Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ulala.
https://x.com/xGPhilosophy/status/1868638894612447347
0
@norbi77 @macio_944 na rambli nie dziala
0
@macio_944 Nie dziala link cwaniaczku
2
Ciekawy temat.Czy Lewy powinien być zmieniany przy złym wyniku nawet gdy gra słaby mecz.Niby tak a niby nie.
6
Harry Maguire.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26 + rywal bardzo trudny grający u siebie.Takie cyfry zawsze robią wrazenie.
4
LeBron opuścil kilka meczy i wraca jak młody Bóg.
0
@michal26 No jego najlepszy mecz w sezonie to napewno
0
@michal26 Statystycznie notuje jeden z gorszych sezonow w swojej karierze
4
Trzeba kogoś wysłać do Barcelony z tym samym napisem ale zamienić Rooneya na Nico Williamsa.
1
@mekston On tak naprawde wszystko robil top w tym finale,Serwis,return,defensywa no mial wszystko.
1
No jesli nie Amorim to chyba juz nikt Manchesteru nie odrodzi.
0
@BezglutenowyPedri Masturbacja poprawia krążenie i dobrze dziala na układ nerwowy.To nawet jest wskazany kilka razy w tygodniu
1
@mekston Nie no ten 2024 nie umywa sie do 2023 aczkolwiek wydaje mi się ze w 2024 Carlitos rozegrał swoj najlepszy szlem finałowy
3
@Popitek12 Zgadza się popitku,chyba zachlał w klubie nocnym
2
Carlitoo @mekston @barcelonaLM
1
Może jest słaby okres ale wracać do Xaviego to masochizm
0
Całe szczęscie ze Real jest słaby w tym sezonie ale Atletico czarny koń w tym wyscigu po tytuł.
0
Naprawde ktos myslal ze Ferran zagra 2 dobre mecze z rzędu xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP1 To tez chcialem dodac
0
@barteq Ale no jest to bolesne.Rodri to najlepszy piłkarz City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Oczywiscie ze tak
11
Swoją droga to wcale nie było takie łatwe co zrobił Dialo.
https://x.com/lowkey_Futbol/status/1868361473397010782
0
@Gibbon_FCB Ale Dialo naprawił