Luis de la Fuente: Nico i Lamine gwarantują przyszłość hiszpańskiego futbolu

Krystian Cichocki

8 września 2023, 20:59

Marca

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Reprezentacja Hiszpanii mierzyła się dzisiaj o godzinie 18:00 z Gruzją. La Roja pokonała swoich rywali na wyjeździe 7:1, a jedną z bramek zdobył Lamine Yamal. Po meczu selekcjoner kadry Luis de la Fuente udzielił krótkiej wypowiedzi.

Analiza postępów Hiszpanii: Analiza jest bardzo pozytywna, ale musi być przeprowadzona spokojnie. Mamy chęci, odwagę, wartości, które staramy się uwydatnić na każdym zgrupowaniu i w każdym meczu. Jestem szczęśliwy z powodu zawodników, zasługują na wszystko.

Przyszłość: Martwię się tym, co mogę kontrolować. Rozmowy są poza moją kontrolą. Zajmuję się przygotowaniami do meczów, cokolwiek się mówi. Czuję się silny dzięki wsparciu moich zawodników.

Kontuzje Olmo i Asensio: Nie wyglądają na poważne, zobaczymy, jak się rozwiną. Nie znamy jeszcze zakresu. To jest najgorsze.

Nico i Yamal: Jesteśmy szczęśliwi, gwarantują przyszłość hiszpańskiego futbolu. Jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni do pokolenia graczy, którzy przechodzą i których znamy. Również do weteranów, którzy ułatwiają nam bycie razem.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Piękny duet Jamal + Nico Williams, trzeba było ruszyć po Baska póki nie przedłużył kontraktu, taki Dembuz tylko mądrzejszy, z lepszym wykończeniem, z końskim zdrowiem, idealny na oba skrzydła

@LatajacyHolender Końskie to ma jego brat Inaki, ten chłopak trochę mało jeszcze grał.

@LatajacyHolender ale o ile mi wiadomo Nico ma kontrakt do 2024 roku, chyba że coś przeoczyłem. Jeśli nie będzie chciał go przedłużyć to pojawi się piękna okazja na rynku.

@LatajacyHolender de ja vu?
Mogłeś podlinkować swój komentarz, byłaby ew. Dyskusją w jednym miejscu.

@LatajacyHolender Tylko, że Nico nie przedłużył kontraktu. Po sezonie wygasa.

@LatajacyHolender Oj, myśle, że Nico podobnie jak brat będzie nie do wyjęcia, bo się nigdzie nie zechce ruszyć.

@Dzieniu to już będzie za późno, może być za dużo bogatszych rywali

@Emerald No właśnie nie wiem, gdyby tak było dawno by przedłużył kontrakt o 5-6 lat a tu cisza, ostatni rok. Na pewno trzeba rozmawiać, namawiać, jak chce skończyć jak brat jako król prowincji to jego sprawa ale Xavi na pewno powinien wykonać telefon i pokazać że go widzi u nas

@LatajacyHolender myślę, że on doskonale wie, że im bliżej kontraktu, tym bardziej Athletic będzie skory go ozłocić.
In a sprawa, że chłopak wydaje się znacznie przerastać brata i może ambicje też ma większe. Nie narzekałbym gdyby go sprowadzili :)
« Powrót do wszystkich komentarzy