Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Piotrek1993 Myśle ze ma szanse być solidnym,pewnym starterem w ekipie wygrywającej
0
@FcPortoFan1999 Wiggins,Brandin Podziemski,ktośi picki
0
Na Jimmego zawsze będą chętni.GSW powinni pójsc tu na całość i zmaksymalizować szanse Currego na mistrza.Steph juz ma 36 lat.
3
Chyba nawet to jest rekord ogólnie na świecie.Aż 13 asów w jednym meczu to naprawde trzeba mieć niesamowity dzień.
9
Gdyby takie godziny były zawsze..ale i tak super że będzie można przy serniku obejrzeć fajne mecze.
3
@agaFCB W takich chwilach odswieżam najlepsze zagrania Carlosa Alcaraza Garfii na Wimbledonie 2024
5
@MesQueUnClub96 tłumaczący la bambie czemu Lewy nie strzela setek.
4
@MesQueUnClub96 Ty już złamałeś regulamin swoimi prowokacjami z 231321 razy a i tak nikt cię nie zbanował.Oj dodi.
4
@Mitch_Atleta Najgorszy to Dodi Lukebakio
7
@MesQueUnClub96 Oczywiste ze @Popitek12
4
@Popitek12 O tej godzinie?Co ty będziesz tam robić
10
Ty tez @Popitek12 lubisz takie akcje?Swoją droga Araujo polubił ten post Cristiano na instagramie więc chyba transfer do Al Nassr.
0
@FcPortoFan1999 Kazdy u nas mieszka po calej Polsce więc raz w roku lepiej dluzej posiedziec
0
@BorzyKrzys @FcPortoFan1999 Juz dawno po spotkaniu a dzisiaj i tak wczsniej zaczelismy bo od 15
1
Dziwne uczucie.
0
@MesQueUnClub96 Aha to powodzenia
3
@MesQueUnClub96 Nie masz lepszych zajęć w wigilie niz walka ze spamem na barca.com?
2
@MesQueUnClub96 Wciąż twój płacz jest dziwny
3
@MesQueUnClub96 Widze ze placzesz o tych kiepskich a nikt ci nie każe tego czytać
7
@MesQueUnClub96 Dodi jesli cos cie nie interesuje to przecież mozesz ominąć.Myślałeś o tym?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@MesQueUnClub96 To data twojego urodzenia również
0
@fejkenq Palmer ma kontrakt do 2033
5
Największy talent jaki miał United w ostatnich latach.Ciekawe czy ktoś go kupi np PSG po sezonie.
0
@escarabajo Jak to mówią...za darmo to uczciwa cena
2
@macio_944 To napewno ale wydawanie dużych pieniędzy na duże nazwisko to ryzykowny temat.Te drogie transfery to tak wzmocniły Barcelone że nikogo już nie ma z nich.Coutinho,Dembele,Griezmann a Frenkie się trzyma fotela i pewnie nie puści do końca.Już nie wspomne o takich kwiatkach jak Ferran czy bestia z Brazylii Roki.
5
@macio_944 Ludzie tu wyskakują by sciagąc Davida,Isaka czy innego Lauataro a tak szczerze to mam jakieś dziwne obawy ze by gorsze liczby kręcili niz Robercik
1
@zodiak_10 Chyba tak
1
@zodiak_10 @codemat chyba to robił