Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@budel17 Naszczęscie tu jest laliga i Barcelonie nie grozi brak top4 a City juz tak
3
Karny Haalanda.
1
@takisobiektos Iker ogólnie jest bardzo czesto zaniżany w rankingach względem innych kiperów
1
@AlphaNumeric Czy ja wiem,argumenty zawsze jakieś sa
1
@mekston Sinner i Carlitos spokojnie mogą zrobić podobne liczby względem big 3
8
Nawet niezły ranking względem tego z ESPN
1
@mekston No to napewno chociaz Haaland po prostu jest 9 i bez podań ma po prostu ciezko
0
@AmigoBlancos Mbappe lepiej się klika bo jest większa gwiazdą
0
@Kamiloza91 Pewnie nie bo by zagrali partidazo z hat-trickiem Haalanda
1
@Popitek12 Słuszna uwaga
0
Klasyczny Josh Hart.
1
Cole Palmer by trafił
0
@mekston Ma odejsc po sezonie do Arabów
0
Tak zmarnowany rzut Currego...
0
@michal26 I tak Lakers win
1
@JimMorrisonFCB I to tak z dnia na dzień...dziwna sprawa.
0
@JimMorrisonFCB Własnie gdzie jest Colon
5
Zawsze jak mam kiepski humor to odpalam mecze Rudego Goberta
0
@zadafcb Joel w swoim stylu
1
@takisobiektos Dzisiaj Minnesota w swojej najlepszej wersji z tamtego sezonu.Ta elitarna obrona dała im finały konferencji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Szczerze to ja bym rozwalil to Phoenix i oddał Bookera i KD za duza liczbe picków i poszedł w przebudowe.Ten projekt i tak nie ma zbyt duzego sensu.Tam nie ma druzyny mistrzowskiej
0
@FcPortoFan1999 Idealnym partnerem do Wembiego byłby taki Trae Young albo Devin Booker.
3
@mekston @FcPortoFan1999 San Antonio potrzebuje gwiazdora na pozycji rozgrywającego do Wembiego.Taki który co każdą noc dorzuci pewne 25pkt i powyżej 5 asyst.Tu powinni szukac kogoś.
2
@MesQueUnClub96 Zaczynam się ciebie bać.
1
Ograniczyć proste straty,rozwijać rzut za 3 i Jeremy będzie naprawde bardzo pożądanym zawodnikiem w lidze.
0
@MesQueUnClub96 Nie pamiętam więc dlatego pytam
0
O co chodzi z tymi psami? @MesQueUnClub96
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7547146#comment-7547153
0
Moze za rok Cavs dostaną mecz w święta.
2
@ikar34 Szczerze to nawet nie wiem kto to jest i chyba dobrze