0

Ciekawe co z tym składem teraz będzie.Niko do Falcons a m0nesy może pójsc z nim.Ciężko G2 będzie rywalizować o trofea bez nich.

0

@ranger3120 m0nesy powinien grac na dole

0

Ale szkoda tych ostatnich 5 rund...

0

Ale to był Niko prime

0

@Hindus Niestety ale z takim hunterem mozna zrobic comeback

0

@ranger3120 NiKo musi odpalić swoj god mode na niuczku tak jak z heroic

0

Ale hunter dziś jak na swoje standardy jest rewelacyjny.

0

@Hindus A Faze ledwo awansowalo xd

0

@takisobiektos Spirit sie po nich przejedzie jak w katowicach

0

A trzeba bylo zbanowac ancienta i liczyc ze Faze nie picknie vertigo.Ciezki ten ancient do ogladania.

0

Kiepski ten wybor map dla g2.Ten Nuke od g2 jest czesto pickowany przez Faze plus zaczna w obronie.

7

Polska drużyna @budel17 @ranger3120


0

@Popitek12 Podobno wiedzmin to fan Cristiano

2

Duecik mocny.


1

@ranger3120 No i słabo grają tak naprawde.Sklad do zmian na 2025 ale wiemy jaka jest magia faze.Arena,presja,wielki turniej i wychodza cali na biało.

5

Tego to się nie spodziewałem.Dla G2 fajnie ze akurat Faze bo w fazie poprzedniej ladnie ich zmasakrowali ale wiadomo inny mecz. @budel17 @ranger3120


5

Jak tu nie kochac G2...ta druzyna to wulkan emocji.

1

@ranger3120 Absolutny krol miraza

0

@ranger3120 Kibicowanie G2...

0

G2 bez Niko i moze m0nesiego bedzie do przebudowy.Szkoda troche tego meczu bedzie jesli odpadna.

0

@FCB_dimiC I to chyba 100 facetów w 1 dzien

1

Beal,ktos i jakieś picki ale no nie widze tego aczkolwiek z chęcia bym zobaczył KD z Butlerem w jednej druzynie.


0

Twardo ale chyba tak trzeba.Butler oczekuje maxa na 3-4 lata.


0

@FcPortoFan1999 17 latek z Rosji

0

Ciezko byc bardziej utalentowanym zawodnikiem na riflu niz donk.Ultimate poza majorem.

0

@michal26 City odpada z 24

0

@MarFan Westbrook notuje najgorszy sezon w karierze.On nawet nie gra na 40% z gry.To fatalne staty.

1

@fart Tam z ławki wychodzi sprany Westbrook i chłopaki z draftu.Na ich miejscu to bym modlił się o zdrowie psychiczne i fizyczne jokera.

0

@MarFan Moim zdaniem błędy z poprzednich lat pogrążają ta organizacje.KCP i Brown oddani za darmo.RJ chyba tez za darmo.Co rok traca zawodników i nikogo nie dodają.Drafty fatalne oprócz tego Christiana Brauna.

0

@MarFan No Jokić gra w swojej lidze aczkolwiek nie widze najmniejszych szans by pokonali OKC w play off

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?