Conradxc
Dołączył/a: luty 2018
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 Dwie umysłowe ameby. Ja to bym dla świętego spokoju zmienił miejsce, po co tracić czas na kłótnie z debilem. Wcale bym sie nie zdziwił gdyby to gunwo było ustawione, kolejna marna próba zdobycia subów.
6
@tbas to rodzice sie zdenerwują, że hajs z konta zniknął xD
17
@AmigoBlancos Kowal to taki najebany stary, który przy stole podczas imprezy rodzinnej, wypowiada sie na każdy możliwy temat, chociaż na żadnym sie nie zna.
2
@Medium ale jak to?!@!!?@!?@ Co za patriarchalny świat. Nie uznają pokazania dupy i cycków za sukces :CCCCC
3
@SeWo77 gratuluję, ładny poziom zaprezentowałeś. Teraz chowaj telefon bo przerwa sie kończy, a musisz poprawić kilka zagrożeń w drugim półroczu.
0
@Graves Gog. Complete Edition za 20 zł, później pobierasz Hota z neta.
Heroes: https://www.gog.com/pl/game/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition
Hota (darmowa) - pobierz z Vaulta: https://www.hota.acidcave.net/do_pobrania.html
1
@DonCarletto po co? Będziesz ją przepraszał po łacinie i chcesz żeby zrozumiała?;D
1
@agaFCB Aga. Jesteś najwspanialsza! Dziękuję bardzo!
0
@Katalończyk 99 tak! Odcinek 96. Jezus Maria. Polecam obejrzeć :D
1
@Katalończyk 99 dzięki Królu złoty, będę bardzo wdzięczny.
0
La Rambla. Pomusz!@!@!@ Szukam jakiegoś tragicznego polskiego programu telewizyjnego. Była w nim taka raszpla, miała na imię Kornelia. Jej hobby to satanizm i koty. Oprócz niej w programie bierze udział trzech facetów. Dwóch z nich jest w związku a jeden to singiel. Wygrywa jeżeli odgadnie który to singiel. Widziałem to dzisiaj u kogoś na streamie i odcinek był tak mocarny, że Ludzka Stonoga przy tym to pikuś. Chciałbym to obejrzeć jeszcze raz, guilty pleasure po całości.
@Rust_Cohle Ty napewno oglądasz takie rzeczy, co to za program?
1
@Rust_Cohle Nie. Jest całkiem git.
0
@norbi77 coś z tymi napastnikami jest nie tak. Benzema robi dokładnie to samo.
11
@TheNekro94 Mnie to zaskakuje, że komuś może sie podobać kobieta ze środkowego zdjęcia. Ostatni raz tyle podkładu widziałem jak mieszkanie remontowałem.
0
@ObiwanKenobi kibic Barcelony który ogląda powtórki meczu Realu XDDD
0
@4drian0 to jest życie. Wszedł na mniej niż 20 minut, do szatni, jutro trener da wolne a miliony płacą. Tak to sie żyje w tym Madrycie XD
3
@HERORICH2 do zmiany to jest Simeone. Tego Atletico to sie oglądać nie da.
0
@partymaker jak większość klasowych obrońców i defensywnych pomocników. Człowiek już zdążył przywyknąć. Prawie zawsze robi przekładankę i zejście do prawej. Zyskuje jedynie tym, że jest szybki, ale jak trafia na ogarniętego/szybkiego obrońcę to robi sie problem.
0
@partymaker śmiechłem mocno jak wychodzili z kontrą, Griezman odegrał na skrzydło po czym zaczął truchtać XDD
1
@ProMILs instagram jest dnem ponieważ promuje takie idiotyzmy. Jeżeli tylko ośmielisz sie z nimi nie zgodzić to jesteś banowany za rasizm lub fobię.
@YeastMoss a właściwie to czego oczekiwałeś od dyskusji ze studentką medycyny która swoje przemyślenia wrzuca na insta? To trochę jakbyś poszedł do klubu ze striptizem i szukał tam żony. Jasne, raz na milion sie uda, ale w większości przypadków rezultat będzie odwrotny.
2
@gorgota Janiame tam wrzuć, doświadczony zawodnik. Ograny na prawie najwyższych szczeblach. Musisz tylko pamiętać żeby go nominować do plebiscytów. W przeciwnym razie morale drużyny mogą iść w dół.
21
@Medium namów ziomka żeby sie spiknął z mężem. Niech sie dogadają, że on kręci z nią romans. Ten jej wytacza sprawę w sądzie o rozwód. Wina udowodniona bo p0lka musiała poskakać na innym badylu. Ona kończy bez niczego, chłop zostaje ze wszystkim. Profit.
92
@Medium niech to pokaże mężowi, solidarność. Szkoda chłopa, pewnie wychowuje cudzego kaszojada.
1
@AlexDark00 hahaha, co gość zaorał polaka rodaka. Serca nie masz, chamie. Zaraz Cie tu na taczce wywiozą za szkalowanie dumy narodu.
0
@JohnB "Po pierwsze, to, że odpadliśmy w 1/16 LE nic specjalnie nie znaczy i nie ma sensu na to patrzeć w ten sposób"
Drugie NAJWAŻNIEJSZE rozgrywki w Europie. Klub który boryka sie z problemami finansowymi, powinien dołożyć wszelkich starań aby wygrywać każde możliwe trofeum. To nie jest tylko LE, to jest AŻ liga europy.
"o tak jakbyśmy płakali, że odpadliśmy już w 1/8 LM, przegrywając jedną bramką w dwumeczu, trafiając na Bayern czy City, którzy później wygrywają te rozgrywki."
Ze świecą szukać bardziej frajerskiej mentalności. ManU nie było zespołem o klasę lepszym. Poziomy były bardzo wyrównane, zawiodły decyzje trenera i forma pojedynczych graczy.
"Druga sprawa, wszyscy zawodnicy, którzy najczęściej prowadzą Barcę do zwycięstwa, byli wczoraj nieobecni, to tak jakby Real miał wyjść na Bayern bez Benzemy, Viniciusa i Modricia, już widzę jak by ich przeszli."
I co w związku z tym? Kontuzje to część tej gry, w takim razie trzeba było walkower oddać, jeżeli twierdzisz że drużyna nie jest w stanie wygrać bez Pedriego/Gaviego/Dembele. Pomijam fakt, że większość z nich była dostępna w pierwszym meczu.
"Po trzecie, nie oszukujmy się, nawet gdybyśmy wygrali to LE, to dla nikogo nie miało by to znaczenia, byłoby tylko śmianie się, że to najwięcej co możemy osiągnąć w Europie, jedyny plus to jakieś tam pieniądze z tego, z tej strony akurat szkoda."
Dla nikogo nie miało by to znaczenia, KEKW. Miałoby. Przede wszystkim największą różnicę miałoby to dla klubu. To jest KILKADZIESIĄT MILIONÓW przychodu do kasy klubowej. Sportowo? To kolejny PUCHAR. Puchar który ma większą wartość niż CdR+SPH+KMŚ razem wzięte.
"Ostatnia sprawa, mamy za wąską kadrę jeżeli chodzi o jakość zawodników rezerwowych. Nie można odmienić losów spotkania gdy na ławce siedzą tacy zawodnicy jak będący cieniem piłkarza Ansu czy Ferran, niegrający Torre, dziadek Alonso itd."
Czyja to wina, że Ansu/Ferran/Torre są w takiej a nie innej formie? Kto sprowadził do klubu Alonso? Swego czasu w Realu mówiło sie o garniturze B. Wiesz dlaczego tamten "drugi" skład był tak silny? Bo byli budowani przez trenera. Co dostał Ferran w nagrodę za dobry poprzedni mecz? Jasne, możesz powiedzieć że taktyka była inna. W takim razie bądź ELASTYCZNY i ustaw taktykę pod graczy których masz, a nie graczy ustawiasz pod swoją taktykę. Śmiem wątpić aby ktoś mógł zagrać gorzej niż Roberto wczoraj. Celność podań na poziomie 6x%? Jakbyś mi sie dał przygotować przez miesiąc to bym zaliczył lepszy wynik niż Roberto.
"Każda mocna drużyna w LM ma kogo wprowadzić z ławki, a my przy paru kontuzjach nie mamy nawet w połowie tak jakościowych zawodników."
Kogo mocnego ma Real na ławce? Chłopca który nie chce ciągnąć wózka a'ka wieczna złota piłka Asensio? Beneficjenta karty rabatowej McHazarda? Czy też może Mariano, który częściej odwiedza fryzjera niż murawę na boisku.
"Kadra nie jest jeszcze na tyle dobrze zbudowana, żebyśmy mogli myśleć o sukcesie w LM. Mam nadzieję na mądrze poprowadzone letnie okienko."
Ocknij sie, myślisz że bez sukcesów to te transfery zostaną przeprowadzone przy pomocy eurogąbek czy pieniędzy z monopoly?
3
@JohnB Najs! Dawno nie widziałem tak odklejonej próby usprawiedliwiania kiepskiej gry i jeszcze gorszego wyniku :D
0
@gacper to nie sen, to flashbacki z MŚ.
0
@RomanHoffer ciężki wybór ale chyba Winisjusz.
0
@Emhyr Mam mieszane uczucia co do Tuchela. Niby gość robi wyniki ale to taki trochę Mourinho w wersji odrobinę bardziej soft. Guardiola/Klopp to byłby TOP dla Barcelony. Z Kloppem u steru moglibyśmy zobaczyć najlepszą wersję Barcelony. Obawiam sie, że Enrique miał trochę farta w swoim epizodzie w Barcelonie. Reprezentacja dość mocno go zweryfikowała.
0
@Emhyr Nie. Jeżeli z LE i CdR odpada przez kiepskie decyzje kadrowe/złe zarządzanie kadrą to raczej kiepsko. Chociaż na rynku trenerskim aktualnie nie ma nikogo kto pasowałby do Barcelony. Decyzja jedna z tych cięższych. Laporta mimo wszystko gra trochę kartą Xaviego bo to jednak dla niego karta przetargowa w kampanii wyborczej.