Dynak
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@PabloVEB Ja słyszałem, że ma dostać 30 milionów za podpis pod umową od Liverpoolu.
0
@FC1899Barca Niech PiS podniesie minimalną krajową do 100 zł za godzinę i da 1500 na każde dziecko :) wtedy nie będziesz dymany. Kur.... przecież ta inflacja jest też przez sztuczne zwiększenie zarobków... jak pracodawca musi zapłacić pracownikowi więcej, to potem musi ściągnąć więcej od klienta. Czy wy się tego Janusze nigdy nie nauczycie. Im więcej sztucznej ingerencji w rynek tym więcej sztucznych zawirowań, na rynku jest za dużo pieniędzy za mało towaru...
5
@FC1899Barca To jest przekleństwo tego kraju. Opozycja krzyczy, że jest inflacja bo PiS rozdaje kasę... co oczywiście jest prawdą i dramatem, a jak PiS rozdawał kasę to w tym samym czasie krzyczeli, że jakby oni byli u władzy, to rozdaliby więcej. A teraz jako rozwiązanie problemów z inflacją proponują podwyżki dla budżetówki o 20 % :D co jeszcze bardziej zwiększy inflację. Polacy nie są idiotami i jakby mogli to pogoniliby ten rząd do 100 diabłów, ale alternatywa jest równie beznadziejna, czasem mam wrażenie, że te dwie opcje różnią się tylko światopoglądowo, a jeśli chodzi o zarządzanie sferą gospodarczą, to różnice się całkowicie zacierają. Z taką opozycją czekają nas jeszcze ze dwie kadencje PiSu
2
@vangoor To byli zawodnicy ofensywni, grający na pozycjach gdzie grał Messi. Wyjęci z ekip z jakimś planem taktycznym i pomysłem na nich, wsadzeni do drużyny która przez całe lata grała systemem, podaj do Messiego i jakoś to będzie. Dembele dodatkowo nie pomogły kontuzje.
0
@Medium :D byłem kiedyś w Pekinie i jedliśmy w Chińskiej knajpie ( w Chinach wszystkie knajpy są chińskie) i oczywiście jak to Polacy, beka, że pewnie dali nam Psa albo kota. Gość z Chin który był z nami był strasznie zdziwiony i wytłumaczył, że żeby zjeść pieska, to trzeba dobrze zapłacić, bo dużo łatwiej wyhodować świniaka czy krowę. Ale ogólnie jedzenie dziwaczne, jak u nas w garmażerce są pierogi i bigos to tam można trafić kacze łby w całości, smażoną świńską skórę i inne dziwactwa.
0
@Kondziubarca Czytasz rachunki zostawione przez Bartomeu to w cyrku się nie śmiejesz.
1
@Peszko07 Cen raczej nie mieli przystępnych, zapewne przegrali konkurencję z Biedrą i Lidlem.
3
@GeneralXavi Taka jest prawda. To niestety w najbliższych latach może się rozpaść, ale z kraju w którym w latach 90 była taka bida, że aż szkoda gadać, można było sobie żyły wypruwać a i tak się gówno miało, bo na twoje miejsce było przez bezrobocie 10 innych osób, gdzie na wsiach była taka beznadzieja po upadku PGR, że 90 % osób chodziło chronicznie najebanych, doszliśmy do momentu w którym jeśli ktoś tylko chce, to może naprawdę godnie żyć... Chu* jeden wie tylko jak to się dalej potoczy.
10
@Kgorecki2500 przydałaby się w Polsce porządna partia wolnościowa, w której nie zaprzątano by sobie głowy światopoglądowymi pierdołami, tylko realnie wpływało na tworzenie regulacji promującej rozwój gospodarczy i większe poszanowanie dla własności... daleka od rzeczy typu "czy Hitler wiedział" albo "Zawsze się trochę gwałci".
ale mam przeczucie, że jakby merytoryczni nie byli, to medialna klika obrośnięta wokół PiSu i PO, zniszczy albo przemilczy każdą dobrą inicjatywę dla rozwoju tego państwa.
0
@Hubsao Moim zdaniem to jest najbardziej prawdopodobna opcja której nie traktuję jak żart. muszą kupić prawoskrzydłowego, musi to być kot i trzeba zatrzeć złe wrażenie po tym jak Mbappe zrobił z nich debili a jak lepiej to zrobić niż wbijając szpilkę Barcelonie. Prócz niego mogą złapać jeszcze kogo ? Gnabriego, Sterlinga (raczej lewa strona). A Dembele to nie jest najostrzejszy ołówek w piórniku i może wywinąć takiego pirueta.
0
Póki Borek nie przyklepie sprawy zakładem o fitness... nie uwierzę.
5
@Zoker Jeb.any PiS... drukowali też inne waluty.
4
@Pilka_jest_okragla Panowie z Ameryki chcieli nakręcić film o Pileckim, ale był jeden warunek... w filmie nie miał być Polakiem a Żydem. Andrzej Pilecki Syn się nie zgodził.
1
@Mr8lack Netflix generalnie mocno zadołował na giełdzie i pierwszy raz od wielu lat mają więcej unsubów niż subów, co nawet pomimo wycofania się z Rosji jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia. Powodów podaje się kilka, ale główne trzy przyczyny to spadek jakości produkcji i faktycznie, produkcji jest zatrzęsienie, ale są to raczej niskonakładowe strzały bez dobrej obsady i efektów z których niewiele pozostaje człowiekowi w pamięci po obejrzeniu, rosnąca konkurencja i moim zdaniem najważniejsze, chora poprawność polityczna która jest często dorzucana od czapy i bez pomysłu, a czasami wręcz w sposób obniżający jakość produkcji - Wiedźmin, serial który miał być flagową produkcją a stał się pośmiewiskiem przez to chore parcie na silne postacie kobiece. W Polsce jeszcze nikt nie zwraca na to większej uwagi, ale w Stanach przez które przelewają się co chwilę małe "rewolucje" typu BLM i gdzie za nieuważne słowo można wylecieć z pracy, ludzie mają tego serdecznie dość i przynajmniej po pracy chcą od tego odpocząć.
0
@aleksandrowielki Jesteśmy o tyle w fajnej sytuacji, że już teraz FDJ przy braku kontuzji zawodników z linii pomocy, powinien być Rezerwowym. Pedrii, Gavi i Busi dają od niego więcej, a jest jeszcze średni acz młody Nico, Kessie na którego mega liczę i w planach Soler.
8
@Foro Niestety polskie szpitale to są udzielne księstwa a dyrektorzy i ordynatorzy szpitali zachowują się jak królowie, a jak jakakolwiek władza chce je ruszyć, to od razu cały światek medyczny podnosi rwetes. Mój brat był serwisantem na onkologii na Ursynowie przez 3 lata, jak opowiada jakie tam się pieniądze marnotrawiły to człowiek oczy przeciera. Każdy przetarg ustawiony, wymiana sprawnych sprzętów na nowe, chociaż kasę można było dać na coś innego, ale akurat ktoś już był dogadany, że mu ten a nie inny sprzęt zalega na magazynie. Podpisywane chore umowy z serwisami zewnętrznymi, które w życiu niczego w szpitalu nie naprawiły, bo szpital miał od tego swoich ludzi. Miliony złotych które rozchodziły się tylko przy okazji utrzymywania samej infrastruktury, a to pewnie tylko wierzchołek w porównaniu z tym jaka kasa musiała się mielić przy usługach medycznych, bo tam każdy wyżej postawiony zachowywał się tak, jakby pacjenci byli tylko słabym dodatkiem do miejsca gdzie się robi pieniądze a nie leczy ludzi. Niestety :) obraz polskiej służby zdrowia, serwowany nam w "na dobre i na złe" jest subtelnie zakłamany.
1
Jak znam Rosjan to oni go sobie sami oblali tą farbą, żeby mieć jakikolwiek pretekst do grillowania Polski... służby powinny się tym mocniej zająć.
0
Jeśli któryś z nich odkręci kran w kiblu, ma z niego płynąć Johny Walker, rozumiesz?
3
@Hubsao Pozbycie się go to był jeden z przełomowych momentów tej ekipy. To i sprzedanie Thiago za czapkę gruszek. Gościa wystawiali w Barcelonie na skrzydłach i napadzie gdzie się męczył okropnie, ale jak tylko dali mu zagrać na jego nominalnej pozycji to błyszczał. Powinni go przetrzymać te 2-3 lata i byłby naturalny zastępca Xaviego.
0
@arasz1819 podbijam pytanie, aż z ciekawości spytałem wujka Googla, ale nic nie znalazłem ?
4
@lucas/catalan Izrael bombarduje bombami miłości... tych samych rakiet używają Amerykanie.
14
Kamień z serca. Jeszcze tylko Gavi i mamy na czym budować przyszłość :)
0
@Firestone i pewnie będzie podobnie jak z VARem. Przedłużą kontrakt więc będzie ale i tak nikt z niego nie będzie korzystał.
2
@AmigoBlancos Najlepszy Pol - na jego programach człowiek nie dowie się niczego sensownego ale czuje się jakby gadał o sporcie z ziomeczkiem przy piwie. Chociaż Stanu i Smoku niewiele niżej.
najgorszy jak wyżej Kowal - gość wpie... się każdemu w słowo, drze jape, zero merytoryki. W tym przypadku bardziej jakby gadało się o sporcie z wąsatym wujkiem po połówce.
0
@kuff transfery na poziomie 70 milionów to było w tamtym sezonie coś całkowicie normalnego, 25 to nie była duża kasa... a za 10 (bo taki był faktyczny koszt transferu) kupowało się średniaczków, do klubów typu Bari, Koln.
https://www.transfermarkt.pl/transfers/transferrekorde/statistik/top/plus/0/galerie/0?saison_id=2009&land_id=&ausrichtung=&spielerposition_id=&altersklasse=&jahrgang=0&leihe=&w_s=
0
@BartqRKO Barcelona go kupiła za 25 milionów a sprzedała za 15, więc była zawrotne 10 milionów w plecy :D Chychryński stał się jakąś ikoną złych transferów ery Guardioli a zapłaciliśmy za niego grosze.
1
@fart Kiedyś trafiłem przypadkiem na jego koncert, znajomy dostał z roboty wejściówki VIP :D poszliśmy nastukać się darmowym alko. jego koncerty to jest zupełnie inna historia niż to co leci w radio, czyli jak zauważył kolega wyżej takie romantyczne piździryździ. Gość od wejścia powiedział, że nie będzie ani jednego kawałka który leci w radiu :D i faktycznie klimaty bardziej punkowe, trafiłem ich jeszcze na jakiś juwenaliach i też był sztos. Generalnie mocno polecam :)
5
całym sercem za city ale tu był czysty karny... na ch.. im ten VAR ?
3
z jednej strony padł jak kukła z drugiej po co najbardziej doświadczony gracz pcha się z łapami w polu karnym, jak przeciwnik nie ma żadnych szans na dojście
1
@Kalipso :) ooo serdeczne dzięki.