Emerald
Dołączył/a: sierpień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@SelloutCrowd ojjj chyba coś Ci pamięć szwankuje :)
0
Czemu on się wypowiada na temat tego jakie są szanse przybycia Mbappe do Madrytu? Na miejscu Floreza byłbym poważnie niezadowolonych takiego pierdaczenia.
2
Bojana uwielbiałem. Krótko, niestety zdecydowanie zbyt krótko, ale był wspaniały. Zdecydowanie bardziej mi szkoda Bojana niż Ansu, Gaia czy całej rzeszy środkowych pomocników.
A wszyscy którzy tu pierdaczą o jego przeciętnych umiejętnościach ewidentnie go nie oglądali.
0
Co za stek bzdur… zagrał dwa dobre mecze a ten pajac już płacze…
0
@kubafcbarca a ile Atleti zapłaciło Barcelonie za swojego najlepszego zawodnika? ;)
0
@LatajacyHolender myślę, że on doskonale wie, że im bliżej kontraktu, tym bardziej Athletic będzie skory go ozłocić.
In a sprawa, że chłopak wydaje się znacznie przerastać brata i może ambicje też ma większe. Nie narzekałbym gdyby go sprowadzili :)
1
Ojjj, jesli utrzyma poziom z zeszłego sezonu to byłby idealny na lewe skrzydło do nas za rok czy dwa. Do tego czasu FFP będzie ogarnięte i do boju!! :)
0
@LatajacyHolender Oj, myśle, że Nico podobnie jak brat będzie nie do wyjęcia, bo się nigdzie nie zechce ruszyć.
0
@th@les chorizo o to, żeby się zgodził an przedłużenie kontraktu w ramach którego zarobi takie same pieniądze, tyle tylko, że przez rok czy dwa dłużej. W związku z tym rocznie będzie zarabiał mniej, czyli obciążenie FFP wynikające z jego zatrudnienia będzie mniejsze.
Trzeba się jakoś dogadać, bo to zawodnik fundamentalny i w doskonałym wieku.
0
@luka1995 Gavi nie jest obowiązkowy na tej pozycji. Może tam być Gundo albo Felix.
0
@luka1995 w takiej jak wczoraj.
0
@luka1995 tak. Obaj nie byli blisko pierwszego składu i potrzebują grać znacznie więcej niż mogliby u nas.
2
@Gregorio888 dokładnie. Roberto nie każdy mecz gra słabo. Tylko te, w których wychodzi na boisko!
0
@luka1995 hola, hola bo się mocno zagalopowałeś :)
W Barcy strzelił jedna bramkę, a w Ossasunie chyba 6 z czego dwie w pucharze. Wiec nie przesadzajmy z tym ważnym ogniwem. Owszem grał sporo ale jakikolwiek udział przy bramce zaliczał tam mniej więcej w co czwartym meczu.
I właśnie na tym polega problem. To jest jeździec bez głowy a do tego nieskuteczny. Oczywiście, może jeszcze dorosnąć, ale szanse na to są bardzo małe. A jesli tak się stanie to mamy odkup za 20 baniek. Wszyscy wygrywają :)
Dodam jeszcze, bo wspominałeś Neymara. Owszem, Naymar start miał dość wolny, ale ten start trwał kilka tygodni, a przed owym startem seryjnie zdobywał bramki tam gdzie grał. Czyli coś, czego Abde nie robił nigdy…
0
@luka1995 nie zapominaj, ze on w Barcy debiutował dwa sezony temu. I pograł w Ossassunie w zeszłym sezonie. Myśle, ze widziałem wystarczająco :)
1
@luka1995 ja myślę, że wypożyczenie Ansu jest bardzo dobrym zagraniem, bo dostanie szanse żeby sie odbudować i sprawdzić w PL.
A Abde jest zbyt słaby na Barce. Pokazał w debiucie w tym sezonie, że nie można na nim polegać…
7
Kadra dużo mocniejsza niż rok temu moim zdaniem.
0
@luka1995 niestety, ale nie można mieć w składzie grupy skrzydłowych „na wszelki wypadek” jeśli się chce grać jednym…
0
@Kulakula oj trochę pograł. U nas i w Osasunie, gdzie tez nie pokazał stabilizacj na dobrym poziomie. Fajny zawodnik ale nie na poziom Barcy.
0
@luka1995 na skrzydła są Raphinha, młody kocur i Ferran. Biorąc pod uwagę, ze gramy jednym to w zupełności wystarczy.
0
@Mavcin1980 dokładnie :)
2
Cudowne te ploty. Betis bierze pol Abde za 10 baniek. NIE! AV, OSSASUNA I SEVILLA wchodzą do gry!
Jednak Betis bierze pol Abde za 9 baniek :)
0
A co ma opcja wykupu do FFP??!! Nie mogę już z tymi bzdurami wszędzie…
0
Moment… jakie 70-75% pensji? Ja pierdziele, to jest masakra…
0
Zastanawia mnie na czym polega to naciskanie…
Girona - chcemy Erica.
Barca - nie ma mowy
Girona - ale my go bardzo chcemy!
0
Chyba sobie jaja robią, żeby wypożyczać zawodnika do Totenhamu i jeszcze pada jakikolwiek temat pensji…
Totanhamu nie stać i nie maja miejsca. Nie ma z kim i o czym gadać…
0
@Coutinho007 Spurs pokryli. Tzn wiem, że kontrakt jest ogromny, sam o tym wiele razy pisałem. Nadal, dziwne było to, że żadnych innych drużyn PL się nie wymieniało w jego kontekście…
0
No wreszcie! Zastanawialem sie od dawna czemu Lenglet dobrze wypadl w Totkach i nikt go w PL nie chce!
4
Uhhhh, emocji sporo, zdecydowanie za dużo biorąc pod uwagę, ze było 2:0 :)
Obserwacje?
1. To jak bardzo beznadziejny jest Sergi Roberto jest wręcz szokujące
2. Lewy gra jak ciało obce
3. Ferran na 9
4. Wygląda to tak jakby Lewy i Fati mieli jakiś problem ze sobą nawzajem.
0
@FCBurnley Ja napisałem jakie mam zdanie w danej sprawie a ty się na mnie rzucasz, i kto tu ma problemy emocjonalne?
Nie pisze nic o jego kontrakcie, pieniądze mu się należą. Tak jak tobie należy się troskliwsza opieka mamy.