0

Frimpong i Balde, to by chodziłoooooo!!!

Tylko pytanie co dalej, bo Flick chce grać 1-3-5-2 to nam skrzydło nie potrzebne a Lamine będzie ściągany do środka. Ja tam nie lubię tego systemu… No ale tutaj faktycznie skład wydaje się pasować po transferze na prawe wahadło.

0

@normasubiektywna od transferu Todibo mamy 20% wiec czesc z tego by do nas wrocila... :)
Nie zebym popieral takie rozwiazanie, bo to mogloby byc dosc trudne mentalnie dla niego do ogarniecia...

1

Jak dla mnie trzeba bedzie go sprzedac jesli nadal bedzie robil problemy. Oczywiscie szkoda zawodnika o takich umiejetnosciach i potencjale w tym wieku, ale mamy mocna obrone i nie warto ryzykowac, ze odejdzie za darmo.

Po akcjach zwiazanych z czerowna kartka z PSG (nie sama kartka, ale jego wypowiedziach i zalach) stracilem wiare w niego jako leadera.

0

@Rsk94 No racja :)

2

Cala nadzieja w tym, że to Sport, wiec pociągają pierdoły na każdym kroku.

0

Mało, że Portugalczyk to jeszcze Pepe… nie wiem, co się dzieje. Portugalczycy w Barcy się nie sprawdzają!

0

No I brawl! Tulip, żeby kwota odkupu była sensowna i jazda!

1

@Rupert_Haubica zgadzam się, z że powinien stracić opaskę. Nie wiem czy na korzyść Gundo. Faktycznie tylko jeden sezon… chociaż w sumie zawsze na boisku!

0

Jeśli się okaże, że nie do ogarnięcia jest sprawa Roque to nie wyobrażam sobie, żeby ktoś (Deco przede wszystkim) za to nie odpowiedział.
Jesli faktycznie chłopak się nie nada jako zmiennik u Flicka z potencjałem rozwojowym, musi znaczyć, że ktoś za ten transfer przytulił kasę i powinien ponieść karę…

1

No i dokładnie o to chodzi! Ja Fermina uwielbiam, wiec z pewnością nie będę lobbował za sprzedażą, ale właśnie w ten sposób powinnismy działać. Dawać pograć, później po sezonie ocenić czy zawodnik ma przyszłość w klubie i jak zdecydujemy, że nie to kwoty w okolicach 30-50 powinny być do podniesienia!

0

@Tlener Tu nie chodzi o cieszenie, sie ze przegralismy z klasa, tylko o to, ze cos sie dzieje.

Pewnie, przegralismy z Holandia, ale zagralismy dobry mecz i to grajac w pilke. Mozemy oczywiscie kontynuaowac narzekanie, ale moze lepiej postarac sie kontynuowac budowe i cos postawic do mistrzostw swiata, bo o ile pamietam to byl nasz glowny cel po przebudowie.
Gra na EURO po tym co sie dzialo za Portugalskiego Piechniczka jest juz niezlym bonusem.

W Polsce futbol bedzie na takim wlasnie poziomie jak bedziemy wszystko rozpieprzac, bo po kilku miesiacach pracy nie zostalismy jeszcze Europejska potega...

0

@Zielony55 Prosze Cie.

0

@BORO_12 spoko, nie chcę się wdawać w debatę na ten temat, bo jest to temat nudny, ale mnie to tak denerwuje, że w końcu musiałem coś napisać :) pocieszające jest to, ze to cześć FFP UEFA a nie tylko nasza o ile się nie mylę…

@th@les pewnie miałoby sens, ale moim zdaniem on po pierwsze jest wart więcej kasy i liczę na to, że coś pokaże na EURO. Zgadzam się z Boro, że on raczej na 9 i tam na początku sezonu radził sobie bardzo fajnie, nie wiem czemu Xavi to zarżnął. Poza tym uważam, że sprzedawanie takich zawodników za takie pieniądze ogólnie nie pomaga temu jak jesteśmy postrzegani na rynku.

Mówiąc wprost - byłbym za tylko gdyby to miało nam w czymś bardzo pomoc, w co wątpię.

0

@BORO_12 mnie tam całe to gadanie o amortyzacji denerwuje i nie mam pojęcia kto wymyślił takie abstrakcyjne podejście do kosztów transferów zawodników. Amortyzacja jest związana ze zużywaniem się środków trwałych, a w piłce nożnej ni z tego ni z owego zaczęto rozbijać koszt transferu na lata kontraktu i „amortyzować”… bez sensu.

0

@DonPancio powiem vice versa i zakończę tą jałową dyskusję.
Pozdro.

0

@DonPancio proszę Cię. Nawet jesli w tym konkretnym sezonie Xavi miał lepszy skład to mi nie wmówisz, że Koeman miał skład na 8 miejsce.
No i dodać należy ze z tej dwójki, poprzez wszystkie sezony najlepszy skład miał Koeman, a mistrzostwo zdobył Xavi…
Laporta nawet przy jego ostatnich szaleństwach i całym obciachu który robi to stawia ten klub na nogi po tym jak go Barto wywrócił.

0

@DonPancio No dobrze, dobrze. Ja pucharu nigdy nie liczę, ale to ja. Zapomniałem o nim.

A to, że Griezmann z Messim niewiele dawał to właśnie dokładnie wina trenera. Jakoś po odejściu z Barcynzmienil pozycję na taką w ktorej dawałby bardzo wiele :)

A o kontuzjach możemy chyba sobie darować debaté, bo Xaviemu tez ich nie brakowało ;)

0

@Pawlak1992 No dobrze...

4

Co Musiała grał to masakra… ja nie wiem jak Flick widzi w Pedrim katalońskiego Musiale. Ten drybling i dynamika, wow!

1

@DonPancio to prawda, ale w sezonie kiedy miał Messiego nic nie wygrał, a Barca grała fatalnie…
@Pawlak1992 - miał Depaya, który przyszedł w gazie. A ww wcześniejszym sezonie miał Messiego i Griezmana… proszę Cię.

1

Czyli jest dokładnie tak jak mówiłem. Skubaniutki nawet na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron się nie zgadza, bo wie, że Barca nie ma wyjścia…

1

@Arczi87 choćby nie wiem jak słaba była Barcelona pod względem strukturalnym to nie zasypie tego, że Koeman był fatalnym trenerem.
Zarówno jeśli chodzi o grę, jak i atmosferę czy zachowanie.
Darowałby sobie to pierdaczenie bo fakty są faktami…

0

Es lo que hay Ronald. Es lo que hay.

2

@DonPancio Koeman miał Messiego…

1

@LionelKessie dokładnie.

0

@Joopiter ale oczywiście, ze musza mu pozwolić trenować. Ja nic o tym nie piszę.
Natomiast z pewnością nie musza go rejestrować. Co więcej, biorąc pod uwagę sytuacje finansową i FFP, nawet nie mogą :)

Co do klauzul w kontrakcie, dam sobie rękę obciąć, że jego kontrakt nie ma takich zapisów, bo kiedy był podpisywany nie było tematu problemów z rejestracją…

1

@Joopiter Bo jestem pewien, że on liczy na rozwiązanie kontraktu przez Barcelonę i wypłacenie tego co mu się należy (a to chyba 32 banki brutto?) albo przynajmniej części tego. I jak już to nastąpi to dam sobie rękę obciąć, ze jednak skusi się na Arabię z dodatkowym bonusem, bo będzie miał kartę na ręku.

Żeby było jasne - on zdecydowanie ma umiejętności żeby grać w europejskiej drużynie grającej regularnie w Lidze Europy. Może nawet w LM, z dolnej połowy. Tylko, żeby tak było musiałby się zgodzić na poważna obniżkę wynagrodzenia, bo żaden z klubów gdzie mógłby grać nie będzie w stanie mu zapłacić tyle (albo nawet kwotę zbliżona) co ma w Barcy.

Wiec czysta kalkulacja - sport czy kasa? Widać co wygrywa u niego, wiec sugeruję, że nie ma ambicji :)

0

@Litman ale też nigdy nie był podstawowym zawodnikiem…

0

@ViscaelBarca2007 A Fati był następnym Messim… a poza tym Lenglet, nawet jako podstawowy zawodnik Barcy, nigdy nie zachwycał…

0

Można się czepiać, że typ nie ma sportowych ambicji za grosz, ale pewne jest, że się umiał ustawić :)
Drużyna hokeja na wrotkach mogłaby skorzystać na takim wzmocnieniu!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?