10 lat

11

@Filipem Tak bo przynajmniej nie byłoby problemu z finansami i martwieniem się czy stac klub na danego zawodnika

0

@Messibestplayerintheworld Raczej postawią na młodego niz kupywanie kogos drogiego za 80mln albo więcej.Skrzydłowy jak dla mnie to większy priorytet niz napastnik

0

@Messibestplayerintheworld Zmiennika tak ale no nie skreslalbym Roberta i szczerze wątpie zeby Isak,Lauataro mieli lepsze liczby na ten moment

7

@matirix20 Inny kaliber i potencjał zawodnika mimo wszystko

0

@jeonek Lewy w tym sezonie ma 23 bramki więc chyba nie brakuje napastnika

2

@okiemtypera_lucaxx95 Real to raczej wrodzony gen farta

2

@LukaszFan Pytanie czy oni znajdą się w tych sytuacjach co Lewy

1

@KamQiX Chelsea dzisiaj bardzo przeciętna jak na ich gre w tym sezonie.Troche pechowo wybrales.

2

@mekston Tam polowa tych zawodników powinna grac w Southampton

1

@Geble Ferran tez by tak strzelił ale jemu tyle miejsca nie zostawiają bo wiedza ze rekin jest grozny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?