Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Lando Norris
0
@Stinger_ W sumie bardziej ciekawi mnie rekord goli Ronaldo w fazie pucharowej w LM.Tam to dopiero bedzie ciezko coś zrobic.Ronaldo ma chyba +60 bramek gdzies Messi kolo 30.
0
@Eklerek No jak słyszałem porównania jego osoby do Hamiltona to mi ręce opadały xd
1
@Eklerek McLaren w pierwszej części sezonu nie był tak mocny.To w sumie najbardziej zaważyło.Gdyby McLaren był tak dobry jak w drugiej czesci sezonu to Landro mógłby wiecej ugrać
0
@Stinger_ Pieniądz rządzi tym światem a LM zaczyna już chyba być mało opłacalna względem takiej superligi.
0
@Stinger_ Zanim Haaland i Mbappe się zbliżą do Ronaldo to już dawno te rozgrywki będa miały inny format i będzie to jakaś superliga.Nikt nie ma szans.Nie wierze ze LM bedzie istniec za 10 lat.
1
@Stinger_ Jego wynik jest nieistotny bo i tak nikt go nie dogoni
0
Musiałby Lewy jeszcze kilka lat pograć i liczyć że cały czas będzie forma i dobry zespół do grania.Pewnie zatrzyma się gdzies na 115-120. @mekston
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Mati Borek w prime
1
@KamQiX Chyba nie rozumiesz o co w tym chodzi albo nie chcesz rozumiec drogi KamQixu
0
@ACMaldini3 Onana jest solidnym bramkarzem
0
@takisobiektos Strasznie takie coś odpycha
0
Bardzo ciężko jest odkleić łatki z dopingiem.Już do końca kariery będzie to zarówno z Sinnerem jak i Igą.Niby są topowi i wygrywają ale afery w tle psują smak tych zwycięstw.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamiVeB Wizards mają serie chyba 12 albo 13 porazek z rzędu,to kelnerzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Znaczy on i tak swoje strzeli tzn obstawiam ze ukąsi z 25-30bramek na koniec sezonu bo juz ma 9 chyba i będzie wzrost formy ale no to nie jest ten Mbappe z najlepszych lat
1
@fart On w Liverpoolu by pasował w szybkim ataku
3
Wydawało się że Mbappe pasuje do Realu ale chyba to nie jego klimat.W PSG był największa gwiazdą i wszystko było grane na niego a tutaj dodatkowa opcja w ataku.PSG było lepsze z Mbappe i Mbappe był lepszy gdy był w PSG.
5
@MesQueUnClub96 Nie no nikogo nie obchodzi dodi bundesliga
3
Swoją droga tak słaby Real w tym sezonie traci tylko 1pkt w lidze jesli wygra swój mecz.Tu powinno być +5 na spokojnie.
7
Tyle ile Kurtuła wyjmuje piłek Realowi to chyba żaden bramkarz w ostatnich latach nie miał az takiego wpływu na swój zespół.Niesamowity Belg.
3
@NeroTFP1 Brakuje tej jakości na trawie ale może z nowym trenerem będzie progres
0
Ale Bradley Beal się zasadził na Jamesa.Świetnie się ogląda Phoenix gdy wszyscy są zdrowi.
1
Jest wysoko
https://x.com/krolbijedame/status/1861317660702638325
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Czyli co z karnych dzielimy na pół
1
@MesQueUnClub96 Widze u Kane'a 20 bramek w 18 meczach
0
@MesQueUnClub96 Dodi Robert pewnie będzie rotowany troche i nie bedzie grał wszystkiego