2

@Piotrek1993 Myśle ze ma szanse być solidnym,pewnym starterem w ekipie wygrywającej

0

@FcPortoFan1999 Wiggins,Brandin Podziemski,ktośi picki

0

Na Jimmego zawsze będą chętni.GSW powinni pójsc tu na całość i zmaksymalizować szanse Currego na mistrza.Steph juz ma 36 lat.


3

Chyba nawet to jest rekord ogólnie na świecie.Aż 13 asów w jednym meczu to naprawde trzeba mieć niesamowity dzień.


9

Gdyby takie godziny były zawsze..ale i tak super że będzie można przy serniku obejrzeć fajne mecze.


3

@agaFCB W takich chwilach odswieżam najlepsze zagrania Carlosa Alcaraza Garfii na Wimbledonie 2024

5

@MesQueUnClub96 tłumaczący la bambie czemu Lewy nie strzela setek.


4

@MesQueUnClub96 Ty już złamałeś regulamin swoimi prowokacjami z 231321 razy a i tak nikt cię nie zbanował.Oj dodi.

4

@Mitch_Atleta Najgorszy to Dodi Lukebakio

7

4

@Popitek12 O tej godzinie?Co ty będziesz tam robić

10

Ty tez @Popitek12 lubisz takie akcje?Swoją droga Araujo polubił ten post Cristiano na instagramie więc chyba transfer do Al Nassr.


0

@FcPortoFan1999 Kazdy u nas mieszka po calej Polsce więc raz w roku lepiej dluzej posiedziec

0

@BorzyKrzys @FcPortoFan1999 Juz dawno po spotkaniu a dzisiaj i tak wczsniej zaczelismy bo od 15

1

Dziwne uczucie.


0

@MesQueUnClub96 Aha to powodzenia

3

@MesQueUnClub96 Nie masz lepszych zajęć w wigilie niz walka ze spamem na barca.com?

2

@MesQueUnClub96 Wciąż twój płacz jest dziwny

3

@MesQueUnClub96 Widze ze placzesz o tych kiepskich a nikt ci nie każe tego czytać

7

@MesQueUnClub96 Dodi jesli cos cie nie interesuje to przecież mozesz ominąć.Myślałeś o tym?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@MesQueUnClub96 To data twojego urodzenia również

0

@fejkenq Palmer ma kontrakt do 2033

5

Największy talent jaki miał United w ostatnich latach.Ciekawe czy ktoś go kupi np PSG po sezonie.


0

@escarabajo Jak to mówią...za darmo to uczciwa cena

2

@macio_944 To napewno ale wydawanie dużych pieniędzy na duże nazwisko to ryzykowny temat.Te drogie transfery to tak wzmocniły Barcelone że nikogo już nie ma z nich.Coutinho,Dembele,Griezmann a Frenkie się trzyma fotela i pewnie nie puści do końca.Już nie wspomne o takich kwiatkach jak Ferran czy bestia z Brazylii Roki.

5

@macio_944 Ludzie tu wyskakują by sciagąc Davida,Isaka czy innego Lauataro a tak szczerze to mam jakieś dziwne obawy ze by gorsze liczby kręcili niz Robercik

1

@zodiak_10 Chyba tak

1

@zodiak_10 @codemat chyba to robił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?