Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Taka dyspozycja chyba jest nie do utrzyamnia ale jak zakręci się w okolicach 40/45 bramek to i tak będzie rewelacja.
44
Ale graficzka fajna
0
Ciężkie to życie PSG bez Mbappe.Francuz co sezon mimo wszystko pakował po te 40-50 bramek i PSG bywało w półfinale czy finale LM.Teraz to może się okazać że wgl nie awansują.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Chłop próbuje go kopiowac na trenerca ale srednio to wychodzi
0
Sporting Amorima to już przeszłość
2
Ale LaMelo wziął się do roboty.Super się go ogląda.Jest efektywny i efektowny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Morant ma 1,88 wzrostu ale gdy idzie w powietrze to zawodnicy czują respekt.
0
Wszołek chyba nie lubi Lecha
1
Draymond ma blisko 2m wzrostu
4
@AFA Powiem tak...Amorim w Sportingu był kotem ale tutaj amatorka
1
To wygląda jakby zawodnik Leganes miał gol Realu na kuponie w 1 polowie.Chłop kręci się z piłka przed polem karnym jakby wygrywali 5;0 i grali z Getafe
1
Jaka brama zawodnika Ipswich woow
0
Jak Rashford strzela bramki to coś się dzieje
0
Ah te ręki. @mekston
0
@FcPortoFan1999 Popito?
5
Niedziela. @Popitek12 @mekston
9
Mega skillowy piłkarz.Mam wrażenie że klubowo nie do końca wykorzystany.Niby trochę wygrał ale mogło być tego więcej.Real też pewnie żaluje ze go sprzedał w tamtym czasie.
1
@esem91 Problem z nim jest taki że jego brak jest niezauważalny.On nie sprawia że drużyna jest lepsza i tez nie jest must have do grania.Niestety.
12
Jak oceniasz tą bramke Kane'a? @MesQueUnClub96
4
@PatrychoO Swoją droga kapitalny odcinek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Po kazdym mozna by było się tego spodziewać ale Kounde?
0
Kapitan.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1860442324062360047
1
@macio_944 Blędy indywidualne pogrążyły ten mecz ale beda wieszac Dr Flicka
0
@MesQueUnClub96 Kurcze dodi zgadzam się z toba
0
To jeden z tych meczy gdzie remis smakuje jak porażka.
1
@kanver_ Casado tez się nie popisał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika