0

wymieniaj tych dziesięciu, bo aż jestem ciekaw

0

Milik dostał stówkę ale miesięcznie a nie tygodniowo

0

zgadzam się w 100%, największy żal do Martino mam własnie oto że w tym roku grały nazwiska a nie ten kto dawał drużynie najwięcej. to samo tyczy się Fabregasa z początku sezonu czyli okresu w którym grał mistrzowsko , który z uporem maniaka pchany był na ławę albo atak bo przecież musiał grać Xavi, którego jak ostatnio zaobserwowałem bardziej obchodzi statystyka udanych podań niż to że przynajmniej jedno z dwóch setek w czasie meczu będzie otwierające. Mam szczerą nadzieję że nowy trener będzie miał na tyle odwagi żeby posadzić nawet Messiego jeśli ten będzie dreptał zamiast biegać.

0

Mi się ten skład podoba i to bardzo. Fabregas na swojej pozycji, tam gra świetnie. brak Xaviego którego bardzo szanuję, ale który spowalnia grę i to niemiłosiernie. I przede wszystkim Pedro na lewej, gość który zawodzi, zazwyczaj gra bezbarwnie ale, jest szybki i jak ma dzień konia to potrafi sam rozstrzelać przeciwnika, a bądźmy szczerzy możemy ten mecz wygrać tylko umiejętnościami indywidualnymi, bo taktyki to my nie mamy już od kilku dobrych miesięcy żadnej. co do Bartry to też nie byłbym taki do przodu, gość zapowiada się świetnie, ale zauważcie że najlepsze spotkania rozgrywa z średniakami, z topowymi drożynami się spala, Masche za to jest niski, i nie gra nic w powietrzu, trener miał ciężką decyzję i postawił na doświadczenie, osobiście chyba tez bym tak zrobił

3

i jeszcze Ronaldo, nie zapomnijcie o Ronaldo

0

Głupota totalna to by była. Nie można grać samymi wirtuozami jak Neymar czy Iniesta, bo to do niczego nie prowadzi, trzeba też piłkarzy walczących i wybieganych a Alexis ma w sobie wszystko, ma technikę na poziomie Barcelony, jest tez silny fizycznie i niesamowicie waleczny. Jak dla mnie najlepszy zawodnik Barcelony w tym roku ( a na pewno w pierwszej rundzie) i największe nieporozumienie czemu nie został obdarzony zaufaniem przez Martino- szczególnie w najważniejszych spotkaniach. Prawda jest taka że aktualnie Barcelona nie jest w stanie kupić piłkarza na tą pozycje który byłby na poziomie Alexisa bo musieli by dać za niego z 50 -70 milionów. utrat takiego piłkarza była by porównywalna z głupotą jaką zrobili w przypadku Tiago albo i większą

0

to ja już powiem jak to było :( to ja zajebałem ten portfel

0

wiele osób mówi że real zagrał dziś słabo a u siebie dojadą bayern na spokojnie. jak dla mnie oni zagrali jak zawsze, piłka prosta jak jebanie, krzyżowe piłki z głębi pola do Ronaldo, masę indywidualnych zagrać, mocnych strzałów i nurkowania, zero pomysłu, zero konceptu, tak można ograć sporting albo osasune ale nie bayern który ma dobrą obronę, mocny środek i kapitalny atak. real pomijając puchar króla rok temu od dobrych 7-8 lat nie wygrał z żadną poważną drużyną, może i jest to maszynka do rozpijania ogórków ale nie europejskich gigantów, stworzyli sobie w tym spotkaniu ze dwie klarowne sytuacje, a bramkę strzelili po masakrycznych błędach obrony monachijczyków, mam szczerą nadzieją że Bayern wybije w madrycie, murinho ten chamski styl gry z głowy

0

nie wiem czemu tak psioczycie na messiego gdyby nie on to by była kicha totalna, kilka głupich strat o które każdy płacze, ale nikt nie zauważył, że wszystkie, dosłownie wszystkie groźne akcje, były po jego rozegraniu. gdyby alexis i alves wykorzystywali co im wyłożył jak na tacy, to miał by ze 3 asysty i byłby bohaterem spotkania

0

ludzie kochani, za mojego życia jeszcze się nie zdarzyło żeby jakiś zespół w lidze hiszpańskiej zdobył 4 razy mistrza z rzędu, baaa 3 razy to już wyczyn, tyle ile trofeów natrzepała barca przez ostatnie 3 lata, to coś nie wiarygodnego. to całkiem normalne że muszą przyjść gorsze sezony, musi przyjść do składu nowa krew bo chłopaki po tylu latach gry ze sobą zaczynają się już wypalać. to samo było z drużyną ronaldinho i to samo będzie z drużyną messiego i z każdą inną. byle by tylko to wszystko zostało zrobione mądrze,a nie jak real madrid który co 2 sezony wymienia cały skład i po 4 trenerów. nawet jak teraz się nie uda to w następnym sezonie znowu będziemy stanowili wyznacznik poziomu światowej piłki. to co robi nasz trener, czyli wprowadzanie nowych rozwiązań jak gra trójką w obronie, albo chłopaczków, z drugiego składy na ligowe spotkania, to wszytko musi się odbić na grze ale jestem przekonany że właśnie to przez co w tym sezonie tracimy punkty, za 2-3 lata będzie stanowiło o naszej sile

0

Wilson kontent uwaga :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?